Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vježba za gluteuse!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vježba za gluteuse!

    Je'l netko možda isprobao ovu vježbu - počne na 00:12 - što ju Kai radi? Kako vam "pogodi" gluteuse? Meni se čini odlična i planiram je ubaciti u trening nogu - možda u nekoj superseriji s mrtvim dizanjem na ispružene noge ili ne spravi za fleksiju - na način kako Kai izvodi. Inače, ako imate vremena, pogledajte na Youtube-u sva tri dijela, kao i Kaijev trening nogu - u pet dijelova - malo za motivaciju i inspiraciju, ako vam je dosadio stalno isti trening!

    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

  • #2
    Re: Vježba za gluteuse!

    Nisam još vidio nikog da radi ovu vježbu tako da nemam pojma kako gluteusi reagiraju.

    Ako hočeš razviti gluteuse deri po iskoracima, ne možeš fulat...
    Možeš probati raditi iskorake npr. na stepenicu jer tako ideš dublje sa gluteusima pa ih još bolje pogađaš

    Comment


    • #3
      Re: Vježba za gluteuse!

      Kai je stari lisac. ^^
      Originally posted by HeadacheR
      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

      Comment


      • #4
        Re: Vježba za gluteuse!

        Mene poslje cucnjeva 3 dana guza boli
        Ne pomisljajte svasta
        panta rei

        Comment


        • #5
          Re: Vježba za gluteuse!

          Ha, ha, naravno, čučnjevi + iskoraci su zakon! Al' eto, malo da promijenim rutinu.
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #6
            Re: Vježba za gluteuse!

            Ta vjezba na 0:12 ti je Jefferson Squat, nadji si malo po netu tehniku izvodjenja i to.
            My Karma ran over your Dogma.

            Comment


            • #7
              Re: Vježba za gluteuse!

              Originally posted by PatrickStar
              Ha, ha, naravno, čučnjevi + iskoraci su zakon! Al' eto, malo da promijenim rutinu.
              e pa to, ja ponekad znam čučnjeve i iskorake u superseriji napravit,(uz to jos dodam ekstenziju za kvadove, i mozda prednji cucanj, ovisi kak odradim) sve u svemu odlicno, poco sam sve vise voljet treninge negu, od najomrazenijeg treninga do najboljeg...
              Dont drink, dont smoke just eat and work

              Comment


              • #8
                Re: Vježba za gluteuse!

                dobro da si još nije zimsku jaknu stavio
                -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

                Comment


                • #9
                  Re: Vježba za gluteuse!

                  Originally posted by PatrickStar
                  Je'l netko možda isprobao ovu vježbu - počne na 00:12
                  Jefferson squat.

                  Mnogo prirodnija i mnogo manje opasna vježba za noge od čučnja s utegom na leđima. Iz nje se razvio hack čučanj kakav danas poznajemo = na spravi za Hack-čučanj.
                  Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
                  Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

                  Comment

                  Working...
                  X