Announcement

Collapse
No announcement yet.

Caplja - program

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Caplja - program

    Evo nadam se da ovo spada ovdje

    Citajucu dosta o vasim treninzima i efektima, ja sam se odlucio iduca 4 tjedna pozabaviti s http://www.building-body.com/Ljetni_kamp_Waterbury.html Planiram striktno pratiti taj rapsored u što je vise moguce dosljednom pridrzavanju napisanog. Neke vjezbe cu prilagoditi s mojom opremom tako mozda ce biti malih odstupanja kod nekih vjezbi al vise manje ce biti tako. Od suplemenata uzimam Pro Whey 3g, i s prvim konzumiranjem toga sam krenio tek prije tjedan dana(do sad sam isao slavonskom prehranom)
    Prehrana je takoder reducirana u potpunosti i trudi se postivati sva pravila pravilnog vjezbanja i hranjenja koliko mi studentski zivot dopusta. Jedino što je mozda vrijedno rec je to da ujutro sam mal uz zobene uzmem pol mjerice wheya i mal vise od mjerice s glukozom odmah nakon treninga s vodom.(od obroka nisam nista odbacivao). Primaran cilj mi je smanjit masno tkivo :/

    Trenutacne mjere su mi :
    prsa 100
    struk 96
    kuk 94
    biceps 32
    podlaktica 31
    zglob 17
    (to sve sam mjerio zbog onog interent testa koji kaze BMI = 13% :/ )
    i mjerenja su uzeta u opustenom stanju i ne poslje vjezbanja ako to sta znaci...

    Ovo tu je napisano cist da vidim oce bit kakvih promjena nakon ta 4tjedna. A i da dobijem pokoju sugestiju nece skodit.

    ps. ukoliko ovo ne spada u ovu podTemu, molim moderatora da ne obrise vec da premjesti di joj je mjesto.

  • #2
    Re: Caplja - program

    joj..de zabunom sam otvorio u ovoj :/ mislio sam da otvaram u Trening-pocetnici! de admine premjesti I jos bas pazim da ne fulam i ostanem u krivom tabu

    Comment


    • #3
      Re: Caplja - program

      napiši koliko imaš kila i koliko si visok
      nešto me zanima pošto su nam mjere slićne osim bf

      Comment


      • #4
        Re: Caplja - program

        Originally posted by bojanxxx
        napiši koliko imaš kila i koliko si visok
        nešto me zanima pošto su nam mjere slićne osim bf
        aha, my bed napisao sam u temi s pozdravima

        dakle: 182cm/82kg

        Comment


        • #5
          Re: Caplja - program

          Evo cist da se vidi sta imam od opreme(pa se kako je sad sve tu na mjestu) mislim ova tema na kraju krajeva moze premjestiti u "vjezbanje kod kuce" ili di bolje pase

          novo kupljen bench:


          do sada koristena improvizacija bencha :



          I ogledalo ofc


          Vani je jos monitrana sipka za zgibove(viseca) a ovaj stalak za stari bench sam radio sa starim i mogu reci da se pokazao i vise nego funkcionalan

          isprika na neredu, el eto...uslikano danas nakon prvog dana odradenog s novim programom:yey:

          Comment

          Working...
          X