Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vjezba za unutarnji dio prsa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vjezba za unutarnji dio prsa?

    da skratim pricu, trebam poradit na unutarnjem djelu prsa da smanjim/uklonim razmak izmedju njih.. izgledam deformirano s takvim razmakom,a stvarno radim na sebi i sve imam vise manje samo me to muci.. pa ako mi ko moze pomoc, bio bih mu zahvalan..

  • #2
    Re: Vjezba za unutarnji dio prsa????????

    siroki hvat /unutarnji dio prsa.....

    Comment


    • #3
      Re: Vjezba za unutarnji dio prsa????????

      do sad sam uvjek citao obratno, uski hvat na benchu za unutarnji dio prsa, ali muci me da ne osjecam previse unutarnji dio prsa, a i stalno sam radio siroki hvat pa mi se jacao vanjski dio dosadn.. :/

      Comment


      • #4
        Re: Vjezba za unutarnji dio prsa????????

        Originally posted by pro_beginer
        siroki hvat /unutarnji dio prsa.....
        Ne odgovarat na ovakve gluposti, neka se naviknu ljudi malo na:
        search.php

        Comment


        • #5
          Re: Vjezba za unutarnji dio prsa????????

          Originally posted by Mersault
          Originally posted by pro_beginer
          siroki hvat /unutarnji dio prsa.....
          Ne odgovarat na ovakve gluposti, neka se naviknu ljudi malo na:
          search.php
          lijepo pitam jer mi nije jasno kako to mogu izjacat, ako mi ne zelis pomoci nemoj komentirat, a ne trazim jer neznam sta konkretno trazit jer neznam nazive vjezba, zato sam i isao ovdje u pocetnici.. ako mi ko moze/zeli pomoc oko tog problema kojeg imam bit cu mu mnogo zahvalan..

          Comment


          • #6
            Re: Vjezba za unutarnji dio prsa????????

            Nezz koj k**** je svima...
            nikome se ništa neda odgovarat,svi samo pišu čitaj forum,koristi search,bolje da šutite onda
            većinom svi koji otvore takvu temu imaju manje od 5 postova,tek su se regali na forum i polako uce o bb
            ko da vi niste na početku pitali razno razne gluposti, dajte mu odogovorite ili ga usmjerite tamo gdje piše ili šutite
            Nemogu vjerovati kako je kvaliteta foruma u godinu dana od kad sam regan pala,žalosno!
            -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

            Comment


            • #7
              Re: Vjezba za unutarnji dio prsa????????

              za unutarnji ako se ne varam nek me neko ispravi ..
              http://www.building-body.com/Letenje_il ... klupi.html

              Comment


              • #8
                Re: Vjezba za unutarnji dio prsa????????

                Ha, ha, e ovo mi je najdraže pitanje, osim onog koji whey da uzmem! Cable cross ti je najučinkovitiji za unutarnji dio prsa. Ako te zanima više o treningu prsa preporučam da pročitaš prvih 10 topica i saznat ćeš SVE što te ikada zanimalo: viewforum.php?f=66
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment

                Working...
                X