Announcement

Collapse
No announcement yet.

nikos91 - Moj plan vježbi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nikos91 - Moj plan vježbi

    Evo ovako nisam bas pocetnik "idem" u teretanu vec dvije godine ,ali amo reci da smisleno radim i treniram godinu dana.Imam popis vjezbi koji izvodim vec 2 mjeseca i moram reci da se vec vide rezultati.Ali kako vrijeme prolazi moj plan postaje sve lakse izvoditi ,a znate da je svakome cilj da ostavi i posljednji atom snage u teretani.
    Idem u teretanu 5-6 puta tjedno sad cu napisati sta izvodim kojim danom pa vas molim komentare od "malo iskusnijih" clanova da napisi po koju pametnu da dignit razinu treninga na sljedecu razinu.Isto tako toplo preporučam nekome ovaj plan vjezbanja ako mu je dosadio njegov stari.

    Pon

    Ravni Bench 5x5

    Kosi Bench 12,10,8,6,6 ali imam sad u planu smanjiti ova ponavljanja na npr 12.8,6,6,6

    Kontra Kosi Bench 12,12,12 - to ne želim raditi s velikom kilažom i naporom jer položaj glave nije bas najbolji jer se krv slijeva u glavu zbog nagiba i jos kad k tome dodam napor moze se dogoditi neko "zlo" tipa ako pukne neki kapilar ili nesto slicno

    Dizanje utega na kosoj klupi s rotacijom 8,8,10

    Razvlacenje na klupi 12,12,12

    Leptir 15,15,15



    Uto

    Veslanje u pretklonu 12,10,8,6,6 takodjer imam u glavi da smanjim malo ponavljanja na 12,8,6,6,6 ne zelim ici ispod ovog jer onda imam osjecaj da krivo radim

    Mrtvo dizanje 10,8,8,6
    evo ovako izvodim nisu velike tezine negdje oko 60-70 kila http://www.youtube.com/watch?v=n0zR8...eature=related

    Lat masina vucenje na prsa 6,8,8,10

    Pretklon s utegom (ne znan tocno ime vjezbe ali se nadam da znate na sta mislim)
    10,10,12

    Lednjaci 25,25

    Sri



    Ramena

    Na Smith-Mashini 12,10,8,6,6 ,ali izvodim tako da mi sipka prode netom ispred nosa i skroz spustam na prsa

    Sa sipkom iza glave 12,10,8,6,6

    Dizanje utega naprijed 10,10

    Dizanje utega sa strane 8,8,10

    Dizanje utega u čučnju 8,8,10

    Arnold press 8,8,10

    Dizanje utega sa strane ali tako da utege stavim malo ispred sebe i spajam ih gore iznad glave 10,10,12

    Obrnuti leptir 15,15,15


    Čet

    Ruke

    Triceps

    Uski Bench 10,8,6,6,6

    Propadanje s utegom oko struka 6,6,6

    Spustanje sipke na celo 10,8,6

    Povlačenje s konopom 10,8,8

    Spustanje tako da mi noge stoje na 1 klupi a ruke na drugoj i stavim nesto utega na sebe 10,8,8

    Biceps

    Sipka od bencha i skroz ispruzim ruke do radim ovo
    10,10,8,6,6

    Kriva sipka sjedeci 10,8,6

    Obično dizanje utega do sjedim na klupi 12,12

    Čekić dizanje 10,10,8

    Prebacim 1 ruku na klupi gdje radim s krivom sipkom i radim punu ekstenziju
    15,15

    Pet

    Noge

    Cucanj na Smith-masini 10,8,8,8

    Leg press 12,10,8,6,6

    Iskorak 12,12,12

    Ekstenzija na spravi 10,10,8

    List sjedeci 15,15,15


    Vecinom odradim HIIT 3 puta tjedno poslije treninga u trajanju od 20 minuta tako da 2 minute trcim na brzini od 10km/h i onda 1 minutu 15 km/h.
    Od suplemenata uzimam Twin Labov whey

    Eto ljudi molim vas da date koji prijedlog da poboljsam svoje vjezbanje .Hvala
    Arena

