Announcement

Collapse
No announcement yet.

KCmatija trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KCmatija trening

    Odlučio sam napisati svoj trening zato što mislim da mi se tijelo naviknulo već na te vježbe i da trebam promjenu.
    Raspored:
    Ponedjeljakrsa+trbušni
    Utorak:leđa
    Srijeda:noge+trbušni
    Četvrtakauza
    Petak:ruke(podlaktica,biceps,triceps)
    Subota:Ramena+trbušni

    PRSA
    1.superserija ravni bench šipkom + letenje na ravnoj klupi
    2.superserija kosi bench bučicama+ letenje na kosoj klupi
    3.superserija kontrakosi bench bučicama+ letenje kontrakoso
    4.Buterfly
    5.pullover bučicom
    6.chest press (ponekad ubacim,makar mi baš to ne pogađa previše prsa)

    Sve ove super serije radim 4 serije primarna vježba 10,8,6,10 (prve 3 serije povečavam kilažu a zadnju vratim na početnu kilažu),sekundarna vježba 4 serije mala težina al dugo spuštanje bučice.
    Ostale vježbe 4 serije po 12,10,8,6 (svaku seriju povečavam težinu)

    LEĐA
    1.mrtvo dizanje (neki dan ju tek uveo)
    2.vučenje na lat spravi iza glave
    3.vučenje na lat spravi ispred glave
    4.Seated High Row link http://www.exrx.net/WeightExercises/Bac ... ghRow.html
    5.Veslanje na donjoj koloturi
    6.veslanje T šipkom
    7.Seated Row http://www.coopersguns.com/videos/exerc ... eated-row/
    Sve vježbe po 4 serije 12,10,8,6

    NOGE
    1.čučanj
    2.iskorak bučicama
    3.nožni potisak
    4.nožna extenzija
    5.ležeća nožna extenzija
    6.sjedeće podizanje (listovi)
    Sve vježbe po 4 serije 12,10,8,6

    RUKE(podlaktica,biceps,triceps)
    1. zglobni pregib bučicom
    2. wrist-rollerom u oba smjera
    3. superserija stojeći pregib ez šipkom + stojeći pregib bučicama
    4. superserija biceps curl http://www.coopersguns.com/videos/exerc ... icep-curl/ + hammer pregib
    5.dips na bench klupi
    6.stojeća tricpes extenzija bučicom
    7.triceps potisak na lat spravi užetom
    8.francuska extenzija šipkom
    Podlaktice po 3 serije 20,17,15
    Biceps primarna vježba 4 serije max težina otkaz,sekundarna vježba mala težina dugo spuštanje

    RAMENA
    1.predručenje bučicama
    2.potisak http://www.coopersguns.com/videos/exerc ... der-press/
    3.vučenje do brade kablom
    4.srednje rame by V.Jakšić
    5.Rear Lateral Raise bučicama http://www.exrx.net/WeightExercises/Del ... Raise.html

    Sve vježbe po 4 serije 12,10,8,6

    Najviše sam zadovoljan s rukam najviše ih pogađam i nebi ništa mjenjao barem za sada,onda sam zadovoljan s nogama,pa ramenima.
    Sad neznam za prsa i leđa,ja dok ih radim osjetim mišić,al drugi dan uopće nema laganih upala. Dal je to znak da ih ipak nisam pogodio?

    Pitao sam trenera malo o tome,on mi je rekao da probam mjenjati intenzitet,pauze,kilaže,vježbe...
    -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

  • #2
    Re: KCmatija trening

    Pa neznam baš! To si ti na slici?
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #3
      Re: KCmatija trening

      Ne :P
      -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

      Comment


      • #4
        Re: KCmatija trening

        Kako uspijes toliko radnih serija odraditi?
        (Pretpostavljam da si natural)
        My Karma ran over your Dogma.

        Comment


        • #5
          Re: KCmatija trening

          Loše koncipiran trening prsa i leđa. ^^
          Originally posted by HeadacheR
          Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

          Comment


          • #6
            Re: KCmatija trening

            Hmmm...Nije loše zamišljeno, ali loše izvedeno!

            Dosta ti je 3 vježbe po miš. skupini!
            Npr. ako ti je primarni cilj masa onda bi trening prsa po meni izgledao ovako

            Kosi bench 10x10 (šipkom) težine se mjenjaju tako da ti je na 10 ptkaz (2 serije zagrijavanje)

            Kontra kosi Bučicama 10x10

            Ravni bench 5x10 šipkom!

            Izolacije koristi mali za zagrijavanje i između vježbi malo serija-dvije!

            Nek te ne čudi što je rav. bench zadnja vježba, garantiram da češ bolje izgraditi prsa kosim i kontra kosim benchom!
            IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

            Comment


            • #7
              Re: KCmatija trening

              Originally posted by igor
              Hmmm...Nije loše zamišljeno, ali loše izvedeno!

