Announcement

Collapse
No announcement yet.

100 push ups

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 100 push ups

    Nisam znao di da roknem ovu temu, da li da je stavim pod prsa ili ovdje pa sam se ipak odlucio da stavim tu di sam stavio!

    Ne znam da li ste culi za ovaj program ali program se sastoji od 3 trening tjedno i tako 6 tjedana, a moze trajati i manje, sve ovisi o fizickom stanju i fizickoj pripremi u kojoj se nalazimo kada pocinjemo s programom!

    sve pocinje inicijalnim testom gdje treba napraviti maksimalan broj sklekova, te tako odredimo koji program treninga cemo raditi!

    Na kraju svih 6(ili manje) tjedana trebalo bi se moci napraviti 100 sklekova u komadu! Zanima me da li je tko radio po tom programu i da li su rezultati dobri?

    Ovdje vam je link stranice gdje je sve puno bolje objasnjeno i gdje pisu programi po određenom tjednu! http://hundredpushups.com/ program ne izgleda ni malo lagan i mislim da je idealan za "rekreativce" ili "pocetnike" koji zele relativno brzo napredovati u sklekovima!

  • #2
    Re: 100 push ups

    i naravno zanima me vase misljenje o tom programu! hvala

    Comment


    • #3
      Re: 100 push ups

      Ja sam mislio krenut s tim ali neznam kad 3 put tjedno ubacit jer onda nebi imao vremena da mi se prsa odmore. Idem 5 puta tjedno u teretanu plus jos to,nebum islo =(

      Comment


      • #4
        Re: 100 push ups

        Originally posted by sayolife
        Ja sam mislio krenut s tim ali neznam kad 3 put tjedno ubacit jer onda nebi imao vremena da mi se prsa odmore. Idem 5 puta tjedno u teretanu plus jos to,nebum islo =(

        a istina, ti stvarno nemas kad! ali ja ne idem u teretanu negu treniram kad stignem sklekovi, trcanje i tako! mislis da je dobar program?

        Comment


        • #5
          Re: 100 push ups

          ok je.
          ne repam o politici možda bi trebo,
          politika je mala ljadro još je nisam jebo

          Comment


          • #6
            Re: 100 push ups

            Dobro je to,sklekovi su super vjezba,a ako nemas utege i vjezbas rekreativno onda radi upsut i zgibove,chinupse,dipseve,cucnjeve itd.

            Comment

            Working...
            X