Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trebam Pomoc - Jedan lat je veci od drugog...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebam Pomoc - Jedan lat je veci od drugog...

    Znaci kak i u naslovu pise ljevi lat mi je MNOGO slabiji od desnog a htio ove godine morsat leda jer mi po meni zaostaju za ostatkom i sad malo gledam leda i vidim to jako sam razocaran Plz decki pomoc kak da budu pojednaki u sto kraca roku unapred
    Hvala.

  • #2
    Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

    koje vježbe radiš za latove?

    Comment


    • #3
      Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

      ili ti je jedna strana jaca od druge genetski ili krivo radis vjezbe...
      Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

      Comment


      • #4
        Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

        bum dal linkvove neznam imena

        http://www.coopersguns.com/videos/exerc ... pull-down/
        http://www.coopersguns.com/videos/exerc ... pull-down/
        http://www.coopersguns.com/videos/exerc ... ral-spine/
        i iza leda na lat masini

        Comment


        • #5
          Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

          Po meni radi sve vjezbe radim pravilno cak me i gazda pohvalio xD

          Samo da ovo kazem imamo sam od rodena problema malo stom ljevom stranom stalno sam se malo pogrbljeno drzo i to ali sad vise toga nemam ali ljeva strana je ponovo zakinuta neznam htio bi samo da to spravim jer ocu Prave latove

          Comment


          • #6
            Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

            daj slike stavi pa cemo ti bolje moci kazati,mozda i nije tako pno kao sto ti mislis...i meni pari da mi je desni biceps puno veci od ljevog,a zapravo su t negdi...
            Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

            Comment


            • #7
              Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

              vidim dvije vježbe radiš za dosta uskim hvatom, možda te to zakinulo jer ti jača strana može preuzeti veću ulogu od slabije. probaj raditi vježbe sa dosta širokim hvatom kao široke zgibove, tamo neće moći jedna jača strana preuzeti glavnu ulogu, morat će raditi obadvije strane i lijeva i desna jednako. i probaj sa veslanjem u pretklonu, ali šipkom, ne bučicama jer kod bučica ti je sjebano malo ako ti je jedna strana veća, nećeš moći pravilnom tehnikom odraditi slabiju, i pazi da ti šipka ne visi na jednu stranu nego ju drži ravno. kolko god smanjio težinu ako radiš bučicom veslanje u pretklonu uvijek ćeš onu jaču stranu boljom tehnikom odraditi i bolje stimulirati njene mišiće

              Comment


              • #8
                Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

                Originally posted by cro-cop
                ne bučicama jer kod bučica ti je sjebano malo ako ti je jedna strana veća, nećeš moći pravilnom tehnikom odraditi slabiju,
                upravo suprotno. u slučaju neproporcionalnosti nikako ne vježbat šipkom. ove vježbe za leđa su za*****, počni veslat bučicama i to po jednostavnom principu - prvo sa slabijom stranom i onda sa jačom isto ponavljanja kolko si napravio sa slabom. ni slučajno opterećivat više jaču stranu. i da, stavi slike, možda si se zajebo.

                Comment


                • #9
                  Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

                  Originally posted by Marijan
                  Originally posted by cro-cop
                  ne bučicama jer kod bučica ti je sjebano malo ako ti je jedna strana veća, nećeš moći pravilnom tehnikom odraditi slabiju,
                  upravo suprotno. u slučaju neproporcionalnosti nikako ne vježbat šipkom. ove vježbe za leđa su za*****, počni veslat bučicama i to po jednostavnom principu - prvo sa slabijom stranom i onda sa jačom isto ponavljanja kolko si napravio sa slabom. ni slučajno opterećivat više jaču stranu. i da, stavi slike, možda si se zajebo.
                  znam da su bučice za simetriju i baš zato s njima radim bicepse, ali kod leđa mi je drugačija situacija. i meni je u početku desni lat bio jači i veći od lijevog. ja sam se trudio da ih bučicama nekako izjednačim, ali jednostaavno nisam mogao. koliko god dobrom tehnikom odradio lijevi lat, uvijek sam desni uradio boljom i jednostavno si nisam mogao pomoći, uvijek bi više stimulirao desni od lijevog. al sa širokim zgibovima sam ipak malo izjednačio veličinu latova, tako da se sad skoro ni ne primjeti da mi je desni za mrvicu veći. pored širokih i veslanje šipkom, i tu mi nijedna strana nije preuzimala veću ulogu, jer kad bi osjetio da jedna strana popušta i da mi se naginje šipka odmah bi prestao. sad mi se to više ne događa jer su mi obje strane skoro pa jednako jake

