Announcement

Collapse
No announcement yet.

Povećanje snage na bench pressu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Povećanje snage na bench pressu

    Ovako. Neki mi je dan jedan čovjek (sa puno iskustva u teretani) rekao da ako hoću povečati težinu tj. ako hoću dobiti na snazi na bench press-u da radim sljedeće:
    Uzmem veliku kilažu koju ne dižem nikad i radim samo kratke pokrete prema dolje. (S time ću ojačati dio između ramena i prsa.)
    Onda,uzimam malu kilažu i "pumpam" kratke pokrete od prsa pa do otprilike 25-30 cm iznad prsa. (Tima dobivam izbačaj).
    Zanima me što vi mislite o ovoj tehnici. Meni se čini sasvim razumna dok radim snagu.
    "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

  • #2
    Re: Povećanje snage na bench pressu

    ako ti je cilj powerlifting takve vježbe mi se cine skroz razumne ...

    ako ti je cilj bodybuilding radi normalni beč potisak , vece kilaže ce doc kad naraste misic... tako barem ja mislim... razliciti ciljevi imaju razlicite puteve
    “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

    Comment


    • #3
      Re: Povećanje snage na bench pressu

      Imo sam sl. problema i dan danas radim na tome!
      Kreni sa 5/3/1 programom i nečeš zažaliti!
      IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

      Comment


      • #4
        Re: Povećanje snage na bench pressu

        viewtopic.php?f=39&t=6011
        Originally posted by HeadacheR
        Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

        Comment


        • #5
          Re: Povećanje snage na bench pressu

          Hvala na odgovorima, pogledao sam ovaj topic, čini mi se odličan.
          Ali mislim da ću prvo krenuti sa 5,3,1 vježbama kad budem radio snagu.
          "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

          Comment

          Working...
          X