Announcement

Collapse
No announcement yet.

MVP Nutrition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: MVP Nutrition

    Originally posted by NiKs View Post
    Jučer ga kupio ISOLogic whey protein NATURAL, 908 g(vanilija)....mrvicu presladak al to riješim dodavanjem vode......vaša iskustva , da li ga je tko koristio , rezultati , itd....
    hahaha.. koja je logika nešto kupit, pa se tek onda raspitivati o tome ??

    rezultati će ovisiti o tome kakva ti je sveukupna prehrana, a ne samo o tome koji si whey kupio
    The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

    Fak me, right?

    Comment


    • #62
      Re: MVP Nutrition

      pobogu whey kao whey.... jos samo da pocnu pitanja koja pileca prsa kupit... cekin ili domaca, ili s-budget... s kojom imate bolje rezultate??
      S kojima ste zadovoljni i vasa iskustva??
      Koja bolje osjetite kako vas "odradi"?!
      Od koje se prije nabije masa...??...
      jesam li jako pogrijesio sto sam uzeo brazilsku???? Cuo sam da ona ne valja i da ona moze gyno uzrokovat buduci da je ipak ta piletina na kemiji???!!
      MYPROTEIN

      Comment


      • #63
        Re: MVP Nutrition

        Originally posted by Corry View Post
        pobogu whey kao whey.... jos samo da pocnu pitanja koja pileca prsa kupit... cekin ili domaca, ili s-budget... s kojom imate bolje rezultate??
        S kojima ste zadovoljni i vasa iskustva??
        Koja bolje osjetite kako vas "odradi"?!
        Od koje se prije nabije masa...??...
        jesam li jako pogrijesio sto sam uzeo brazilsku???? Cuo sam da ona ne valja i da ona moze gyno uzrokovat buduci da je ipak ta piletina na kemiji???!!
        a jesi lud, pa nijedan suplement nije SAMO suplement

        to je čudno jedno!!!! (k'o teta violeta)
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • #64
          Re: MVP Nutrition

          Ja vam se obojici ispričavam najdublje na pitanju....mislio sam da ovaj portal služi takvim pitanjima i međusobnim razmjenama informacija a to što vas to nervira to je apsolutno VAŠ problem i niste se trebali mučiti sa ovim suvišnim komentarima...ako nemate nikakvu korisnu informaciju za napisat u vezi navedenog proizvoda , učinite sebi i meni uslugu i zanemarite post....

          Comment


          • #65
            Re: MVP Nutrition

            Da, cudo jedno Ipak ispricavam se> zaboravio sam da je vecini Whey osnova prehrane-on je najbitniji i on stvara misice, a meso, jaja, sirevi i sl su dodatci koje pojedemo ako nam se da-bitno da ima WHEY-a i dex-a

            E i cudi me kako nikoga ne zanima je li bolje jesti jaja velicine S, M ili L...ili nedaj boze XL-od ovih cijeli mutiras, rodena majka te ne prepozna nakon 2 tjedna..... imam cijelu teoriju o tome pa ako bude zainteresiranih mogu podijeliti neka svoja razmiljanja i o tome

            Ma sala mala jer hrpa istih pitanja... shvatite da je svaki whey whey... pitanje je samo koliki je postotak P unutra a koliko "dodataka". i druga stvar koliko se dobro mjesa s vodom te kakav mu je okus sto je ipak individualno. To nije carobni napitak-to je filtrirano mlijeko na kraju krajeva. I nemoguce je osjetit njegov ucinak ili sl.-jedino da ga 3god.pijes, pa 3 god. ne i usporedis napredak...
            NHF
            Last edited by Corry; 21-06-13, 10:11.
            MYPROTEIN

            Comment

            Working...
            X