                  Comment


                  • #10
                    Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

                    Originally posted by cro-cop
                    vidim dvije vježbe radiš za dosta uskim hvatom, možda te to zakinulo jer ti jača strana može preuzeti veću ulogu od slabije. probaj raditi vježbe sa dosta širokim hvatom kao široke zgibove, tamo neće moći jedna jača strana preuzeti glavnu ulogu, morat će raditi obadvije strane i lijeva i desna jednako. i probaj sa veslanjem u pretklonu, ali šipkom, ne bučicama jer kod bučica ti je sjebano malo ako ti je jedna strana veća, nećeš moći pravilnom tehnikom odraditi slabiju, i pazi da ti šipka ne visi na jednu stranu nego ju drži ravno. kolko god smanjio težinu ako radiš bučicom veslanje u pretklonu uvijek ćeš onu jaču stranu boljom tehnikom odraditi i bolje stimulirati njene mišiće
                    to sto se tice sirine hvata je zabluda. Uzi hvat vise pogadja latove..


                    pocni vratilo da radis...
                    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                    http://www.staying-fit.net/

                    Comment


                    • #11
                      Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

                      Evo sad cu slikat nece bit poza nego opusteno brb

                      Comment


                      • #12
                        Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

                        [quote=Da_Mask]
                        Originally posted by "cro-cop":3tpan60d
                        vidim dvije vježbe radiš za dosta uskim hvatom, možda te to zakinulo jer ti jača strana može preuzeti veću ulogu od slabije. probaj raditi vježbe sa dosta širokim hvatom kao široke zgibove, tamo neće moći jedna jača strana preuzeti glavnu ulogu, morat će raditi obadvije strane i lijeva i desna jednako. i probaj sa veslanjem u pretklonu, ali šipkom, ne bučicama jer kod bučica ti je sjebano malo ako ti je jedna strana veća, nećeš moći pravilnom tehnikom odraditi slabiju, i pazi da ti šipka ne visi na jednu stranu nego ju drži ravno. kolko god smanjio težinu ako radiš bučicom veslanje u pretklonu uvijek ćeš onu jaču stranu boljom tehnikom odraditi i bolje stimulirati njene mišiće
                        to sto se tice sirine hvata je zabluda. Uzi hvat vise pogadja latove..


                        pocni vratilo da radis...[/quote:3tpan60d]

                        i širokim hvatom se gađaju latovi, ali u manjoj mjeri kao užim. ali užim hvatom opet postoji mogućnost da jača strana preuzme glavnu ulogu, što je bliži hvat, više jača strana preuzima ulogu. sa širim hvatom nemože niti jedna strana preuzeti veću ulogu, o tome govorim

                        Comment


                        • #13
                          Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

                          http://img7.imageshack.us/img7/4167/17082009419.jpg
                          http://img146.imageshack.us/img146/7726/17082009420.jpg
                          http://img38.imageshack.us/img38/627/17082009421.jpg

                          Comment


                          • #14
                            Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

                            i plzz ak ce te mi govorit koje vjezbe da radim molim vas ako nije problem neki vidio ili slicno da vidi o cem je stvar jer ovaj kad mi kazete nekuzim ja to nist sry

                            Comment


                            • #15
                              Re: Trebam Pomoc Plz Jedan lat veci od drugog...

                              Mislim da imaš skoliozu. Odi ortopedu da to utvrdi i onda ćeš dobiti vježbe. Na ovom sam iz prve sumnjao.
                              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                              I know it's hard to keep an open heart
                              When even friends seem out to harm you
                              But if you could heal a broken heart
                              Wouldn't time be out to charm you

                              November Rain, Guns and Roses

                              Comment

                              Working...
                              X