Announcement

Collapse
No announcement yet.

lolipop - pomoć pri planiranju treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lolipop - pomoć pri planiranju treninga

    pozdrav svima,
    treniram već neko vrijeme, u početku laički, zadnjih mjeseci po programu:
    pon,sri,pet- teretana kružni trening:
    1.iskorak, 2.veslanje u pretklonu, 3.stražnji čučanj, 4. trbušnjaci (podizanje koljena na spravi), 5.stojeći potisak sa bučicama, 6. deadlift, 7.sjedeće podizanje na prste, 8. triceps (potisak na spravi s užetom i šipkom), 9.trbušnjaci (na kosoj klupi)
    3-4 serije
    uto, čet- preskakanje vijače
    sub-aerobni trening 1h
    Malo mi je dosadio ovakav raspored vježbanja, a rekli su mi da bi dobro bilo i mijenjati povremeno vježbe i sl.
    Što da promijenim kod treninga? Razmišljala sam da nastavim kružni treningi i to:
    1.iskorak, 2.povlačenje na latu (ispred) ili veslanje na donjoj koloturi, 3.čučanj, 4. potisak na spravi za ramena, 5 deadlift, 6.podizanje na prste, 7.triceps, a na kraju po 3 serije do otkaza leđnjake i trbušnjake
    ili da radim pon- donji dio, sri-gornji, a pet-kružni???
    Hvala

  • #2
    Re: pomoć pri planiranju treninga

    pozz
    hmm a koji su ti ciljevi ?
    ,
    probaj mozda jedan tjedan kruzne , pa onda prvi trening donji dio i ova druga dva treninga raspodjeli na gornji dio ( po meni najbolji ), pa onda probaj i taj tvoj gornji donji i kruzni , vidi kako ce ti odgovarat,
    bitno je da je ishrana dobra,
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: pomoć pri planiranju treninga

      kruzni trening, vijace, neki borilacki sport, boks mozda?
      http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

      Comment


      • #4
        Re: pomoć pri planiranju treninga

        pa ciljevi su mi smršaviti (ko bi reko ). Naravno da najviše materijala imam na bedrima..ono građa pješčani sa maaalo više naglašenim bedrima jeli...
        I nakon toga to sve skupa učvrstiti. Gornji dio mi je dobar, polako ali sigurno dobiva definiciju i noge su mi već pomalo popravile..
        pričala danas u teretani s trenerom, kaže da ne idem na varijantu gore, dolje, jer da ću se nabildati...bu..

        ps. pozdrav, pozdrav, pozdrav

        Comment


        • #5
          Re: lolipop - pomoć pri planiranju treninga

          na koju varijantu gore dolje mislis neznam, radi i dalje kruzni trening i cardio nakon treninga, pripazi na prehranu i bit ces ko manekenka taj cas
          http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

          Comment


          • #6
            Re: lolipop - pomoć pri planiranju treninga

            mislim na varijantu da ponediljkom ubijem noge, srijedom ruke, ramena, prsa, a petkom napravim kružni. S tim da i pon. i sri. radim leđnjake i trbušnjake...

            Comment


            • #7
              Re: lolipop - pomoć pri planiranju treninga

              ili radi normalan trening ili kruzni, ovo mi nema smisla
              bolje si rastereti srijedu i pola od toga napravi u petak, moras znati da misici rastu kad odmaras, a sa treningom potices misice na rast. a ako zelis smrsavit, onda pon, sri i petak radi kruzne treninge
              http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

              Comment


              • #8
                Re: lolipop - pomoć pri planiranju treninga

                OK. Tnx Joe dobri čovječe

                Comment

                Working...
                X