Announcement

Collapse
No announcement yet.

rocky3869 - Trening za masu, dali grijesim?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • rocky3869 - Trening za masu, dali grijesim?

    imam 21 godinu i 1 mjesec i pol idem 5 dana u teretanu, prosao sam prvi mjesec upala i tako nakon 30 dana konstatne teretane uzeo sam sebi Maxiplex, i redovno pijem kasikicu na 3dl vode 30-45 minuta prija treninga.

    Moj tjedni trening se svodi na:

    1 dan . prsa
    2 dan . leđa
    3 dan . ramena - listovi
    4 dan . ruke
    5 dan. noge

    I uvijek prija treninga radim 10 minuta trcanje kao zagrijavanje.Trening radim od 4-5 vejzbi 3 serije po 10 ponavljanja dali je to uredu ili da promijenim nesto???
    Moj drugi trening je navecer prija spavanje trbusnjaci, radim 30 minuta uradim 50 pa 2 minute odmora, ali radim dizanje nogu i leda u isto vrijeme. Razmisljo sam malo popustiti sa trbusnjacima da mogu dati misicu da odmara tako da bi smanjio na 3 puta tjedno trbusnjaka.

    Moje pitanje dali grijesim u treningu? radim 4-5 vjezbi po treningu, po 3 serije i 10 ponavljanja svake serije, na kraju treninga dizem se maksimalno na vratilu.Sa ovim trenigom za masu ako se moze reci trening za masu dobio sam 3kg otkako idem u teretanu.

  • #2
    Re: Trening za masu, dali grijesim?

    dobro je rocky nije lose, maxiplex nije losa stvar, ali ti fali nesto tipa whey i dekstroza nakon treninga da misici dobe nesto za papati i da smanjis razgradnju. vjezbe i ponavljanja su ok, jedino jos trbusnjake bih ubacio negdje sa nekom grupom nije bitno, a ne navecer,, isto tako i njih treba radit sa opterecenjem. sretno
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment

    Working...
    X