Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kad radin širenje za prsa iman osjećaj da mi rame popusti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad radin širenje za prsa iman osjećaj da mi rame popusti?

    kad radin širenje iman osjecaj da mi rame popusti nakon odredenog broja ponavljanja ili ako radin teze tezine.tj. kad raširin ruke kako bi tribale stat onda mi nekad rame popusti ili iman dojam kad radin sam da mi ramena nece moc podnit tu tezinu pa neširin dovoljno,a neosjetin nego veliko opterecenje na unutarnji dio prsa dok radin.jel radin krivo ili šta,prije san radija na ravnoj klupi i sad radin na kosoj.hvala unaprid na komentarima.
    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

  • #2
    Re: Širenje

    Nekaj radiš krivo,a tekst ti je vrlo zbunjujuč i ne kužim uopče kaj je je pisac htio reči ali evo ti ovaj link pa pogledaj kak se izvode vježbe,ne samo za prsa nego opčenito
    viewtopic.php?f=21&t=4110

    Comment


    • #3
      Re: Širenje

      Originally posted by Vladebisi
      Nekaj radiš krivo,a tekst ti je vrlo zbunjujuč i ne kužim uopče kaj je je pisac htio reči ali evo ti ovaj link pa pogledaj kak se izvode vježbe,ne samo za prsa nego opčenito
      viewtopic.php?f=21&t=4110
      hvala pogleda san sva videa za prsa
      ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

      Comment


      • #4
        Re: Širenje

        Probaj:

        Fly s kablima:


        Ili peck deck spravu,cable crossover...
        Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

        Comment


        • #5
          Re: Širenje

          Originally posted by Korekt
          kad radin širenje iman osjecaj da mi rame popusti nakon odredenog broja ponavljanja ili ako radin teze tezine.tj. kad raširin ruke kako bi tribale stat onda mi nekad rame popusti ili iman dojam kad radin sam da mi ramena nece moc podnit tu tezinu pa neširin dovoljno,a neosjetin nego veliko opterecenje na unutarnji dio prsa dok radin.jel radin krivo ili šta,prije san radija na ravnoj klupi i sad radin na kosoj.hvala unaprid na komentarima.
          Problem je definitivno u tome jer koristiš težine koje nisu preporučene tebi ili si preiscrpljen za tu vježbu! Ja sam jadnom imo isti problem i skoro me koštalo preloma ruke!
          Moj savjet je da smanjiš težine i da radiš tempo 3-0-1!
          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

          Comment


          • #6
            Re: Kad radin širenje za prsa iman osjećaj da mi rame popusti?

            a neznan neman problema sa iscrpljenoscu,a to se dogada kod tezina od 14 pa navise a to nije neka sad velika tezina.pogleda san ova videa pa cu probat regulirat se prema njima pa cu vidit.
            ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

            Comment


            • #7
              Re: Kad radin širenje za prsa iman osjećaj da mi rame popusti?

              nije ni 50 kila na benchu velika težina pa se opet moš ozljediti ako si izmoren! Fokusiraj se na pravilno izvođenje i tehniku izvođenja a tek onda na težine!
              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

              Comment


              • #8
                Re: Kad radin širenje za prsa iman osjećaj da mi rame popusti?

                koristis tezinu koja ti nije adekvatna za optimalan rad i preistezes pektoralne misice sto dovodi rameni zglob u nulti polozaj tj prekida mu se na tren napetost pa ponovno kreces sa povlacenjem i ocigledno je da rame nije napeto tokom izovdjenja vjezbi iz nekog razloga

                Comment

                Working...
                X