Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koji je pravilan način izvođenja kod odručenja bučica?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji je pravilan način izvođenja kod odručenja bučica?

    Zanima me koji je pravilan način izvođenja kod odručenja bučica? Gledao sam Cutlera u zadnjem videu i on vježbu radi sa savijenim laktovima, a u teretani dečki kažu da treba zaokretati zglobove na dolje tj."nalijevati vodu".

    Da li neko ima odgovor?

  • #2
    radi normalno i ne izmisljaj..

    Comment


    • #3
      I mene interesira ova tema pošto osjećem bolove u ramenima kada
      zaokrećem bućice nadolje (kako je spomenuto-naljevam vodu)i dodatno me
      zanima da li ispružiti ruke ili ih držati u L položaju (vidim ih dosta
      da rade tako).

      http://therealnews.com

      Comment


      • #4
        Jedan pravilan način izvođenja odručenja - ne postoji! Ali u tome i je čar ovog sporta-raznolikost.Primjer je Jay Cutler koji na svoj unikatan način radi ovu vježbu-nešto kao hibrid odručenja i vučenja do brade u svrhu dodatnog pogađanja trapeza i zadnjih deltoida jer mu dodatna širina više nije cilj.
        "Školski" način rada bio bi sa skoro ispruženim rukama,ali to je gotovo nemoguće sa velikim težinama i stvara prevelik stres na laktove. Možete trening kao ja podjeliti na odručenje "L" stilom za veće težine-stojeći uz malo varanja i opruženim rukama za manje težine-sjedeći uz striktnu formu.
        Zaokretanje palca prema dolje radi se da bi se bolje izolirala srednja glava ali kod bolova treba raditi suprotni tj. zaokretati palac prema gore čime če se otkloniti pritisak na strukture ligamenata u ramenom zglobu. Tako če se smanjiti izoliranost srednje glave ali šta je tu je,život nije savršen!
        Dečki,nadam se da sam bio od pomoči-pozdrav!

        Comment


        • #5
          Evo linka kako Luke Wood izvodi odručenja šta mislite?

          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

          Comment


          • #6
            To je australijski pro bilder.Odličan video i super prikaz simetricnih ramenih glava na kraju videa!

            Comment

            Working...
            X