Announcement

Collapse
No announcement yet.

Suplementi najbolje u 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Suplementi najbolje u 2011

    najvecu biolosku vrijednost ima jaje, to je tocno

    prema Schwazenegger, 1985 - izvadak iz Corak-ove knjige "Prehrana Sportasa" stoji:

    jaje = 100
    riba = 70
    govedina = 69
    kravlje mlijeko = 60
    riža = 56
    soja = 47
    pšenica = 44
    grah = 34
    krumpir = 34
    Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

    Comment


    • #32
      Re: Suplementi najbolje u 2011

      Whey Protein Isolate - izolat proteina sirutke - 159
      Whey Protein Concentrate - koncentrat proteina sirutke - 104
      Kasein - 77
      Sojin protein - 74
      Jaje cijelo - 100
      Mlijeko - 60
      Bjelanjak jajeta - 88
      Piletina - 79
      Riba - 70
      Smeđa riža - 57
      Bijela riža - 56
      Kikiriki - 55
      Soja zrno - 47
      Kukuruz - 36

      Comment


      • #33
        Re: Suplementi najbolje u 2011

        Originally posted by Dida View Post
        Pa whey je whey. Kvaliteta Optimuma ne odstupa od kvalitete bilo kojeg drugog. Ostatak je marketing.
        MIslio sam na optimum samo sam zurio pa sam napisao whey. Suludo je raspravljati o tome jer ce svako svoga konja hvalit. Svaki od proizvoda ima jak marketing, ali trziste je takvo da bez marketinga i nema bas nekog uspjeha. BB.com je donio najvisi prihod Optimum to stoji, ali ako je to bas tako kao sto ti kazes sve isto zasto bi ljudi davali nekoliko para vise i uzmali optimum a ne neki ostali "100% whey" valjda ima nesto sto ga razlikuje od drugih. Kada bi ti imao izbor (besplatan) da biras koji bi whey uzeo i zasto ?

        Comment


        • #34
          Re: Suplementi najbolje u 2011

          to ti je zacarani krug,
          svi kupuju optimum jer ga svi hvale, a svi ga hvale jer ga kupuju

          da ja imam besplatni izbor izmedju svih wheya, uzeo bi optimum - jer ga svi hvale

          Comment


          • #35
            Re: Suplementi najbolje u 2011

            Originally posted by FcB View Post
            to ti je zacarani krug,
            svi kupuju optimum jer ga svi hvale, a svi ga hvale jer ga kupuju

            da ja imam besplatni izbor izmedju svih wheya, uzeo bi optimum - jer ga svi hvale
            O tome ti pricam

            Comment


            • #36
              Re: Suplementi najbolje u 2011

              pa ti pricas nesto drugo:
              "zasto bi ljudi davali nekoliko para vise i uzmali optimum a ne neki ostali "100% whey" valjda ima nesto sto ga razlikuje od drugih."

              Comment


              • #37
                Re: Suplementi najbolje u 2011

                Originally posted by FcB View Post
                pa ti pricas nesto drugo:
                "zasto bi ljudi davali nekoliko para vise i uzmali optimum a ne neki ostali "100% whey" valjda ima nesto sto ga razlikuje od drugih."
                Ne kuzis. NIsam dzabe Didu pitao to za whey koji bi uzeo, jer sam ztnao da ce se javit neko ako ne on da bi rekao da bi uzeo Optimum. Tako je isto i sa cijenom KO IMA PARE, uzet ce to. KOd nas na balkanu je vec druga prica gdje se "krpimo" da kupimo neki suplement.

                Comment


                • #38
                  Re: Suplementi najbolje u 2011

                  vec sam reko da. Nigdi suplementi nisu skupi ko tu,majke mi.brat mi trenirai isto jedva krpi za proteine i vitamine ali to neznaci da imate para da bi "Trebali" svi kupovati skupo ili taj *****i ON. Ja sam u svedskoj i dobro zaradujemo ija i zena ali opet neuzimam najskuplje stvari.trosio sam Optimumov protein i nije uopce bolji od Star Nutrition whey100. koji trosim 150kr za kilu. imaju i whey 80 koji je 90%isti ko stotka i kila je 111kr sto jeca 98kn a predobri proizvodi.svako svog konja hvali i to je istina.ali da mene pitas dzabekoji mogu uzet bio bi to WNT Tripple protein ko amen.
                  Ovim postom zelim reci da je marketing jebacka igra i tu se mlati opaka lova..jeftiniji proizvodi su nemaloputa kvalitetniji.
                  Pocivao u miru Bozjem

                  22.12.1984 - 20.12.2012

                  __________________________________________________ ___________________________

                  mentor: Sasa Draskovic

                  Comment


                  • #39
                    Re: Suplementi najbolje u 2011

                    Kod nas je skuplji, ali u Americi košta više manje isto kao i svaki drugi whey razvikanog proizvođača. Uvijek imaš stvari tipa trueprotein koje su jeftinije, ali Optimum nije ništa jeftiniji od Dymatizea, Gasparija i sl.
                    Originally posted by magarac
                    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                    dzaba mu sve

                    Comment


                    • #40
                      Re: Suplementi najbolje u 2011

                      hrvatska da ima svoj domaci suplement proizvod vi bi se spasili
                      Pocivao u miru Bozjem

                      22.12.1984 - 20.12.2012

                      __________________________________________________ ___________________________

                      mentor: Sasa Draskovic

                      Comment


                      • #41
                        Re: Suplementi najbolje u 2011

                        Originally posted by remode View Post
                        hrvatska da ima svoj domaci suplement proizvod vi bi se spasili
                        Ko kaže da nema? Samo neznam jel još u proizvodnji...
                        Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                        mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                        Comment


                        • #42
                          Re: Suplementi najbolje u 2011

                          Pronutrition?

                          Comment


                          • #43
                            Re: Suplementi najbolje u 2011

                            Originally posted by Maximus1950 View Post
                            Pronutrition?
                            Da


                            ...........................................
                            Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



                            mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

                            Comment


                            • #44
                              Re: Suplementi najbolje u 2011

                              Jednom davno, dok su imali umjerene cijene i i zdrav odnos prema kupcima, su bili isplativi. Sada su tako rec udvostrucili cijene i to vise nije to. Al recimo dekstroza je 40kn 2kg, 500g kreatina je 150 kn, to se i dalje isplati.

                              Comment

                              Working...
                              X