Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nano-Vapor, Cell-tech, N.O Xplode

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Nano-Vapor, Cell-tech, N.O Xplode

    Originally posted by stbeginer
    Ajde da vas i ja nesto onda pitam
    Dakle nabavio sam Nano vapor koij trenutno uzimam prije treninga pola sata,poslje
    treninga uzimam nitrotech hardcore od muscletecha.
    Prvo pitanje da li uz njega (nitrotech) treba uzimat isto glukozu s obzirom da ima u sebi onaj "insulogen" ?

    Pitanje broj 2. vezano uz Celltech hardcore (jos stoji na stalazi):
    Kako ga uzimati sa nitrotechom poslije treniga s obzirom da je jedan okus od jagode jedan
    od narance.Ili popit prvo celltech pa onda nakon par minuta nitrotech?
    P.s. jeli puno kreatina i jedno i drugo s obzirom da ga ima i u celltecu a i u nitrotechu?
    Inace celltech sam mislio poceti uzimati nakon sta potrosim zalihe nitrotecha ?
    jer sva tri produkta imaju kreatine u sebi....

    p.s. inace svi produkti su kupljeni u Americi i samo su jedno 3 puta jeftinij nego u nas...Stavit cu vam i racun negdje cisto da vidite koliko doma skupo placamo ove proizvode kod nas .Iako nisu tu krivi ni sami prodavaci..Jer poslije pustih poreza i ostalih davanja cijena skoci u nebo na nasu nesrecu...

    Hvala na odgovoru unaprijed
    hehehe, ko da sam cita sam sebe imas sve sta imam i ja.
    da, sa nitro-techom trebas uzimati glukozu kao i sa svakim drugim wheyom, taj insulogen je u zanemarivoj kolicini... sto se tice celltecha i nitro, nemoj uzimati zajedno, kad potrosis nitro, kupi cisti whey i pij ga sa celltechom...

    samo daj mi reci jeli imas problema sa velikom nuzdom dok uzimas nitro? ja imam istih problema kao sta sam imao i sa optimum wheyom, izgleda da sam alergican na glutamin kojeg je bilo u optimumu i kojeg ima sada u nitro, organizam mi ga nikako ocito ne podnosi, omlohavi mi crijeva i nedogodi se zatvor crijeva nego jednostavno crijeva su omlohavljena da bi napravio veliku nuzdu....

    Comment


    • Re: Nano-Vapor, Cell-tech, N.O Xplode

      Evo mene nesto zanima, idem u teretanu oko 4 mjeseca i sada sam uzeo nano vapor. Sad me zanima vase misljenje. Ako ga je neko koristo neka napise sta misli o njemu i zanima me dali ce me on samo napumpati ili je on samo za snagu, dosta sam citao i jedni kazu da je samo za snagu a neki kazu da ce te on samo napumpati. Nisam ga jos poceo piti, namjeravam ga poceti koristiti od ponedjeljka pa me zanima kako da ga pijem jer na boci nista ne razumijem i nije mi jasno pa bi vas pitao koji imate vise iskustva sa tim da mi recete. I da vam jos recem imam i myo max koji sam pio nakon treninga i prije treninga, dali mogu kmbinirati ta dva proizvoda ili mi je bolje da pijem samo nano vapor???

      Comment


      • Re: Nano-Vapor, Cell-tech, N.O Xplode

        kad se dodje na forum prvo se predstavi....mani se NO boostera imas jako malo radnog iskustva

        Comment


        • Re: Nano-Vapor, Cell-tech, N.O Xplode

          Originally posted by shake
          Evo mene nesto zanima, idem u teretanu oko 4 mjeseca i sada sam uzeo nano vapor. Sad me zanima vase misljenje. Ako ga je neko koristo neka napise sta misli o njemu i zanima me dali ce me on samo napumpati ili je on samo za snagu, dosta sam citao i jedni kazu da je samo za snagu a neki kazu da ce te on samo napumpati. Nisam ga jos poceo piti, namjeravam ga poceti koristiti od ponedjeljka pa me zanima kako da ga pijem jer na boci nista ne razumijem i nije mi jasno pa bi vas pitao koji imate vise iskustva sa tim da mi recete. I da vam jos recem imam i myo max koji sam pio nakon treninga i prije treninga, dali mogu kmbinirati ta dva proizvoda ili mi je bolje da pijem samo nano vapor???
          Nano Vapor će te napumpat tj dat će ti dobar pump a samim tim ćeš dobit i na snazi, što ćeš iskoristit na način da dižeš teže utege nego da ne koristiš nano vapor, znači automatski je bolji napredak, uzima se jedna mjerica 15min prije treninga, te se nakon dva tjedna doza diže na mjericu i pola ili dvije, ne uzima se više od tri mjerice dnevno, Myo Max piješ odmah poslije treninga
          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

          Comment


          • Re: Nano-Vapor, Cell-tech, N.O Xplode

            E hvala Joe,,,,znaci 2 tjedna uzimam 1 mjericu prije treninga sa 3dcl vode???? Mogu li ja nano vapor koristiti i nakon treninga kad si rekao da nesmijem popiti vise od 3 mjerice dnevno???? Sto je sa danima kad netreniram, dali i onda da pijem nano ili ne, inace idem 3 puta tjednu u teretanu???

