Announcement

Collapse
No announcement yet.

Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

    Originally posted by Vedran
    Ako češ uzimat myprotein nemoj nikako uzet okus mint čokolada...najgori okus koji sam ikada probao

    Mislio sam uzimati bez okusa pa si raditi sam neke okuse sa aromama i tim sranjcetima.
    A ako budem uzimao sa okusom onda cu na provjereno i jednostavno ici, cokolada, vanilija ili nesto tako.
    My Karma ran over your Dogma.

    Comment


    • #17
      Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

      Jel' neko uzimao Whey MAXX od Maxx Essentials-a. Cini mi se da kod nas owa marka nije tako poznata,a razmisljao sam da uzmem,jer owde u Sarajevu u Sportix radnji najvise je zastupljen Biotech ,a wideo sam da imaju i owaj whey,pa ako je neko probao neka napise kako je zadowoljan...

      Comment


      • #18
        Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

        Zkj sve pišeš s W

        Ja sam ga koristio,okus tripl čokolada,meni je okus bio ok,no mislim da nekima ne bi pasao,jer nije kao obična čokolada,malo onak na gorko vuče.
        Topljivost bi mogla biti i bolja.
        Sastav i nije baš najbolji,mislim da ima puno boljih wheyeva
        -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

        Comment


        • #19
          Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

          Ja recimo gledam na netu komentare kratke filmiče najpoznatijih trenera i nutricionista o najkvalitetnijim brendovima,također snimam koje se marke nalaze na policama najpoznatijih teretana u svjetu i kajse nalazi na policama vrhunskih dučana saplemenata vani -BSN,Optium,Gaspari, MHP,EAS -to je vrh

          Comment


          • #20
            Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

            Originally posted by macan
            Ja recimo gledam na netu komentare kratke filmiče najpoznatijih trenera i nutricionista o najkvalitetnijim brendovima,također snimam koje se marke nalaze na policama najpoznatijih teretana u svjetu i kajse nalazi na policama vrhunskih dučana saplemenata vani -BSN,Optium,Gaspari, MHP,EAS -to je vrh
            ti si snob!!!!!!!!!!!

            Comment


            • #21
              Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

              kupislav ti govno balavo pazi dati ne dojdem tam i ne zmeljem te mater bi balavu to dati je prvi i zadnji put pazi me se !!

              Comment


              • #22
                Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

                Izvinjavam se zbog W -navika...

                Ma ukus nije bitan,nisam pri nekoj lovi sad,pa sam za tu neku 'srednju klasu'.Nemam nekog velikog izbora pa cu uzeti ovaj,da probam..

                Comment


                • #23
                  Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

                  Originally posted by macan
                  Ja recimo gledam na netu komentare kratke filmiče najpoznatijih trenera i nutricionista o najkvalitetnijim brendovima,također snimam koje se marke nalaze na policama najpoznatijih teretana u svjetu i kajse nalazi na policama vrhunskih dučana saplemenata vani -BSN,Optium,Gaspari, MHP,EAS -to je vrh
                  To su najcijenjeniji brandovi u svijetu
                  I neka sada neka pametna glava kaže to je dobro upakirano njesra i da je sve to vise manje isto.....pa nek si razmisli zasto sanja o mercedesu a ne o hyundayu
                  Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                  Comment


                  • #24
                    Re: brandovi proteina - u čemu je stvar

                    Originally posted by IgyBoy
                    Originally posted by JoggericaLily
                    ja sam skužila i u teretani i ovdje da se ljudi dijele u više pametne i manje pametne
                    pa stoga ovi manje pametni briju na brand za koji im je netko zatupio u lubanju da je najbolji, i imaju otpor prema ne toliko poznatim brandovima (iako kvalitetnim) iz razloga što su oni ionako podložni mediokritetskom mišljenju;
                    ovi siromašni briju na jefitini brand,
                    ovi više pametni se informiraju pa mijenjaju brand, i paze na kem. analitičke kvalitete proizvoda, aromu, biološku vrijednost proteina
                    ovim bogatima ne smetaju najskuplji brandovi

                    ja biram brand koji nema dodataka što se tiče wheya i kazeina
                    i prema kvaliteti i biološkoj vrijednosti proteina
                    suplemete ostale prema količini npr. mg ili mcg vitamina i min jer neki brandovi vitamina imaju tako niske doze da je to smiješno
                    Ja sam neka cetvrta skupina : ona koja za suplemente ne mari bas previse,pa uzimam jaftine stvari i boli me briga za ove prve tri.
                    ...moje misljenje je slicno....nisam primjetio neki poseban napredak uz suplemente..i ono sto sma napredovao..sigurno je od prehrane koju sma sredio dosta dobro u odnosu na prije..tako da ono wheya sto popijem za pwm i necu ganjati da bude neki super kvalitet itd. jer sam svjestan da je ishrana ono sto ucini najvecu razliku i dobar trening a nek whey ulijece tu samo da nahrani misice malo poslije dobrog treninga
                    U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                    sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                    Comment


                    • #25
                      Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

                      Originally posted by macan
                      kupislav ti govno balavo pazi dati ne dojdem tam i ne zmeljem te mater bi balavu to dati je prvi i zadnji put pazi me se !!

