Announcement

Collapse
No announcement yet.

Čučanj: pri izlazu iz čučnja desna noga preuzima veći teret?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čučanj: pri izlazu iz čučnja desna noga preuzima veći teret?

    Možete li mi pomoći oko čučnjeva. Naime kad radim čučnjeve s dodatnim opterećenjem osjećam kako mi pri izlazu iz čučnja desna noga jača noga preuzima veći dio tereta.Zna li itko kako mogu uravnotežiti svoje vježbanje?
    Bodybuilding is an art, your body is the canvas, weights are your brush and nutrition is your paint. We all have the ability to turn a self portrait into a masterpiece.

  • #2
    Re: ČUČNJEVI

    Originally posted by body123
    Možete li mi pomoći oko čučnjeva.Naime kad radim čučnjeve s dodatnim opterećenjem osjećam kako mi pri izlazu iz čučnja desna noga- jača noga preuzima veći dio tereta.Zna li itko kako mogu uravnotežiti svoje vježbanje?
    To je, ako si početnik, normalno. Manji i slabiji kvadriceps ima biomehanički hendikep u odnosu na suprotnu stranu. Samo vježbaj, izjednačit će se to.
    Originally posted by HeadacheR
    Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

    Comment


    • #3
      Re: Čučnjevi

      Pozz..da ne otvaram novu temu..
      Imam problem s lijevim koljenom,,ne mogu u čučanj zbog njega...to je možda zbog nogometa..
      Što da radim?

      Comment


      • #4
        Re: Čučnjevi

        Originally posted by servantess
        Pozz..da ne otvaram novu temu..
        Imam problem s lijevim koljenom,,ne mogu u čučanj zbog njega...to je možda zbog nogometa..
        Što da radim?
        doktor i magnetska ...nismo ovdje vidovnjaci..nemoj se igrati s tim..može biti opasno a i nemora..odi kod doktora i to ti je najbolje

        Comment

        Working...
        X