Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj trening - 4 dana u tjednu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj trening - 4 dana u tjednu

    Što mislite o ovom treningu?
    Do sad sam radio 3 dana u tjednu.
    A, B i C ću minjati svaki tjedan.
    Što da ubacim ili izbacim?
    Treniram doma pa nemam sve mogućnosti kao u teretani.
    Radim po 5 serija svaku vježbu.
    Kad da ubacim aerobni trening?
    Jeli bolje prije ili posli vježbanja?
    Jeli bolje trčanje ili plivanje?
    Na moru sam pa plivanje nije problem i lakše mi je od trčanja po vrućini. Samo me zanima intenzitet plivanja s obzirom na trening.


    PONEDJELJAK
    Prsa: A (Bench press, Dumbell fly), B (Dumbell fly, Dumbell pullover), C (Bench press, Dumbell pullover) + 10 sklekova prije svake serije.
    Biceps: A (Dumbell curl stojeći, Barbell curl), B (Dumbell curl sjedeći, Barbell curl reverse grip), C (Dumbell curl stojeći, Hammer pregib)
    Listovi: Podizanje na prste

    UTORAK
    Leđa: A (Chin up wide, Seated row), B (Chin up wide, Single arm row), C (Chin up wide, Single arm row)
    Trapez: Upright rows, Shurg
    Trbuh: Trbušnjaci

    ČETVRTAK
    Noge: Lunge, Squoat, Leg Extension
    Kičma: Back Extension
    Podlaktica: A (Barbell curl), B (Wrist roll), C (Barbell curl reverse grip)

    PETAK
    Ramena: A (Lateral Raise, Arnold press), B (Dumbell predručenje, Dumbell press seated), C (Lateral Raise u pretkolonu, Arnold press)
    Triceps: A (Uski Bench press, Cable Push Down), B (Dumbell iza glave, Uski sklekovi), C (Cable Push Down, Dumbell iza glave)
    Trbuh: Trbušnjaci

  • #2
    Re: Moj trening - 4 dana u tjednu

    Ako sam dobro shvatio kažeš 5 serija svake vježbe? Too much IMHO...nemam vremena trenutno previše studirat program tvoj al' radije baci 3 serije umjesto 5. za biceps uzmi 3 serije pregiba šipkom i po tri serije za svaku ruku bučicama,naravno s odgovarajućom težinom.
    Recimo ja sam radio šipkom i onda sam 3 serije Hammera. Skoro svaki trening je bio izrazit pump prisutan (al to sam samo ja).

    Kolko serija podizanja listovima?? ( Misliš li da bi 3-4 serije po 10-15 ponavljanja bilo dosta?)


    Ovo ostalo,ako sam dobro pročitao ,se čini ok...

    Comment


    • #3
      Re: Moj trening - 4 dana u tjednu

      Radim 5 serija s 10 ponavljanja, jer imam samo po 2 vježbe dnevno za jedan mišić.
      Naravno da listove radim i više, uglavnom između drugih serija.

      Comment

      Working...
      X