Announcement

Collapse
No announcement yet.

nitromax hardcore gainer

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nitromax hardcore gainer

    Pozdrav!

    Idem u teretanu već skoro 2 godine. Kad sam krenuo imao sam oko 65 kg, sad imam 80 kg, visok sam 180 cm. Trenutno koristim od suplemenata twinalb dualtabs multivitamine, dodatni magnezij od twinlaba prije spavanja i nutrabolicsov isobolic protein kojeg pijem za vrijeme i poslije treninga.

    Htio bi nabaciti još mišićne mase, cilj mi je doći do 88-90kg i onda rezati do 85 kg definicije. Trenutno mi je jelovnik ovakav:

    -ujutro oko 6h za doručak:zobene pahuljice 100g sa malo mlijeka
    -oko 9h jedna banana
    -u 10h 200g posnog sira i 330g bioaktiv jogurta LGG
    -u 12h jedna banana
    -u 13h dvije jabuke
    -u 14h 100g badema
    -za ručak u 16h piletina ili puretina i zelena salata (umjesto zelene salate može biti i povrće)
    -u 17h 100g lješnjaka
    -u 18h trening - za vrijeme treninga polako ispijam isobolic protein oko 25 g.
    -u 19.30 večera - 200g posnog sira i 100g zobenih pahuljica

    To je oko 3500 - 4000 kalorija na dan.

    To je jelovnik koji je približno sličan svaki dan i otkad ga koristim dobio sam bez problema 5 kg. No primjetio sam da sad stojim na 80 kg i ne ide dalje, znači da bi trebao unijeti još više kalorija.

    Pročitao sam na internetu da ljudi koriste waxy maize starch kao složene ugljikohidrate, pa ako netko zna više o tome da tu kaže.
    Namjeravam uzeti sad kad potrošim isobolic protein nitromax hardcore gainer. Naime to je gainer bez šećera i štetnih dodataka. Od ulgikohidrata ima taj waxy maize.

    Ovo je link od proizvođača


    Da li netko iskusan može reći dali je taj gejner ok ili ne valja i općenito nešto više o tom waxy maize?
    Isto tako dali je to zdravo uzimati i dali može imati kakve posljedice recimo na gušteraču?
    U obitelji imam dijabetičara tipa 2, pa me zanima da li waxy maize može uzrokovati dijabetes? Koliki ima glikemijski index?

    Unaprijed hvala na odgovorima

  • #2
    Re: nitromax hardcore gainer

    ovo je neki zesci fail troll pokusaj garant.

    Comment

    Working...
    X