Announcement

Collapse
No announcement yet.

Beta Alanin (BA)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Beta Alanin (BA)

    dakle zanima me dal mogu bit animal pump i beta alanin zajedno...
    pise 2 sata prije treninga 2 mjerice(4g) i jedna poslije(2g)........ mogu onda popit 2 sata prije to i onda pola sata prije animal pump ili ?

  • #2
    Re: beta alanin i animal pump

    Može Beta Alanin skupa dapače . Ako je taj Beta koji imaš čisti onda bi ja počeo s 2g prije treninga i 1g poslije. Postupno diži za 1/2g do ca 4-5g, osjetičeš i sam kada ti više neče toliko "prolaziti mravi" kroz kožu ca 10-15 min nakon uzimanja. Ja ga uzimam ca 30 min prije treninga s ostalim stvarima kao NO, CEE isl.

    Comment


    • #3
      Re: beta alanin i animal pump

      znaci ovo 2 sata prije prebacim na pola sata prije sa animalom? od mvp-a cu uzet.... i moraju me prolazit mravi?

      Comment


      • #4
        Re: beta alanin i animal pump

        da, ne vidim razlog zašto bi se toliko prije uzimalo, pola sata prije je ok. Ako je dobar (čisti) Beta bi morao osjetiti "mrave" .

        Comment


        • #5
          Re: beta alanin i animal pump

          to razumijem... ali ako se ne pojave moram povecat dozu jel? i poslije treninga se uzimo duplo manje nego prije ili?

          Comment


          • #6
            Re: beta alanin i animal pump

            Ja bi tako napravio poslije treninga kao što si napisao- duplo manje i to u PWM-ju. Ti češ ga vjerujem uvijek osjetiti, možda koji put malo slabije ali uvijek se osjeti. Malo probavaj s dozama pa češ več vidjeti koliko ti je ok.

            Comment


            • #7
              Re: beta alanin i animal pump

              a kolko dugo to prolazenje traje?

              Comment


              • #8
                Re: beta alanin i animal pump

                Originally posted by pro_beginer
                a kolko dugo to prolazenje traje?
                Nemoj ic naglo gore s BA i pazi ako uzimas od mvp njihova mjerica ti nema 2g ki sta pisu nego 6 sam sam vaga i uzmi npr jednom prije treninga 4 do 6g ili 3 prije i 3 posli.

                Comment


                • #9
                  Re: beta alanin i animal pump

                  onda cu mjericu pola prije a pola poslije... i kolko to prolazenje mravaca traje?

                  Comment


                  • #10
                    Re: beta alanin i animal pump

                    Originally posted by pro_beginer
                    onda cu mjericu pola prije a pola poslije... i kolko to prolazenje mravaca traje?
                    ma kakvi mravci, to kod nekog ima kod nekog nema, nekog usne peku, to je AnfrA sedel u mravinjaku kad je uzimal beta alanin
                    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                    Comment


                    • #11
                      Re: beta alanin i animal pump

                      hehe, moj je "Ants Edition". Pro, to ti kratko traje ca 5-10 min možda. NIsam znao kak bi ti drukčije napisao pa sam se sjetio mravaca .

                      Comment


                      • #12
                        Re: beta alanin i animal pump

                        jedino sto nisam jos probao od suplemenata jest BA
                        uzet cu ga uz keto sljedeci mjesec
                        Originally posted by servantess
                        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                        Comment


                        • #13
                          Re: beta alanin i animal pump

                          pročitajte ovaj članak
                          prema ovome istraživanju ispada da je bolje koristiti čisti beta alanin nego beta alanin u kombinaciji s kreatinom...

                          http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=20158&start=0
                          -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                          Comment


                          • #14
                            Beta Alanin (BA)

                            pregledao sam malo na pretrazniku i nisam nasao temu bas vezanu za BA... pa eto da stavim nesto za one koje zanima ista vezano za BA (Beta Alanin)
                            Beta Alanin je proizvod koji je podlogu našao na sveučilišnim studijama i obavljanju testova na ljudima, a ne uzorcima stanica, miseva ili na kvazi studijama koje su obično uradjene radi točno odredjenih potraživanja.
                            Dakle nauka u kombinaciji sa empirizmom stoji iza BA.
                            Kad se vježba, pogotovo kad je trening visokog intenziteta tijelo akumulira veliku količina vodikovih iona (H), uzrokuje nagli pad pH u vašim mišićima, smanjuje snagu i uzrokuje brze umor.
                            Ta ograničenja vam sprečavaju novi rast mišićne mase.
                            Za razliku od običnog alanina, Beta-alanin ima jedinstvenu, izuzetnu osobinu da poboljšava sintezu karnozina.
                            Poticanjem karnozin koncentracije, s Beta-alaninnom, vaš tip 2 mišićnih vlakana može upiti više H i ostati u optimalnom pH rasponu, omogućavajući vašim mišićima da održavaju maksimalnu snagu i izdržljivost u vašem treningu.
                            Istovremeno Beta-Alanin odlaže zamor i time vam omogućava da trenirate s uvećanim intenzitetom , duže i jače nego ikada prije, doprinoseći nevjerovatnom mišićnom rastu.
                            Najdramatičniji rezultati se uglavnom osjete u roku od 3-4 tjedna, ali korisnici doživljavaju snažne vazodilatacije/pumpe već sa prvim dozama beta-alanina.
                            Jer Beta-Alanin uveliko povećava karnozin, a karnozin je moćan prekurzor u stvaranju nitričnog oksida - tj najpotentnijeg goriva za "pumpanje mišića".
                            Budući da je dugoročno korištenje dokazano kao savršeno sigurno, beta-alanin mogu koristiti svi: od pojedinaca koji rade trening s utezima u cilju dobijanje mišićne mase i povećanja snage, ljudi koji su uključeni u sportske aktivnosti i kojima su potrebni snaga, moć i izdržljivost , kao i entuzijaste koje su dosegle plato i koje traže neki suplement koji će ih dovesti na neki novi nivo treninga!
                            evo jos jedan text vezan za beta alanin s nasega sitea > http://www.building-body.com/beta-alani ... lizam.html

                            ovdje mozete ostaviti iskustva vezana za BA
                            vasi dojmovi
                            usporedbe sa Kreatinom
                            doziranje
                            itd ^^
                            Originally posted by servantess
                            Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                            Comment


                            • #15
                              Re: Beta Alanin (BA)

                              jel tko koristio... kakav kick daje itd
                              itko?^^
                              poredba kreatina sa ba?
                              Originally posted by servantess
                              Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                              Comment

                              Working...
                              X