Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: biceps 0

    Originally posted by TripleZ View Post
    ma vidim da se na slikama ne vidi nista neobicno pa sam zato i bio iznenadjen


    @bronko: nije bitno koliko dajes od sebe, nego da li kroz duzi period dajes misicima razlog da rastu - maratonci daju sve od sebe(vise nego ja i ti zajedno) pa izgledaju kao kosturi
    dobar primjer za to je neciji uzaludni trud na besmislenom ''maratonskom'' programu (citaj: 18 serija izolacije za biceps)
    Slažem se u potpunosti sa ovim... 18 serija = izgoriš mišić...

    Nije čudo da nekad momci koji imaju sasvim opušten pristup teretani, imaju odlične rezultate. Mislim da je razlog upravo u tome što mišići imaju potrebnu količinu odmora za rast.

    Nakako sam došao do zaključka da je bitno da treniraš više godina konstantno... Kad gledam momke koji imaju perfektnu građu, svi imaju iza sebe minimum tri - četri godine treninga... Svake godine su sve bolji...
    Pivo za masu, rakija za defku...

    Comment


    • #17
      Re: biceps 0

      ne provociram, ozbiljno ti kazem

      80% djecaka koji u teretani ne napreduju imaju ogromnu zelju za napredkom i stvarno se trude - kopiraju rutine velikih mr. olympia od A do Ž ukljucujuci 18 serija za biceps - sta je tu problem ? pa 1) pocetnici su 2) nisu na hemiji 3) nemaju elitnu genetiku

      samo nikad ne stanu i pitaju se da li ispunjavaju osnovu za napredak misica - prog. overload

      u tome je problem
      A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


      If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


      * SHUT UP AND SQUAT *

      Comment


      • #18
        Re: biceps 0

        Nadovezaću se... Isto važi i za prehranu...

        Na ovom forumu (a i na svim ostalim bilderskim forumima) zagovara se striktan pristup prehrani... Clean hrana = lean masa... A zaboravlja se CNS i to da rezultati ne dolaze preko noći... Pa onda kad neko pomene da jede junk, svi ga napljuju, a zaboravljaju da je taj neko možda već 5 godina u teretani, što je mnogo bitnije od tog junka koji jede...
        Pivo za masu, rakija za defku...

        Comment


        • #19
          Re: biceps 0

          ma nije problem sto izgori misic nego sto ne vidi sumu od drveca


          razmisljaju hoce li kabl uhvati s ove strane ili s one, hoce li pregib sipkom raditi u kavezu za cucanj ili je pak spustiti na bench, hoce li bucicama prici s ove ili s one strane - hoce li raditi 5 8 10 ili 12, ili 12 10 8 5, ili sve isti broj 10 10 10... hoce li popiti obicni kreatin ili fensi creapure iz njemacke, i smije li mijesati kreatin sa BCAA ili treba odvojiti u dvije case ??



          umjesto da se drzi osnova, dovoljno hrane i dobrih vjezbi pa ako mu ostane snage i volje dobro odradi biceps i da na njemu ciljano napreduje - i dodje sve vremenom...

          edit: i jeger
          Last edited by TripleZ; 04-05-14, 11:54.
          A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


          If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


          * SHUT UP AND SQUAT *

          Comment


          • #20
            Re: biceps 0

            Biceps/triceps kao male misicne skupine poprilicno se razlikuju od ostatka tijela odnosno vecih misicnih skupina.
            Ja osobno ruke radim 1x tjedno sto je sasvim dovoljno jer u obzir treba uzeti cinjenicu da triceps i biceps radimo uz leda i prsa poprilicno i svako daljnje prcanje po rukama moze biti samo kontra-produktivno. Uvijek uz leda/prsa imam strasan pump u rukama, ali da se vratimo na temu.

            1 tjedno, intezivno (umjerene i velike kilaze) i s malim pauzama je odlicna kombinacija za mene. Od 10.2013 do 1.2014 svaki trening ruku mi je bilo sasvim razlicit, vise od 50% vjezbi u svakom treningu bilo je drugacije. Trazio sam sto mi najvise odgovara. Sipka me sasvim odbija i prakticki nista ne osjetim neovisno o maloj ili velikoj kilazi, jednostavno mi ne odgovara, dok vecinu treninga radim s bucicama. Naizmjenicne serija bicepsa/tricepsa s minimalnim odmorom izmedu, negativni dio pokreta vecinom radim sporo.

