Announcement

Collapse
No announcement yet.

Crack - Revolutions-Nutrition

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Crack - Revolutions-Nutrition

    Jeli dobar...i jel je netko imao iskustva sa ovim no-proizvodom

  • #2
    Re: Crack - Revolutions-Nutrition

    Serving Size: 1 scoop (15.000mg)

    Calories 28 ogr
    Total Carbohydrates 7g 2
    Calcium 370mg 40
    Phosphorus 370mg 37
    Sodium 24mg 1
    Potassium 125mg 4
    ** Daily Value not established

    Comment


    • #3
      Re: Crack - Revolutions-Nutrition

      otvori još 12 tema di ćeš pitati za iskustva o suplementima..
      ne repam o politici možda bi trebo,
      politika je mala ljadro još je nisam jebo

      Comment


      • #4
        Re: Crack - Revolutions-Nutrition

        Crack je novi proizvod poduzeća Revolutions Nutrition. Zbog njegove izuzetne snage postavlja se pitanje da li je uopće legalan. Sadrži patentiranu mješavinu kreatina, aminokiselina, arginina te drugih stimulatora i faktora rasta. S ovim proizvodom možete očekivati izvanrednu mišićnu masu i moć, „pump“ i energiju, a možete i spriječiti katabolizam mišića. Zbog svog snažnog učinka preporučuje se samo ozbiljnim atletama koji žele da nadmaše svoj maksimum te znaju da su proizvodi za vrijeme prije treninga od bitnog značenja. Crack vam garantira da će biti svaki trening nešto novog, a prije svega pun energije i eksplozivnosti.
        Uzmite ga 30 minuta prije treninga i očekujte učinak odmah nakon prvog obroka. Nevjerojatna napetost, koncentracija, eksplozivnost i moć samo su sporedni učinci Crack-a.

        UPORABA:

        Stresite 1-3 mjerice u 3-5 dl vode 30 -45 minuta prije treninga i počekajte da se sadržaj potpuno rastopi. Ne miješajte!!!
        Počnite s jednom mjericom dok ne dosegnete tolerancije.

        Comment


        • #5
          Re: Crack - Revolutions-Nutrition

          Nisam uzimao, ali iz ovoga što si napisao vidim samo hrpu marketinškog bulšita i proizvod ko i svaki drugi. "Postavlja se pitanje da li je uopće legalan"...
          Željezo mi je u krvi!

          Comment


          • #6
            Re: Crack - Revolutions-Nutrition

            Originally posted by mužjak
            Nisam uzimao, ali iz ovoga što si napisao vidim samo hrpu marketinškog bulšita i proizvod ko i svaki drugi. "Postavlja se pitanje da li je uopće legalan"...
            This.

            Comment


            • #7
              Re: Crack - Revolutions-Nutrition

              SASTAV:

              Prirodne i umjetne arome, acesulfam kalij, ksantan gumi, sukraloza, FD&C žuto #5, FD&C crveno #40
              PAKIRANJE:

              600g
              DOZA PO PAKIRANJU:

              40
              DOZA:

              15g
              HRANLJIVA VRIJEDNOST:

              za 1 mjericu
              Energijska vrijednost

              24kcal
              Ugljikohidrati

              6g
              od toga šećeri

              0g
              kalcij

              370 mg
              fosfor

              370 mg
              natrij

              24 mg
              kalij

              125 mg
              Dikreatin malat, kreatin glukonat, kreatin etil ester, L-arginin AKG, L-arginin etil ester, L-ornitin, L-lizin, L-glutamin, L-levcin, modificirani polimeri glukoze, Taurin, beta alanin,glucoronolactone, L-tirozin, brezvodni Methylxanthin, ekstrakt guarane, ekstrakt geraniuma, Guarana, akacija Rigidula, holin biratrat, dikalcijev fosfat, kalijev klorid, natrijev citrat.

              Crack zaštićena formula: 13.896mg

              nebih se slozio sa tobon da je trik

              Comment


              • #8
                Re: Crack - Revolutions-Nutrition

                Cracked Out Proprietary Blend 13,972mg
                Creasorb Blend: Dicreatine Malate, Creatine Gluconate, Creatine Ethyl Ester. Vasopump Blend: L-Arginine AKG, L-Arginine Ethyl Ester, L-Ornithine. Rebuild Blend: L-Lysine, L-Glutamine, L-Leucine. Enduramax Blend: Modified Glucose Polymers, Taurine, Beta-Alanine, Glucoronolactone. Methampheta-Stim Matrix: L-Tyrosine, Methyl-xanthine Anhydrous, Guarana extract (extracted for 1,7-Dimethyl-xanthine), Geranium extract (extracted for 1,3-Dimethyl-amylamine), Guarana, Acacia Rigidula, Choline Bitartrate. Electroplenish Blend: Dicalcium Phosphate, Potassium Chloride, Sodium Citrate Rapid Absorption Technology: ß-Hydroxytricarballylic acid, Effersoda (Microen-capsulated Sodium-Bicarbonate)

                Comment


                • #9
                  Re: Crack - Revolutions-Nutrition

                  1,3-Dimethylamylamine (Geranium [Stem]), osnovni sastojak jacka 3D sto ga i dijeli od ostalih no-proizvoda a u crack-u ga ima i jos dosta toga....

                  Comment


                  • #10
                    Re: Crack - Revolutions-Nutrition

                    Ako smatraš da je dobar zašto onda uopće pitaš druge?
                    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                    Comment


                    • #11
                      Re: Crack - Revolutions-Nutrition

                      Originally posted by Zane1
                      SASTAV:

                      Prirodne i umjetne arome, acesulfam kalij, ksantan gumi, sukraloza, FD&C žuto #5, FD&C crveno #40
                      Čim vidim navedeno odma mi se diže kosa na glavi.

