Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koju vježbu za gornji untarnji dio prsa?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koju vježbu za gornji untarnji dio prsa?

    idem već neko vrijeme u teretanu (cca 4 godine) i u zadnje vrijeme sam počeo uočavati sitne nedostatke tipa asimetrija prsnih mišića. zanima me koju vježbu-e preporučate za gornji untarnji dio prsa. da li je leptir mašina ili razvlačenje na ravnoj klupici sa bučicama u kombinaciji sa kosim benchom dostatno za popunjavanje.. mali je problem kaj sam ograničen sa spravama i nema recimo cross mašinu.iako radim na tome već neko vrijeme ne vidim pretjerane rezultate pa vas molim za savjet. hvala unaprijed

    ž

  • #2
    Re: Pitanjce

    problematično je govoriti o "unutarnjem" djelu prsa jer pozicija vlakana na prsima nam ne dopušta da taj dio namjerno pogađamo. postoje gornji i donji dio; Sama struktura prsa je takva da se mišići najprije "popunjavaju" na vanjskom dijelu pa tek onda prema unutra.

    tako da, incline bench + incline flyevi i tu i tamo pec dek mašina, po meni

    Comment


    • #3
      Re: Pitanjce

      Originally posted by Marijan
      problematično je govoriti o "unutarnjem" djelu prsa jer pozicija vlakana na prsima nam ne dopušta da taj dio namjerno pogađamo. postoje gornji i donji dio; Sama struktura prsa je takva da se mišići najprije "popunjavaju" na vanjskom dijelu pa tek onda prema unutra.

      tako da, incline bench + incline flyevi i tu i tamo pec dek mašina, po meni

      molim prijevod za incline a flyevi su razvlačenja pretpostavljam

      Comment


      • #4
        Re: Pitanjce

        kosa klupa

        Comment


        • #5
          Re: Pitanjce

          Originally posted by Marijan
          kosa klupa

          tnx

          ž

          Comment

          Working...
          X