Announcement

Collapse
No announcement yet.

Desni trapez jači od livoga; povečat donji dio potlaktice?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Desni trapez jači od livoga; povečat donji dio potlaktice?

    iman 2 pitanja..
    primjetio san da mi je desni trapez (dio od vrata do ramena) jaci od livoga,ocu se bazirat na livi onda dok se ne izjednace ili?
    i zanima me jel se može povečat donji dio potlaktice,tj dio koji se spaja sa zglobom od dlana?
    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

  • #2
    Re: 2 pitanja =)

    Originally posted by Korekt
    iman 2 pitanja..
    primjetio san da mi je desni trapez (dio od vrata do ramena) jaci od livoga,ocu se bazirat na livi onda dok se ne izjednace ili?
    i zanima me jel se može povečat donji dio potlaktice,tj dio koji se spaja sa zglobom od dlana?
    pa ako inace radis slijeganje ramenima sa sipkom mozda ti je
    to prouzrokovalo povećanje desnog trapeza
    zato nastavi radit slijeganje ramenima s bučicama

    a to drugo pitanje i mene zanima....iako mislim da je to genetski

    Comment


    • #3
      Re: 2 pitanja =)

      Odogovor:
      1. Radi normalno trapeze,koncentriraj se na tehniku i eventualno mozes ubacit koju seriju vise ja jednorucnim slijeganjem sa slabijom stranom (Treba vremena da se izjednače)
      2. Tu nema mesa,to ovisi o kosti,mozda ti jos kosti narastu (imam isti problem - uska zapečća)
      Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

      Comment


      • #4
        Re: 2 pitanja =)

        ja neradin nikoju posebnu vježbu za trapez,jednostavno je došlo do ove situacije XD baš san danas uvalija 4 serije sljeganja samo sa tim livom stranom pa cemo vidit.
        ova mi genetika ide na *****,kad si u kratkim rukavima jedino ti se vidi podlaktica pa će mislit da san neki jadnik XD
        ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

        Comment


        • #5
          Re: 2 pitanja =)

          da...i ja imam tanke zglobove pa me to muči..al jebga..ne moš protiv gena..osim ako su ti kraće tetive pa imaš više "mesnatijeg dijela" za trapez se i meni razlikuju za nijansu al sam to riješio ubacujući slijeganje

          Comment


          • #6
            Re: 2 pitanja =)

            Originally posted by Korekt
            ja neradin nikoju posebnu vježbu za trapez,jednostavno je došlo do ove situacije XD baš san danas uvalija 4 serije sljeganja samo sa tim livom stranom pa cemo vidit.
            ova mi genetika ide na k....,kad si u kratkim rukavima jedino ti se vidi podlaktica pa će mislit da san neki jadnik XD
            Dosta vježbi rade trapeze indirektno,stoga pripazi na pravilnu formu vjezbi.
            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

            Comment


            • #7
              Re: Desni trapez jači od livoga; povečat donji dio potlaktice?

              imam i ja jedno pitanje a da ne otvaram novu temu desna strana konusa mi je nesto veca od leve kako to da ispravim ?i cini mi se kao dami je desna strana grudi mislim na ceo deo ne na misic nekako izbaceniji ili se tako naginjem ??
              1994 rodjen sam ja pored reke Dunava xD
              Da bi bio pobednik ne moras da pobedis....
              Neko je talentovan za nesto a neko za nesto duro
              Neko dobije nesto a drugi dobije nesto drugo i uvek bi zeleo da ima ono sto ima drugi a....

              Comment


              • #8
                Re: Desni trapez jači od livoga; povečat donji dio potlaktice?

                Originally posted by BFS1994
                imam i ja jedno pitanje a da ne otvaram novu temu desna strana konusa mi je nesto veca od leve kako to da ispravim ?i cini mi se kao dami je desna strana grudi mislim na ceo deo ne na misic nekako izbaceniji ili se tako naginjem ??

                moguće da je skolioza
                http://www.building-body.com/forum/v...hp?f=30&t=3441
                Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                Comment


                • #9
                  Re: Desni trapez jači od livoga; povečat donji dio potlaktice?

                  ne verujem ..nista me nije bolelo ali to ce se verovatno vremenom ispravti nije nista strasno ne bi mozda niko ni primetio da gleda ...nijanse su u pitanju a sa izbacenom desnom stranom sam u tripu bio sigurno sam se krvio na tu stranu....btw ako hocu da ojacam levi latimus kako da drzim saku prsti ka telu ili od tela ?pri zgibovima i vezbama...?
                  1994 rodjen sam ja pored reke Dunava xD
                  Da bi bio pobednik ne moras da pobedis....
                  Neko je talentovan za nesto a neko za nesto duro
                  Neko dobije nesto a drugi dobije nesto drugo i uvek bi zeleo da ima ono sto ima drugi a....

                  Comment

                  Working...
                  X