              Dosta ti je 3 vježbe po miš. skupini!
              Npr. ako ti je primarni cilj masa onda bi trening prsa po meni izgledao ovako

              Kosi bench 10x10 (šipkom) težine se mjenjaju tako da ti je na 10 ptkaz (2 serije zagrijavanje)

              Kontra kosi Bučicama 10x10

              Ravni bench 5x10 šipkom!

              Izolacije koristi mali za zagrijavanje i između vježbi malo serija-dvije!

              Nek te ne čudi što je rav. bench zadnja vježba, garantiram da češ bolje izgraditi prsa kosim i kontra kosim benchom!
              O tome sam baš bio razmišljao,znači da smanjim broj vježbi i da povećam broj serija.
              Samo nerazumijem s težinam kod 10x10,znači prvo se zagrijem i tu da ubacim između izolacijske i onda kako s težinom,postepeno povećavam ili?

              Cile-jednostavno uspijem,traje oko 1h trening,jedino dok imam ruke zna se zalomiti i do 1h i 30min

              Igor možeš nešto za leđa predložiti,tu stvarno neznam što da izbacim?
              -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

              Comment


              • #8
                Re: KCmatija trening



                da **** rak raka ovo je previše, i vježbi i serija
                Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                Comment


                • #9
                  Re: KCmatija trening

                  Originally posted by KCmatija
                  O tome sam baš bio razmišljao,znači da smanjim broj vježbi i da povećam broj serija.
                  Samo nerazumijem s težinam kod 10x10,znači prvo se zagrijem i tu da ubacim između izolacijske i onda kako s težinom,postepeno povećavam ili?

                  Cile-jednostavno uspijem,traje oko 1h trening,jedino dok imam ruke zna se zalomiti i do 1h i 30min

                  Igor možeš nešto za leđa predložiti,tu stvarno neznam što da izbacim?
                  Pa neznam npr. ja radim jedan drugi sistem ali definitivno kad ovo/ako prekinem 5/3/1 izgledao bi ovako:

                  Mrtvo dizanje 6-8serija
                  Zgib: 6serija-8serija
                  Veslanje u pretklonu šipkom 8-10serija
                  T-veslanje šipkom 6-8serija
                  Dobro jutro 4-6serija
                  Motociklističko veslanje 4-6 serija (lagano)

                  Možda ti bude previše ali nevjerujem ako budeš radio samo leđa!

                  Znam da če neki imati primjedbe ali ja kažem da bi ja tako radio!

                  Ponavljnja do 6-10
                  IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                  Comment


                  • #10
                    Re: KCmatija trening

                    Hvala Igor
                    E možeš mi samo reći sa težinam kod prsa 10x10?
                    Kaj uzmem jednu težinu s kojom mogu napravit 10 ponavljanja ili?
                    -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                    Comment


                    • #11
                      Re: KCmatija trening

                      Originally posted by KCmatija
                      Hvala Igor
                      E možeš mi samo reći sa težinam kod prsa 10x10?
                      Kaj uzmem jednu težinu s kojom mogu napravit 10 ponavljanja ili?

                      o

                      onda nece uspit izvuc cijeli trening,15-17.ako ne i vise.
                      Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                      Comment


                      • #12
                        Re: KCmatija trening

                        Originally posted by KCmatija
                        Hvala Igor
                        E možeš mi samo reći sa težinam kod prsa 10x10?
                        Kaj uzmem jednu težinu s kojom mogu napravit 10 ponavljanja ili?
                        To je na tebi, moraš vidjeti što ti daje bolji efekt
                        Možeš do 5-e serije raditi sa jednom težinom po 10 i onda raditi tako da ti je 10max. ponavljanje pa spušati težine

                        Nrp, ja bicepse nikad neznam kako ču odraditi, svaki put nađem nešto novo i izubijam ih koliko god mogu, No rules
                        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                        Comment


                        • #13
                          Re: KCmatija trening

                          Budem vidio u ponedjeljak,pa javim
                          Pokušal budem svih 10 serija s jednom težinom,a ako nebude išlo budem spuštal...
                          -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                          Comment


                          • #14
                            Re: KCmatija trening

                            evo odradio sam prsa,
                            Kosi bench šipkom došao sam do 6 serije s početnom težinom,ostale 4 serije sam radio smanjom težinom

                            Kontrakosi bućicama odradio sam svih 10 serija jednom težinom,izgleda da sam pre malu težinu uzeo

                            Ravni bench šipkom odradio sam 7 serija jednom težinom
                            -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                            Comment


                            • #15
                              Re: KCmatija trening

                              Dobro je to...
                              Ubaci si još malo izolacijske i neke manje vježbice za pumpu na kraju neke vježbe!
                              Svaki trening nekog mišića popratiš nekom izolacijom, npr. pec-dec nakon svake vježbe po 2-3max serije od kojih 15-20ponavljanja!

                              Kod kontra kosog potiska više pažnje obrati na spuštanje (kojih 4 sec) te dizanje (2sec)!
                              Rav. bench možeš odraditi po principu 12-8-6-4-3-1-1 pa opet sa prvom težinom za lkraj izvučeš maximum!

                              Malo šokiraj mišiće
                              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                              Comment

                              Working...
                              X