Announcement

Collapse
No announcement yet.

HerbalLife - bia sam na jednom njihovom "seminaru"...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: HerbalLife - bia sam na jednom njihovom "seminaru"...

    Originally posted by ivancro
    e i meni je zao .....da sam bar imao nekog na svojoj strani..ovi moji samo sutili xd....doduse jedan momak sta isto ide u gym....ne poznajem ga ali svaka mu cast..potvrdia je sve moje rijeci...cak je zna da beckham ne igra u barci... xd
    idemo kad bude iduci put

    Comment


    • #17
      Re: HerbalLife - bia sam na jednom njihovom "seminaru"...

      Ti herbašupci će još malo počet paradirat ulicama...ebemti državu, sve kako ne treba
      Chill bro

      Comment


      • #18
        Re: HerbalLife - bia sam na jednom njihovom "seminaru"...

        *****i
        Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

        R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
        <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

        Comment


        • #19
          Re: HerbalLife - bia sam na jednom njihovom &quot;seminaru&quot;...

          Udruga pravih sportasa sponzorirani od pravih protejina protiv debelih staraca i baba s herbalifeom. The WAR is on.

          Comment


          • #20
            Re: HerbalLife - bia sam na jednom njihovom &quot;seminaru&quot;...

            Originally posted by FEARiTseLF
            Originally posted by ivancro
            e i meni je zao .....da sam bar imao nekog na svojoj strani..ovi moji samo sutili xd....doduse jedan momak sta isto ide u gym....ne poznajem ga ali svaka mu cast..potvrdia je sve moje rijeci...cak je zna da beckham ne igra u barci... xd
            idemo kad bude iduci put

            tesko brate....mene vise na onim sektaskim ludorijama nema....dva puta me uvuklo..prvi put prijatelj me sjeba mislia da cu radit u MAGICNOJ PIRAMIDI....a drugi put evo nisan zna o cemu se radi .....
            koliko ljudi mogu bit ludiii ... aj sricon brzo proslo predavanje...bile neke tete do mene....nisu bog zna sta...ali bolje nego slusat strojar-nutricionista xd
            There are no limits. There are plateaus, but you must not stay there, you must go beyond them. If it kills you, it kills you. A man must constantly exceed his leve

            Comment


            • #21
              Re: HerbalLife - bia sam na jednom njihovom &quot;seminaru&quot;...

              Originally posted by ivancro
              Originally posted by FEARiTseLF
              Originally posted by ivancro
              e i meni je zao .....da sam bar imao nekog na svojoj strani..ovi moji samo sutili xd....doduse jedan momak sta isto ide u gym....ne poznajem ga ali svaka mu cast..potvrdia je sve moje rijeci...cak je zna da beckham ne igra u barci... xd
              idemo kad bude iduci put

              tesko brate....mene vise na onim sektaskim ludorijama nema....dva puta me uvuklo..prvi put prijatelj me sjeba mislia da cu radit u MAGICNOJ PIRAMIDI....a drugi put evo nisan zna o cemu se radi .....
              koliko ljudi mogu bit ludiii ... aj sricon brzo proslo predavanje...bile neke tete do mene....nisu bog zna sta...ali bolje nego slusat strojar-nutricionista xd


              ja se iden svadjat

              Comment


              • #22
                Re: HerbalLife - bia sam na jednom njihovom &quot;seminaru&quot;...

                imas moju moralnu potporu.....
                There are no limits. There are plateaus, but you must not stay there, you must go beyond them. If it kills you, it kills you. A man must constantly exceed his leve

                Comment


                • #23
                  Re: HerbalLife - bia sam na jednom njihovom &quot;seminaru&quot;...

                  Originally posted by ivancro
                  imas moju moralnu potporu.....
                  tnx

                  Comment


                  • #24
                    Re: HerbalLife - bia sam na jednom njihovom &quot;seminaru&quot;...

                    Ma bio sam i ja na tom cirkusu... I skoro su me pridobili na tamnu stranu obecanjima da se par puta godisnje ide na razno-razna pijancenja i zabave gdje prevladavaju zene sumnjivog morala.....a onda su mi rekli da moram platiti prvo 800kn tzv. suplemente koje trebam uvalit nekome plus sto moram uzeti za sebe da bih isprobao da znam objasniti ljudima kako se osjecam.
                    Boze te sacuvaj.....lik je cak mi rekao kako se je poceo ljepse izrazavati i ponasati u drustvu poslje tih carobnih napitaka...

                    Comment

                    Working...
                    X