Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako improvizirati kad bučice za veslanje postanu prelagane?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako improvizirati kad bučice za veslanje postanu prelagane?

    Pozdrav svima. Nisam aktivan bio u zadnje vrijeme zbog posla i obaveza.
    Zanima me kako mogu improvizirati kad mi bučice za veslanje postanu prelagane..
    Najvece su od 5o kg..i radim 1o-2o ponavljanja...Kako povecat otpor? mozda s lastikom za vjezbanje?
    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

  • #2
    Re: Veslanje bučicom - postale su prelagane

    pozdrav,
    pa onda bi ti najbolje bilo da veslas samo sa dvorucnim tegom, a u teretani sigurno mozes napravit i vece bucice od 50 kg, stavis 2 ploce po 20 kg i jos po 10 kg i to ti je 60 kg, jes da ce bit ruzna i siroka bucica al eto ,

    a ako ti je u pitanju kod kuce vjezbanje, onda vidi improvizuj sebi nesto poput T bara, ja sam tako radio jedno vrijeme, gurnes sipku u jedan cosak i na jedan kraj naredas dosta ploca i uzmes polucucanj i veslas, jako dobra vjezba,
    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

    Comment


    • #3
      Re: Veslanje bučicom - postale su prelagane

      Originally posted by SemaMare
      pozdrav,
      pa onda bi ti najbolje bilo da veslas samo sa dvorucnim tegom, a u teretani sigurno mozes napravit i vece bucice od 50 kg, stavis 2 ploce po 20 kg i jos po 10 kg i to ti je 60 kg, jes da ce bit ruzna i siroka bucica al eto ,

      a ako ti je u pitanju kod kuce vjezbanje, onda vidi improvizuj sebi nesto poput T bara, ja sam tako radio jedno vrijeme, gurnes sipku u jedan cosak i na jedan kraj naredas dosta ploca i uzmes polucucanj i veslas, jako dobra vjezba,
      Bucice su fiksne..vec sastavljene..treniram u teretani. Dvorucno radim al vise preferiram bucice,puno bolji pump
      Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

      Comment


      • #4
        Re: Veslanje bučicom - postale su prelagane

        pa nista onda to nek ti bude vjezba za zagrijavanje ledja ,il izbaci je iz programa,
        hvala bogu pa ima se dosta vjezbi za ledja , ubaci nesto drugo
        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

        Comment


        • #5
          Re: Veslanje bučicom - postale su prelagane

          nema ti druge nego maksimalno smanjit izvedbu vjezbe..
          + zadrzis u zategnutom djelu 2 sec.

          Comment


          • #6
            Re: Veslanje bučicom - postale su prelagane

            Originally posted by robi505
            nema ti druge nego maksimalno smanjit izvedbu vjezbe..
            + zadrzis u zategnutom djelu 2 sec.
            Da,to sam poceo radit
            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

            Comment


            • #7
              Re: Veslanje bučicom - postale su prelagane

              U superserijama s nekom drugom vježbom?
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #8
                Re: Kako improvizirati kad bučice za veslanje postanu prelagane?

                Uzmi šipku i trpaj, a onda za dobar pump uzmi bučice i radi pravilno i polako sa zadržavanjem od par sec. u kontrakciji

                Comment


                • #9
                  Re: Kako improvizirati kad bučice za veslanje postanu prelagane?

                  smiri se nekromantu, ovo je tema iz 2010, lik je dosad nasa bucice od 70kg

                  Comment

                  Working...
                  X