            Sve su to finese i zavisi do pojedinca sto mu odgovara. Vecinom ovo nije problem vec izbjegavanje osnovnih vjezbi i konstantno istezanje bicepsa/tricepsa vise puta tjedno uz iste treninge.
            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
            ----------------------------------------------------------------
            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

            Comment


            • #21
              Re: biceps 0

              Originally posted by Bronko View Post
              jel su bitne tezine? Ocito ili biceps ne pogadja ili je jednostavno tako. Ja imam taj problem. mogu ga razvaliti a sutra dan nista. Jednostavno biceps nikako. Sve druge skupine mogu pogoditi bez problema da ih dva dana osjetim ono momacki ali biceps jednostavno ne ide
              Evo ti savjet, 2 - 3 puta tjedno istezi biceps i da vidis kak ce se stvari pokrenut, posebno nakon treninga ruku i leda. Ima to kod nekih ljudi gdje duga glava bicepsa je ajmo rec stisnuta okolnim tkivom pa ne reagira al da sad ne ulazim previse u to. Uglavnom pravilno istezanje bicepsa, posebno tipa stavis jednu ruku ispruzenu, tj dlan na zid u visini ramena i stisces tako da osjetis pecenje u dugoj glavi bicepsa. To pod obavezno. Zatim spojis ruke iza leda pa istezes, spojis ih obrnuto pa istezes. I takoder istezi misic izmedu bicepsa i tricepsa, tipa stavi ruku preko tijela i sa drugom rukom stisci podlakticu prema tijelu da osjetis istezanje u nadlaktici. To sve po 2-3 serije po nekih 30 sekundi, 2 - 3 puta tjedno i da vidis upale onda nakon treninga Takoder i biceps pregib bucicama na kosoj klupi divljaci istegne dugu glavu bicepsa.

              Comment


              • #22
                Re: biceps 0

                biceps najače radit prije gledanja u ogledalo i onda jos malo sklekova da malo napuses prsa, onda okines jednu sliku i stavis na forum

                Comment


                • #23
                  Re: biceps 0

                  hvala na savjetu. dio vec radim dio ne. budem pokusao sve

                  Comment


                  • #24
                    Re: biceps 0

                    Originally posted by Dača View Post
                    Sa kojim težinama radiš? Osnovno nisi napisao...
                    koncentracijski radim s 12,5, sipka 20, sajla 25, hammer 10
                    znam, jadan sam, al ovo mi je prvi trening ruku bio... al prije dok sam radio( poledaj pod moje teme o cemu pricam), to su bile vece tezine, ali rezultati su bili jako slabi -.-

                    Comment


                    • #25
                      Re: biceps 0

                      Kod ruku treba koristiti po meni sto manje kilaze osim npr bicpes osnovni pregib sa sipkom ... ubacivati opadajuce i super setove.. trening sto kraci. istezanje u toku treninga... i nemoj se ogranicavati na 8 radi dokle god sjecas da treba a ne se drzati toga da je mozda neko rekao 8 i radis 8.. radi od 5- do 20 ponavljanja .. i jesti p+UH nakon treninga

                      Comment


                      • #26
                        Re: biceps 0

                        Originally posted by iggypop View Post
                        koncentracijski radim s 12,5, sipka 20, sajla 25, hammer 10
                        znam, jadan sam, al ovo mi je prvi trening ruku bio... al prije dok sam radio( poledaj pod moje teme o cemu pricam), to su bile vece tezine, ali rezultati su bili jako slabi -.-



                        dokle god budes imao poseban dan za ruke rezultati ce ti biti slabi

                        PS. zas si odustao od novice 5x5?

                        Comment


                        • #27
                          Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

                          Probaj ovako...

                          http://www.youtube.com/watch?v=-4RNtxT0LwM

                          Comment


                          • #28
                            Re: Kada radim biceps imam osjećaj da ga uopće ne pogađam.

                            Nevjerojatno kako se nepotrebno gubi vrijeme na te curlse,pregibe i ostale zenske vjezbe... + 15-20 serija za tako mali misic!
                            "Everybody you fight is not your enemy and everybody that helps you is not your friend" Mike Tyson

                            "No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable" Sokrat

                            Comment


                            • #29
                              Re: biceps 0

                              Originally posted by Viper View Post
                              Kod ruku treba koristiti po meni sto manje kilaze osim npr bicpes osnovni pregib sa sipkom ... ubacivati opadajuce i super setove.. trening sto kraci. istezanje u toku treninga... i nemoj se ogranicavati na 8 radi dokle god sjecas da treba a ne se drzati toga da je mozda neko rekao 8 i radis 8.. radi od 5- do 20 ponavljanja .. i jesti p+UH nakon treninga
                              Hvala kompa !

                              Comment


                              • #30
                                Re: biceps 0

                                Originally posted by jozo13 View Post
                                dokle god budes imao poseban dan za ruke rezultati ce ti biti slabi

                                PS. zas si odustao od novice 5x5?
                                zasto?
                                neznam, jedostavno mi se ne svida... zelim probat nesto svoje

                                Comment

                                Working...
                                X