Announcement

Collapse
No announcement yet.

čučanj, problem sa gluteusima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • čučanj, problem sa gluteusima

    do sada sam radio box squat i gluteusi su mi jako ojacali, pa cak i malo previse i nikako mi nisu proporcionalni sa ostatkom tijela pa sam odlucio pocet radit obicne duboke cucnjeve i zanima me koliko zapravo oni pogađaju gluteuse i postoje li neke cake da se glutues manje pogađa ?

  • #2
    Re: čučanj, problem sa gluteusima

    Čučanj dosta pogađa gluteuse. Možeš prije čučnjeva raditi ekstenziju da predzamoriš kvadricepse pa će oni prije otkazati. Također, možeš raditi čučanj do paralele, hack squat ili koje druge varijacije koje prvenstveno pogađaju kvad. No, naravno, onda moraju ići dodatne vježbe za ložu.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: čučanj, problem sa gluteusima

      Originally posted by PatrickStar View Post
      Čučanj dosta pogađa gluteuse. Možeš prije čučnjeva raditi ekstenziju da predzamoriš kvadricepse pa će oni prije otkazati. Također, možeš raditi čučanj do paralele, hack squat ili koje druge varijacije koje prvenstveno pogađaju kvad. No, naravno, onda moraju ići dodatne vježbe za ložu.
      ok, radit cu ekstenziju i probat su cucnjem do paralele pa cemo vidjet kako ce to funkcionirat

      Comment


      • #4
        Re: čučanj, problem sa gluteusima

        Smanji intezitet treninga na nogama dok ostatak ne popravis

        Comment


        • #5
          Re: čučanj, problem sa gluteusima

          Ako zauzmeš uži stav i ne spuštaš se tako duboko, puno manje opterećenja će pasti na gluteus.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment

          Working...
          X