                      Kakva ti je to kao fol napredna firma koja proizvodi neke super duper formule, a stavlja to smeće da se truješ.

                      Danas je trend prirodne prehrane i vidjet će te da se u USA dosta kupuju organic prirodni proizvodi bez dodataka, tako ima u usa za nabaviti proteinske pločice od organskih sastojaka , a ne ove šta su kod nas od labrade i ostalih, običan vam je to marketing a sve skupa je prevarancija i napuhavanje.

                      Ako već misliš ima vani za kupiti čisti AAKG prah i to ti je sve šta trebaš što se tiče dušičnog pumpa. A ove *****rije goni..

                      Keep it simple: Moja formula: whey hidrolizat bez ičega MVP, creatin ethyl ester, omega 3, CLA, vitamini bolji, enzimi skuplji za probavu, coenzyme q10 antioksidans dex i eventualno taj AAKG prah, više nikom od ovoga ne treba.

                      Naravno i za ovo gore treba brdo para i smješno mi je vidjeti nekog koji je skupio 200 kn i misli da će nešo postić, pa ljudi na dva mjeseca ode 10 kila proteina i ovog šta sam nabrojao, i tako iz mjeseca u mjesec.
                      Kakva kutija proteina, odma u startu kupite 10 kila po mogućnosti mvp hydrolizata jer je on jedini i najbolji whey na tržištu, sve ostalo je odi mi dođi mi. Koncentrati i izolati s bojama i zaslađivačima od kojih imate nadimanja i želučane probleme.
                      Onaj optimum hydrolized je isto smješan, stavlja isto unutra ta smeća, onay myprotein koncentrat isto sranje koje se teško probavlja i mješa.
                      Hrpa smeća je sve a prave stvari koštaju.
                      Također ako hoćete da se iskoristi sve obavezno vam trebaju probavni enzimi i to skuplji da sve teče glatko i iskoristi se maksimalno, To nitko ne spominje.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Crack - Revolutions-Nutrition

                        E ovo se zovu vrhunski vitamini za svakog muškarca a ne ono sr..nje šta stavljaju vitamina b par tisuća posto, pa poslje pišaš crvenilo
                        http://www.iherb.com/New-Chapter-Organi ... 26055?at=0

                        Ovo su vrhunski enzimi:
                        http://www.iherb.com/Enzymedica-Digest- ... /7056?at=0

                        Vrhunski q10 antioksidans:
                        http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Co ... /4134?at=0

                        Malo prirodno da digne IGH
                        http://www.iherb.com/Now-Foods-IGF-1-30 ... s/642?at=0

                        Zaboravio sam kalcij-magnezij obavezno citrat važan za bildera:
                        http://www.iherb.com/Now-Foods-Calcium- ... g/455?at=0

                        AAKG
                        http://www.iherb.com/Olympian-Labs-Inc- ... 11548?at=0

                        Comment


                        • #13
                          Re: Crack - Revolutions-Nutrition

                          Malo trabunjas jer skoro svi imaju umjetne zasladjivace, a viruj mi znam da je to bolje nego kad sam na silu pija cisti micelarni casein bez zasladjivaca, a ostale dobre firme kao Optimum, Sci Mentor, Reflex uvrstavaju enzime u svoje praskove, a za AAKG baljezgas jer za pravu pumpu radi jedino Citruline Malate, ovo ostalo su price, ovi Crack je smece, ali je na slicnoj bazi kao svi ostali proizvodi tog tipa samo je ispod doziran, a nemoj mi pricat da Beta Alanine, Caffeine, Citruline Malate, 1.3 dimethylamilamine nisu djelotvorni za *****i trening tj da te nabrije i to opako i ne izigravaj pametnog, MVP je jak odobar, al nije jedini. I za Q10 se slazem da je jako dobra stvar, premda po meni mladjima nije potrebno ako kolko tolko dobro zive, osim ako ima para na bacanje pa moze tu i tamo uzet ki preventivu jer je srce samo jedno.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Crack - Revolutions-Nutrition

                            casein ni ne pijem jer ga nemaju bez zaslađivača. Navečer popijem hempa 2 mjerice.
                            A nekad pomješam whey s omegom.

                            Uvrštavaju oni enzime ali to su neki jeftini enzimi. Neće oni stavljat nešo šta vrijedi i gubiti na tome.

                            MVP whey je najbolji od svih njegov whey hydrolizat. Za ove druge proizvode me nije briga.

                            Ne konzumiram još AAKG, ali bi probao pošto kažu ljudi da ima učinka pump efekt i vaskularnost.

                            Meni zapravo ni netreba ništa osim wheya i dexa za dobru pumpu

                            Mlađima pola ovoga nije potrebno jer ni nemaju para.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Crack - Revolutions-Nutrition

                              Originally posted by pileća_prsa
                              casein ni ne pijem jer ga nemaju bez zaslađivača. Navečer popijem hempa 2 mjerice.
                              A nekad pomješam whey s omegom.

                              Uvrštavaju oni enzime ali to su neki jeftini enzimi. Neće oni stavljat nešo šta vrijedi i gubiti na tome.

                              MVP whey je najbolji od svih njegov whey hydrolizat. Za ove druge proizvode me nije briga.

                              Ne konzumiram još AAKG, ali bi probao pošto kažu ljudi da ima učinka pump efekt i vaskularnost.

                              Meni zapravo ni netreba ništa osim wheya i dexa za dobru pumpu

                              Mlađima pola ovoga nije potrebno jer ni nemaju para.
                              Wannabe pametan.

                              Comment

                              Working...
                              X