  • #2
    Re: Moj plan vježbi-molim komentare

    ..nije ti puno 5 vjezbi za biceps npr??
    U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
    sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

    Comment


    • #3
      Re: Moj plan vježbi-molim komentare

      U početku je bilo ,ali s vremenom sam ojačao i sad mi je taman
      Arena

      Comment


      • #4
        Re: Moj plan vježbi-molim komentare

        ..ajd ok...nisma nesto iskusan ali mozda ej dobro ako mijenjas vjezbe svaki trening ..odradis npr 3 iste a ubacis neke 2 druagcije ili tkao ensto..mozda to evc radis
        U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
        sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

        Comment


        • #5
          Re: Moj plan vježbi-molim komentare

          A vecinom su ne mijenjam vjezbe vec samo radim variacije na ponavljanja,zato i trazim neki savjet da neko doda,oduzme neku vjezbu ili nesto slicno
          Arena

          Comment


          • #6
            Re: Moj plan vježbi-molim komentare

            ..jedan globalni prijedlog je smanjenje radnih serija na 4 a manjih misicnih grupa na 3...ja mislim da je to sasvim dovoljno ako radis kako treba...a zasto ne radis vratilo?
            U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
            sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

            Comment


            • #7
              Re: Moj plan vježbi-molim komentare

              Osjecam neku bol u ramenima dok ga radim to je jedan od razloga
              Arena

              Comment


              • #8
                Re: Moj plan vježbi-molim komentare

                ono sto je meni upalo u oci -
                Kontra Kosi Bench 12,12,12 - to ne želim raditi s velikom kilažom i naporom jer položaj glave nije bas najbolji jer se krv slijeva u glavu zbog nagiba i jos kad k tome dodam napor moze se dogoditi neko "zlo" tipa ako pukne neki kapilar ili nesto slicno

                jel se ti to zajebavas?
                prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                Comment


                • #9
                  Re: nikos91 - Moj plan vježbi

                  Nisam,aj jeli moze neki konkretni komentar
                  Arena

                  Comment


                  • #10
                    Re: Moj plan vježbi-molim komentare

                    Originally posted by nikos91
                    Osjecam neku bol u ramenima dok ga radim to je jedan od razloga
                    kod mene drug je imao isto problema, al jbga moras da se zrtvujes bol je zanemariv

                    i kaos ti je ovaj plan, nemam vremena da ispravljam al pogledaj na podforumu pa malo bolje to preslozi imas previse vjezbi i tako ..
                    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                    Comment


                    • #11
                      Re: nikos91 - Moj plan vježbi

                      Aj kad budes imao vremena napisi molim te sta tocno ne valja i sta bi mijenjao
                      Arena

                      Comment


                      • #12
                        Re: Moj plan vježbi-molim komentare

                        Kontra Kosi Bench 12,12,12 - to ne želim raditi s velikom kilažom i naporom jer položaj glave nije bas najbolji jer se krv slijeva u glavu zbog nagiba i jos kad k tome dodam napor moze se dogoditi neko "zlo" tipa ako pukne neki kapilar ili nesto slicno
                        Meni je znao par puta puknit kapilar ili neka žilica u oku tijekom serije i naprezanja, oko krvavo ludnica pravi hardcore
                        A prijatelju mi redovito zna teći krv iz nosa, radi propadanja svaka žila izleti iz njega a krv teće po podu ekipa okolo
                        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: nikos91 - Moj plan vježbi

                          Mislim da to nije ni najmanje dobro ako ti pukne koji kapilar u glavi adioooo
                          Arena

                          Comment


                          • #14
                            Re: nikos91 - Moj plan vježbi

                            Previše vježbi, previše serija. Nakon utega ne HIIT nego LI cardio.
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #15
                              Re: nikos91 - Moj plan vježbi

                              Nemam bas toliko vremena za odraditi LI cardio pa mislim da je bolje odradit 10 minuta HIIT-a nego 10 minuta LI cardia
                              Arena

                              Comment

                              Working...
                              X