Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suplementi na koje ste bacili novce

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Suplementi na koje ste bacili novce

    attack se pije iskljucivo prije treninga... bas zbog toga bih i zelio ubacit jos kreatina u danu...
    Dont drink, dont smoke just eat and work

    Comment


    • #32
      Re: Suplementi na koje ste bacili novce

      Originally posted by dabek777
      attack se pije iskljucivo prije treninga... bas zbog toga bih i zelio ubacit jos kreatina u danu...
      zašto na upustvima attacka piše 5g prije i 5g poslije??
      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

      Comment


      • #33
        Re: Suplementi na koje ste bacili novce

        mislis 1 dozu prije 1 poslije
        1 doza =10 grama
        Arena

        Comment


        • #34
          Re: Suplementi na koje ste bacili novce

          E frende neznam ili postoji vise vrsta attacka, il neznam kaj ja imam mjericu od 10 g i pise pola sata prije treninga jednu mjericu istopiti u 0.5 l vode... i jos mi je covjek objasnjavo pol sata kako attack sluzi samo za prije treninga da zato i ima takav sastav kako ga nebi morali koristiti 2,3 xdnevno vec samo prije treninga... a sad ko koga hebe ja neznam
          Dont drink, dont smoke just eat and work

          Comment


          • #35
            Re: Suplementi na koje ste bacili novce

            za MAKSIMALNI UCINAK prije i POSLIJE nadam se da je sve jasno i tak otocno pise na kutiji
            Arena

            Comment


            • #36
              Re: Suplementi na koje ste bacili novce

              da ga prije potrosis i kupis novog

              Comment


              • #37
                Re: Suplementi na koje ste bacili novce

                Originally posted by pro_beginer
                da ga prije potrosis i kupis novog
                Onda bi svrsishodnije bilo napisat 2 mjerice prije i 2 poslije...zato

                Dabek ...tako je i meni rečeno....ali samo kažem da piše drugo na uputstvu....
                Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                Comment


                • #38
                  Re: Suplementi na koje ste bacili novce

                  ili pol kantice prije i pola poslije

                  Comment


                  • #39
                    Re: Suplementi na koje ste bacili novce

                    Originally posted by Vendetha
                    Originally posted by erotika
                    4.) B-complex od KAL-a. Uistinu nemam pojma zašto sam to uopće kupio, imam još 30ak tableta koje ću popiti, no ništa specijalno nisam osjetio. Također na preporuku farmaceuta "za poboljšanje imunološkog sustava i općenito stanja". 95kn
                    pa sta si ocekivao da ces osjetiti od kompleksa b vitamina...

                    Originally posted by MegaMegaBadBoy
                    storm- 380 kn-95km
                    tribulus maximus-160kn-40km
                    ista stvar,.. sta covjek moze da ocekiva od tribulus.. posebno mlada i zdrava osoba..

                    Originally posted by Niger
                    ultimate nutrition whey protein ...220kn- 55 KM
                    malo pakovanje proteina ?
                    znaci nekih 25g prteina vise dnevno, i to nekih 30-ak dana..
                    i sta da covjek ocekuje od toga

                    Druga e stvar sto se svega u svacega covjek nacuje o odredjenim suplementima i ona ocekuje od nekih stvari cuda..

                    al kad smo vec kod toga,..jedine pare koje rpezaliti necu su one koje sam bacio na nutrabolicsov proizvod AE2,.. jaaako skup je bio akd se tek pojavio nutrabolics,..i isto tako pao sam na price

                    i izmedju ostalog biotech kreatin monohidrat,..daleko najlosiji koji sam probao..
                    2kg brate ....1 mjesec dana ...50 proteina dnevno sam vadio iz whey-a ....prehrana je maximalno stroga bila dobio sam pola kile :/...jedino pozitivno je bilo sto sam bio nafuran na treninge xD
                    Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                    Comment


                    • #40
                      Re: Suplementi na koje ste bacili novce

                      pa koliko si trebao da dobijes za mjesec dana ?
                      ne znam sta hoces,..ja pijem konstantno whey, pa sta bi sad trebao,..da ocekujem svaki mjesec bar kilo
                      "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                      Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                      https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                      http://www.staying-fit.net/

                      Comment


                      • #41
                        Re: Suplementi na koje ste bacili novce

                        Na bjeljanak u prahu, bacio 450 kn za 4 kg. Neprobavljivo Fuj!

                        Comment


                        • #42
                          Re: Suplementi na koje ste bacili novce

                          Glutamin općenito,nema učinka.American muscle whey,najgori whey koji sam ikad probao.Dodao bih još i kofein u tableticama,mogao sam popiti 3 tablete da mi se nešto prime.Whey i glukoza je zakon
                          A gde su noge?

                          Comment


                          • #43
                            Re: Suplementi na koje ste bacili novce

                            Originally posted by Mackiel
                            Glutamin općenito,nema učinka.American muscle whey,najgori whey koji sam ikad probao.Dodao bih još i kofein u tableticama,mogao sam popiti 3 tablete da mi se nešto prime.Whey i glukoza je zakon
                            a sta si od ovoga primjetio.
                            Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                            Comment


                            • #44
                              Re: Suplementi na koje ste bacili novce

                              Originally posted by Mackiel
                              Glutamin općenito,nema učinka.American muscle whey,najgori whey koji sam ikad probao.Dodao bih još i kofein u tableticama,mogao sam popiti 3 tablete da mi se nešto prime.Whey i glukoza je zakon
                              jesi li inače (ne)osjetljiv na kofein? čiji točno kofein si trošio?

                              obično se izgubi efekt kofeina kada dođe do zasićenja receptora, tada se napravi stanka od tjedana dana recimo i ispočetka.

                              također, kofein u tabletama za razliku od onoga iz kave kasnije počinje djelovati i ostaje nešto duže u organizmu.
                              https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

                              Overload Strength team

                              Comment


                              • #45
                                Re: Suplementi na koje ste bacili novce

                                Originally posted by Boban
                                Originally posted by Mackiel
                                Glutamin općenito,nema učinka.American muscle whey,najgori whey koji sam ikad probao.Dodao bih još i kofein u tableticama,mogao sam popiti 3 tablete da mi se nešto prime.Whey i glukoza je zakon
                                a sta si od ovoga primjetio.
                                muscles glasses Mislil sam da se općenito po mom mišljenu isplati od suplemenata uzimati samo whey i glukozu.Hmm,kofein.Kupio sam ove s web shopa,90 tableta-100 kn. Popio 10 tableta,nisam osjetio ništa.Piše kao da se piju prije treninga da se dobije kick.NIsam osjetio ništa,mada sam jednom popio i 3.
                                A gde su noge?

                                Comment

                                Working...
                                X