Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vjezbe za povecanje snagu nogu?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vjezbe za povecanje snagu nogu?

    Gledao sam tu malo vjezbe za noge, posebno sam gledao one za sprintere i powerliftere, no zanima me sljedece. Kojim vjezbama da pojacam snagu ali i izdrzljivost nogu? Bavim se veslanjem i to mi je najvaznije od svega, a cini mi se da sam budala malo zanemario noge u zadnje vrijeme. Mislim radim ih ja redovito, ali trebao bih njih posebno puno. Ehh sada problem je sto je veslacka utrka 2km u prosjeku, tako da nije niti cista (eksplozivna) snaga a bome niti maraton. Znam da mi samo trcanje/bicikliranje nece pomoci u snazi, vec u izdrzljivosti. Znam da bih trebao raditi puno vjezbi tipa "veslacki skokic" ili duboke skokove i sl. no kako da ih najbolje ukombiniram u trening?
    Valja li mi raditi npr. skokove do otkaza, pola sata trcanja na srednjem intenzitetu sa sprintevima pa onda opet skokove? ...i tome sl.? Koje vjezbe da posebno radim?
    Da samo napomenem da mi trcanje nije problem, a pogotovo sprintevi, tu sam na svom.

    P.S. Jos samo 2 pitanja.
    1. Sto mislite o boosterima za prije utrke?
    2. Sto mislite o onom PowerBreathu (tako nekako) da mi poboljsa disanje, jer imam odredjenih problema sa disanjem..?
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

  • #2
    Re: Vjezbe za povecanje snagu nogu?



    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment

    Working...
    X