Announcement

Collapse
No announcement yet.

cartman612 - Moj novi trening

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cartman612 - Moj novi trening

    Vjezbam vec 5-6 mj i trnirala sam pon-sub,ned odmor. Biceps-prsa
    leda, triceps-ramena,noge.. Jucer sam razovarala sam jednim dugogodisnjim bilderom koji mi je rekao da mi je to previse te da moram imati vise odmora npr pon,uto-TRENING
    sri-ODMOR,cet,pet-TRENING,sub,ned -ODMOR.
    Meni se nekako cini da mi je to prevelik razmak jer npr noge napravim jednom tjedno...sta vi mislite o tome?

  • #2
    Re: Moj novi trening

    Brala ne znam za tebe ali ja kad odradim noge, imam upalu narednih 6 dana...

    Comment


    • #3
      Re: Moj novi trening

      Originally posted by Legija
      Brala ne znam za tebe ali ja kad odradim noge, imam upalu narednih 6 dana...
      sto svi seru imam upalu 6 DANA??imas dva najvise a mozes radit jednu skupinu u danu!tako je po meni najbolje! npr pon-prsa uto-ledja,sri-noge cetv-ramena pet-ruke sub i ned odmor!

      Comment


      • #4
        Re: Moj novi trening

        mislim da previše ljudi što upućenih što nepućenih u trening zanemaruje činjenicu kako se tijelo odlično prilagođava na stres izazvan vježbanjem i da će, ako vježbaš npr. 1 tjedno 1 skupinu, vjerojatno se prilagoditi da 1 tjedno mu pogodiš 1 mišićnu skupinu. Jednako tako ono će se prilagoditi i ako svaki trening odradiš cijelo tijelo ili bar veći broj mišićnih skupina, odnosno na visoku frekvenciju treniranja - uz dakako adekvatan kalorijski unos i odmor.

        Jednostavan primjer ovog zadnjega su bugari, rusi i ostala WL elita gdje se nerijetko trenira i po 2, 3 puta dnevno.

        Cartman, slobodno si prilagodi onako kako ti odgovara
        https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

        Overload Strength team

        Comment


        • #5
          Re: Moj novi trening

          Originally posted by Dehydronator
          mislim da previše ljudi što upućenih što nepućenih u trening zanemaruje činjenicu kako se tijelo odlično prilagođava na stres izazvan vježbanjem i da će, ako vježbaš npr. 1 tjedno 1 skupinu, vjerojatno se prilagoditi da 1 tjedno mu pogodiš 1 mišićnu skupinu. Jednako tako ono će se prilagoditi i ako svaki trening odradiš cijelo tijelo ili bar veći broj mišićnih skupina, odnosno na visoku frekvenciju treniranja - uz dakako adekvatan kalorijski unos i odmor.

          Jednostavan primjer ovog zadnjega su bugari, rusi i ostala WL elita gdje se nerijetko trenira i po 2, 3 puta dnevno.

          Cartman, slobodno si prilagodi onako kako ti odgovara
          pa koliko sam skuzio htio si reci da treba trening mjenjati cesce ili ?? a sto se toga tice nepase svakome isto,al et arnie je trenira 6 puta tjedno 2 puta dnevno,al je isto bio na ''svacemu'' i nemoremo se gledati s njim

          Comment


          • #6
            Re: Moj novi trening

            Originally posted by ibro10
            pa koliko sam skuzio htio si reci da treba trening mjenjati cesce ili ?? a sto se toga tice nepase svakome isto,al et arnie je trenira 6 puta tjedno 2 puta dnevno,al je isto bio na ''svacemu'' i nemoremo se gledati s njim
            Ne nužno da se trening mijenja češće, čak naprotiv u nekim situacijama. Ali to je druga priča i jedno moje sasvim drukčije viđenje koncepta treninga od onoga što se tu promovira i ne bih spamao temu.

            Samo sam htio istaknuti kako se ne bi trebalo previše zabrinjavati oko pretreniranosti ako se zna što i kako se radi. Dani odmora se mogu ubacivati bilo po osjećaju bilo po programu kojeg se slijedi.
            https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

            Overload Strength team

            Comment


            • #7
              Re: Moj novi trening

              Prvo-ŽENSKO SAM...drugo..ne bole me noge,a stvarno ih ubijam..
              Ma onaj moj plan mi je zapravo ok..ne osjecam se previse umorna nakon 6 dana vjezbanja

              Comment


              • #8
                Re: Moj novi trening

                Originally posted by Dehydronator

                Samo sam htio istaknuti kako se ne bi trebalo previše zabrinjavati oko pretreniranosti ako se zna što i kako se radi. Dani odmora se mogu ubacivati bilo po osjećaju bilo po programu kojeg se slijedi.
                Upravo to!

                @cartman - ja sam prošlo ljeto imala 2 puta dnevno treninge s jednim danom odmora, bitno je imat dobar nadzor nad unosom hrane i suplemenata, pa onda sam radila 3 puta tjedno full body i ne sviđa mi se to nikako (dobila sam na mišićnoj masi previše, takav sam bar dojam imala ), pa sad radim nešto tipa ovo http://www.gasparinutrition.com/teamgas ... rince/bio/ (imaš off season i competitiong trening for body part) i takav princip mi odlično odgovara za sada , također imam samo jedan day off.
                Ubaciš s vremenom neku novu vježbu, povećaš težine i to je to. Sve ovisi o tvojim ciljevima kako želiš izgledati.

                "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                Comment


                • #9
                  Re: Moj novi trening

                  Originally posted by vea
                  Originally posted by Dehydronator

                  Samo sam htio istaknuti kako se ne bi trebalo previše zabrinjavati oko pretreniranosti ako se zna što i kako se radi. Dani odmora se mogu ubacivati bilo po osjećaju bilo po programu kojeg se slijedi.
                  Upravo to!

                  @cartman - ja sam prošlo ljeto imala 2 puta dnevno treninge s jednim danom odmora, bitno je imat dobar nadzor nad unosom hrane i suplemenata, pa onda sam radila 3 puta tjedno full body i ne sviđa mi se to nikako (dobila sam na mišićnoj masi previše, takav sam bar dojam imala ), pa sad radim nešto tipa ovo http://www.gasparinutrition.com/teamgas ... rince/bio/ (imaš off season i competitiong trening for body part) i takav princip mi odlično odgovara za sada , također imam samo jedan day off.
                  Ubaciš s vremenom neku novu vježbu, povećaš težine i to je to. Sve ovisi o tvojim ciljevima kako želiš izgledati.
                  Pa mislim da zapravo dosta dobro napredujem jer sam bila dosta debela..a sade imam 162/53 ali jos jaaako malo sala.
                  Cilj mi je da mi se misici dosta dobro vide..i da s vremenom budu veci..tipa Larissa Reis na pocetku svoje bb karijere. Ona mi je idolll

                  Comment


                  • #10
                    Re: cartman612 - Moj novi trening

                    http://www.bodybuilders.com/larissar.htm
                    najs

                    Uzimaš li kakve suplemente?

                    "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

                    Comment


                    • #11
                      Re: cartman612 - Moj novi trening

                      Originally posted by vea
                      http://www.bodybuilders.com/larissar.htm
                      najs

                      Uzimaš li kakve suplemente?
                      Heheh..da bas najs
                      Uzimam platinum whey proteine...al nekako razmisljam da si malo skratim put prema tako isklesanom tijelu...

                      Comment

                      Working...
                      X