                      koji kralj

                      Comment


                      • #26
                        Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

                        Originally posted by macan
                        kupislav ti govno balavo pazi dati ne dojdem tam i ne zmeljem te mater bi balavu to dati je prvi i zadnji put pazi me se !!
                        jbt, što ti je?! ja se šalio... što nevidiš smajlić iza!
                        nisam ti ja kriv što si frustriran iz bilo kojeg razloga!
                        i ti meni govoriš da sam balavac, možda i jesam, al nikad nebih reagirao na tako primitivan način kao što si ti to učinio! prijatelju, nasilje nije rješenje, a sudeći po tvojoj reakciji vidim da tebi nije strano prijetititi i upotrebljavati ga... pa se zapitaj zašto si frustriran!
                        moj topli savjet je da se smiriš i uživaš u životu, možda krene na bolje...

                        Comment


                        • #27
                          Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

                          Kupislav oprosti neznam kaj mije bilo da sam to napisao žao mije ko psu,stvarno nisam to mislio ! nisam skužio da si se šalio,bio sam pode stresom valjda..Molim te ne zamjeri mi !Oprosti prijatelju!

                          Comment


                          • #28
                            Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

                            Skoda i Mercedes nisu isto.

                            Comment


                            • #29
                              Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

                              Originally posted by Wolfey
                              Skoda i Mercedes nisu isto.
                              Ako uzmemo u obzir da pravilna prehrana,dovoljno odmora i pravilan trening cine okosnicu izgradnje tjela,te suplemente stavimo u perspektivu u kojoj trebaju biti i gledamo ih kao takve - suplemente, ili kao sto ime implicira, dodatke prehrani(prehrana=jednan od ona gore tri glavna aspekta),mozemo zakljuciti da je uloga suplemenata u svemu tome poprilicno mala,(marginalna bih rekao,ali ipak je malo vise od toga).

                              Predocit cu to na ovaj nacin:
                              Suplementi cine mizernih par posto u odnosu na prehranu/trening/odmor.Pretpostavimo da je to 5%.Doprinos wheya(o njemu je topic,ali odnosi se i na ostale suplemente) u kompletnoj suplementaciji neka bude i 50%,dakle 2,5% u ukupnoj slici.
                              Razlika izmedju brandova u kvaliteti neka bude i do 50%(gotovo nemoguce).
                              U konacnici bi to znacilo da je eventualna razlika koju (ne)cete osjetiti izmedju whey-a od 300kn/kg i onog od 120kn/kg = 1,25%.

                              Stavljajuci stvari u takvu(po meni jedinu ispravnu perspektivu) dolazimo do sljedecih zakljucaka:

                              1. Glupo je potrositi dva ili vise puta veci iznos za 1kg necega sto radi gotovo jednako dobro kao i nesto sto mozes kupiti za puno manje novaca.
                              2. Skoda i mercedes nije isto,ali analogija nije primjenjiva.
                              3. Ako ZAISTA imate VISKA novaca mozete uzeti ove skuplje i platiti brand,te (mozda) profitirati za 1%(vrlo upitno).
                              Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                              Comment


                              • #30
                                Re: Brandovi proteina: navika, kvaliteta proizvoda ili...

                                Originally posted by IgyBoy
                                Originally posted by Wolfey
                                Skoda i Mercedes nisu isto.
                                Ako uzmemo u obzir da pravilna prehrana,dovoljno odmora i pravilan trening cine okosnicu izgradnje tjela,te suplemente stavimo u perspektivu u kojoj trebaju biti i gledamo ih kao takve - suplemente, ili kao sto ime implicira, dodatke prehrani(prehrana=jednan od ona gore tri glavna aspekta),mozemo zakljuciti da je uloga suplemenata u svemu tome poprilicno mala,(marginalna bih rekao,ali ipak je malo vise od toga).

                                Predocit cu to na ovaj nacin:
                                Suplementi cine mizernih par posto u odnosu na prehranu/trening/odmor.Pretpostavimo da je to 5%.Doprinos wheya(o njemu je topic,ali odnosi se i na ostale suplemente) u kompletnoj suplementaciji neka bude i 50%,dakle 2,5% u ukupnoj slici.
                                Razlika izmedju brandova u kvaliteti neka bude i do 50%(gotovo nemoguce).
                                U konacnici bi to znacilo da je eventualna razlika koju (ne)cete osjetiti izmedju whey-a od 300kn/kg i onog od 120kn/kg = 1,25%.

                                Stavljajuci stvari u takvu(po meni jedinu ispravnu perspektivu) dolazimo do sljedecih zakljucaka:

                                1. Glupo je potrositi dva ili vise puta veci iznos za 1kg necega sto radi gotovo jednako dobro kao i nesto sto mozes kupiti za puno manje novaca.
                                2. Skoda i mercedes nije isto,ali analogija nije primjenjiva.
                                3. Ako ZAISTA imate VISKA novaca mozete uzeti ove skuplje i platiti brand,te (mozda) profitirati za 1%(vrlo upitno).
                                igy tvoji su postovi legendarni.
                                Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                                Comment

                                Working...
                                X