Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problematicni gluteus: kako bi ih se uspilo smanjiti i ocvrsnuti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problematicni gluteus: kako bi ih se uspilo smanjiti i ocvrsnuti?

    prije sam bio deblji i kad sam odlucio smrsaviti uspio sam, ali mi je ostalo salo na gluteusu i oveci je..
    endomorf sam, imam sire kukove, kako bi se to uspilo smanjiti i ocvrsnuti? dali raditi vjezbe za straznjicu?
    Pain is temporary, pride is forever.

  • #2
    Re: Problematicni gluteus

    Salo odlazi deficitom, ili samo kalorijskim, ili u kombinaciji s kardijom. E, sada, svatko ima problematična mjesta na tijelu, s kojih salo zadnje odlazi, a dosta često to je i gluteus. Tako da ako se želiš toga riješiti, nastavi s (kvalitetnom) dijetom. Anaerobnim vježbanjem određenog mišića povećavamo taj mišić.
    Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

    Comment


    • #3
      Re: Problematicni gluteus: kako bi ih se uspilo smanjiti i ocvrsnuti?

      Znaci da neradim neke vjezbe, npr cucanj, iskorak...

      Oce li se vise salo gubit ako trcem na 80-85 fs max nego ako brzo hodam na 70-75 ( znam da se gubit i misici )
      Pain is temporary, pride is forever.

      Comment


      • #4
        Re: Problematicni gluteus: kako bi ih se uspilo smanjiti i ocvrsnuti?

        Uvijek ću preporučiti brzo hodanje, jer sam ga osobno koristio prilikom skidanja sala, a možeš praktički hodati non-stop. Čuj, pitanje je koliko ti imaš sala, a koliko mišića na gluteusu. Dok si na dijeti, odnosno u deficitu, ne bude ti narastao, tako da ga ne bi trebao prestati vježbati skroz, eventualno nešto rijeđe ili manje, npr. čučanj do paralele.
        Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

        Comment

        Working...
        X