Announcement

Collapse
No announcement yet.

Složene vježbe povećavaju količinu testosterona: koliko koja vježba, u kojem postotku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Složene vježbe povećavaju količinu testosterona: koliko koja vježba, u kojem postotku

    Pozdrav svima, poznato nam je svima kako slozene vjezbe povecavaju kolicinu testosterona u krvi. Međutim nigdje nije napomenuto (bar ja nisam uspio to naći )koliko to iznosi u procentima, koliko koja vjezba podize, ovisi li to mozda o volumenu, intezitetu itd..te koliko je potrebno povisiti test. da bi bilo neke koristi od toga (jer pretpostavljam da od 2 ili 3% nema nikakve fajde). Iznesite svoje misljenje (a najbolje znanje :P ) o ovme.. pozz
    No pain, no gain!

  • #2
    Re: Slozene vjezbe - testosteron

    to toliko podize da nikad niko nece osjetiti neku razliku....tu su neke studije uglavnom koje nikad nisu do kraja ispisane..kao sto kazes da si citao da podize ali nigdje nema procentualno...nema jer se to i nemoze tako lako ustanoviti...tako da ja licno mislim od toga nista....sintetika rules only

    Comment


    • #3
      Re: Slozene vjezbe - testosteron

      Neovisno o testu, od compound vježbi možeš samo profitirati i trebaju činiti bazu programa.
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #4
        Re: Slozene vjezbe - testosteron

        Originally posted by PatrickStar View Post
        Neovisno o testu, od compound vježbi možeš samo profitirati i trebaju činiti bazu programa.
        to stoji , bez daljnjeg. Ali najvecu korist compound vjezbama prepisuju upravo zbog test. pa me zato i zanima ta famozna kolicina
        No pain, no gain!

        Comment


        • #5
          Re: Slozene vjezbe - testosteron

          kakav test, slozene vjezbe su tu jer pored jedne grupe misica ukljuce jos 100 stabilizatorskih misica, tj cijela stara skola se temelji na slozenim vjezbama i vjezbama s bucicama.

          iako kombinacija svega i zlatna sredina izmedu slozenih vjezbi i izolacijskih(sajle) je najbolji izbor.
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #6
            Re: Slozene vjezbe - testosteron

            moras imati izolacijske i compound vjezbe svaki trening vise manje
            ne mozes jedno iskljuciti tek tako
            Originally posted by servantess
            Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

            Comment


            • #7
              Re: Složene vježbe povećavaju količinu testosterona: koliko koja vježba, u kojem post

              Originally posted by walter View Post
              Pozdrav svima, poznato nam je svima kako slozene vjezbe povecavaju kolicinu testosterona u krvi. Međutim nigdje nije napomenuto (bar ja nisam uspio to naći )koliko to iznosi u procentima, koliko koja vjezba podize, ovisi li to mozda o volumenu, intezitetu itd..te koliko je potrebno povisiti test. da bi bilo neke koristi od toga (jer pretpostavljam da od 2 ili 3% nema nikakve fajde). Iznesite svoje misljenje (a najbolje znanje :P ) o ovme.. pozz
              Bitno je da osnovne vježbe podižu test i gh u tijelu, koliko sad točno posto sad i nije toliko bitno. Najbitnije je da su u tome superiorne izolacijskim.
              https://www.facebook.com/profile.php?id=100000925577789
              http://www.youtube.com/user/Vladimir...V?feature=mhee

              Comment

              Working...
              X