            Comment


            • Re: Nano-Vapor, Cell-tech, N.O Xplode

              nano vapor je preworkout suplement i pije se samo prije treninga, u dane kad ne treniraš se ne uzima, možeš ga uzet i nakon treninga ali nema potrebe jer ćeš pump osjećat i par sati poslije, bolje nemoj, ima dosta stimulansa kao što su kofein, yohimbe, pa je moguće da nećeš moć spavat
              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

              Comment


              • Re: Nano-Vapor, Cell-tech, N.O Xplode

                Sve je to dobro dok traje ali cim se prestanu uzimat boosteri poprilican je pad snage,tako uzivajte dok traje
                Arena

                Comment


                • Re: Nano-Vapor, Cell-tech, N.O Xplode

                  OK, hvala svima... uzimati cu ga onda samo prje treninga, a myo max cu nakon treninga uzimati pa ce mo viditi kakvi ce biti rezultati. Mozda jos i uzmem neki kreatin!!!

                  Comment


                  • Re: Nano-Vapor, Cell-tech, N.O Xplode

                    Originally posted by nikos91
                    Sve je to dobro dok traje ali cim se prestanu uzimat boosteri poprilican je pad snage,tako uzivajte dok traje
                    Haha, Zato se ne skidam.

                    Comment


                    • Re: Nano-Vapor, Cell-tech, N.O Xplode

                      Evo danas odradio prvi trening sa nano vaporom i mogu vam reci da nikad bolji trening nisam imao!!!! Malo je skuplji ali se svakako isplati uzeti !!!

                      Comment


                      • Re: Nano-Vapor, Cell-tech, N.O Xplode

                        Originally posted by shake
                        Evo danas odradio prvi trening sa nano vaporom i mogu vam reci da nikad bolji trening nisam imao!!!! Malo je skuplji ali se svakako isplati uzeti !!!
                        na mene nije djelovao, osim psihe prva 2 treninga jer sam mislia da sam "nikad luđi"

                        Comment


                        • Re: Nano-Vapor, Cell-tech, N.O Xplode

                          Originally posted by shake
                          Evo danas odradio prvi trening sa nano vaporom i mogu vam reci da nikad bolji trening nisam imao!!!! Malo je skuplji ali se svakako isplati uzeti !!!
                          kad ga potrosis javi na pm imal rezultata

                          Comment


                          • Re: Nano-Vapor, Cell-tech, N.O Xplode

                            Originally posted by MegaMegaBadBoy
                            Originally posted by shake
                            Evo danas odradio prvi trening sa nano vaporom i mogu vam reci da nikad bolji trening nisam imao!!!! Malo je skuplji ali se svakako isplati uzeti !!!
                            kad ga potrosis javi na pm imal rezultata

                            OK, nema problema. Uglavnom osjecam se puno jace i osjecam da mogu dizati vecu tezinu na bucicam i benchu!!!!

                            Comment


                            • Re: Nano-Vapor, Cell-tech, N.O Xplode

                              Originally posted by shake
                              Originally posted by MegaMegaBadBoy
                              Originally posted by shake
                              Evo danas odradio prvi trening sa nano vaporom i mogu vam reci da nikad bolji trening nisam imao!!!! Malo je skuplji ali se svakako isplati uzeti !!!
                              kad ga potrosis javi na pm imal rezultata

                              OK, nema problema. Uglavnom osjecam se puno jace i osjecam da mogu dizati vecu tezinu na bucicam i benchu!!!!
                              Jel se samo tako osječaš ili stvarno dižeš. I ja osjećam da mogu tonu dignut, al nedižem još.
                              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                              Comment


                              • Re: Nano-Vapor, Cell-tech, N.O Xplode

                                Stvarno dizem ,,,,,uglavnom drzi me cili trening punim snage i npr ako sam radio biceps sa bucicama ok 14kg sad napravim sa 16 sa 4-5 ponavljanja, vidi se razlika u radu i snazi!!! Nekako sam jaci i ludi

                                Comment

                                Working...
                                X