Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kojim vježbama ojačati kičmu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kojim vježbama ojačati kičmu?

    Zanima me da li se kicmeni stub moze ojacati? Ako moze koje su vjezbe za to?......
    Nekad kad pokusam da dignem zadnji kraj automoblia zna me presec u donjem delu ledja..koji je razlog tome?

  • #2
    Re: Kicma....

    probaj prvo dizat mopede pa tek kasnije s vremenom automobile.. ide to... ali ne smijes pretjerivat.. do 2 busa maximalno i to tek kroz koju godinu

    Comment


    • #3
      Re: Kicma....

      Originally posted by DzONI
      Zanima me da li se kicmeni stub moze ojacati? Ako moze koje su vjezbe za to?......
      Nekad kad pokusam da dignem zadnji kraj automoblia zna me presec u donjem delu ledja..koji je razlog tome?

      mozda zato sto je to prevelik teret tvojoj kicmi ?

      i koji ***** uopce ides dizat auto?

      btw. moras ojacat misice ledja i to je to
      Mind over muscle.

      Comment


      • #4
        Re: Kicma....

        Originally posted by DzONI
        Nekad kad pokusam da dignem zadnji kraj automoblia zna me presec u donjem delu ledja
        FAIL of the year
        ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

        Comment


        • #5
          Re: Kicma....

          iz zaje...ancije hehe a sta ti je moped ???? jel ima to neki drugi naziv???

          Comment


          • #6
            Re: Kicma....

            Originally posted by DzONI
            iz zaje...ancije hehe a sta ti je moped ???? jel ima to neki drugi naziv???
            Motor manji
            I postepeno,nemozes odmah autobuse dizat...
            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

            Comment


            • #7
              Re: Kicma....

              Najbolje ti je probaj ga odma deadliftat....



              P.S. ne zaboravi gurtne i pojas ))
              Friends can be with you and left you, but Iron is always with you...

              Comment


              • #8
                Re: Kicma....

                hehe nebavaim se ja bas body buildingom nego je to cisto onako informativno

                Comment


                • #9
                  Re: kelly - treninzi

                  Kelly imaš neki savjet koja vježba je najbolja za srednji dio leđa jer me boli točno ovaj dio koji je točno di su i prsa ,pa mislim da je to možda zbog pretjerivanja sa benchom u danima neznanja ,znači poviše donjih leđa a ispod trapeza boli za poludit ,a bija sam slikat i sve i ništa se ne vidi neznam šta da više radim..
                  Menky je napisao...
                  Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                  Comment


                  • #10
                    Re: kelly - treninzi

                    Nitko nema savjet koja je najbolja izolirajuća vježba za srednji dio leđa?
                    Menky je napisao...
                    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                    Comment

                    Working...
                    X