Announcement

Collapse
No announcement yet.

Lee - trening za definiciju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lee - trening za definiciju

    Tezina:71/72 kg
    Visina:172 cm

    -Treniram taek won do i poceo sam sad u teretanu ici, idem tek 3 sedmice i postujem ovaj program za DEFINICIJU koji sam nasao na internetu..

    Kardio:Utorak, Subota
    Odmor:Cetvrtak, Nedelja
    Treninzi Taekwondo-a: Utorak, Cetvrtak, Subota

    -U tom programu sto sam nasao pise da treba trcati na prazan stomak sto ja ne postujem jer sam uvijek prva smjena u skoli pa...tamo pise da se koristi neki dijeta, ja ne postujem to ali pazim sta jedem..samo kad je kardio trening jedem nesto slatko preko dana kako bi imao energije ..mene zanima definicija samo jer se bojim da ce me masa usporit i necu imati dovoljnu eksplozivnost u taek won do/u...to je moje misljenje ali sigurno ovdje ima ljudi koji se bolje razumiju ...nisam sastavio svoj program prehrane jos uvijek ali nastojim ovih dana ..

    -Koje su vase preporuke, da li grijesim u necemu i mozete li mi preporuciti neki program prehrane ali da sadrzi vitamine i sve ostale stvari koje su zdrave (npr. za tvrdje kosti itd..)

    -Pored dnevnog unosa hrane mislio sam uzimati whey protein (izolat/kazu da je bolji)

    -Najvise me zanimaju trbusni misici kao i mnoge :P

    -Program u teretani (odmor izmedju serija 45 do 60 sekundi, izmedju vjezbi 2-3 minute)
    -Program se sastoji od tri sedmice nakon toga se ponavlja ..naravno, mijenjaju se vjezbe...

    1 Sedmica:

    Ponedeljak:
    Prsa
    Triceps
    Trbuh
    Listovi

    Srijeda:
    Ledja
    Biceps
    Podlaktice
    Listovi
    Trbuh

    Petak:
    Ramena
    Trbuh
    Noge

    2 Sedmica:

    Ponedeljak:
    Prsa
    Noge
    TRbuh

    Srijeda:
    Ledja
    Biceps
    Podlaktice
    Listovi

    Petak:
    Ramena
    Trapez
    Triceps
    Trbuh
    Listovi

    3 Sedmica:

    Ponedeljak:
    Prsa
    Triceps
    Trbuh
    Listovi

    Srijeda:
    Ledja
    Biceps
    Podlaktice

    Petak:
    Ramena
    Trapez
    Trbuh
    Listovi

    -Onaj ko ima neke preporuke za mene a ne moze na osnovu ovih informacija da ih napise poslat cu mu par svojih slika na PM....

    Hvala i pozdrav

  • #2
    Re: Pomoc oko treninga..

    samo ne shvatam zasto svake sedmice mijenjas raspored vjezbi .. ugl. moj prijedlog je da uvijek radis triceps sa prsima i ramenima .. a leđa sa bicepsom i nogama ostalo kako oces

    Comment


    • #3
      Re: Pomoc oko treninga..

      So simple.........
      ....
      viewtopic.php?f=45&t=2573

      U vezi tvoga trčanja na prazam stomak.. čita san negdi da uneses ujutro prije takvoga treninga uglavnom proteinski obrok, npr posni sir. Tako da ce se trositi energija iz sala,a ne iz ugljikohidrata da si ih unio.
      “There are two things a real man likes - danger and play. And he likes woman because she is the most dangerous of playthings.” — Friedrich Nietzsche

      Comment

      Working...
      X