Announcement

Collapse
No announcement yet.

vjezbe za sira ramena

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vjezbe za sira ramena

    dakle zanima me koje bi vjezbe trebo radit da se malo "prosirim" u ramenima tj. da dobijem neki "trokut" .... hvala unaprijed...ja se ispricavam ako je vec negdje bila tema ali nisam naso nis posebno u trazilici...

  • #2
    Re: vjezbe za sira ramena

    da prosirim ramena pa dobim trokut...svasta...
    taj trokut kojeg ti tako zoves cine latovi prvenstveno...
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #3
      Re: vjezbe za sira ramena

      ja se izrazavam kako znam,..sorry ak sam kaj krivo reko.. ne razumijem se bas u to sve skupa.. glavno da ste skuzili kaj ocu rec..mos mi pojasniti malo te "latove"?

      Comment


      • #4
        Re: vjezbe za sira ramena

        ti latovi su ti...recimo kod ljudi krila...
        da ih razvališ kako spada,mozda bi i poletio

        Comment


        • #5
          Re: vjezbe za sira ramena

          a koje su vjezbe za te latove?

          Comment


          • #6
            Re: vjezbe za sira ramena

            http://www.building-body.com/cjelokupan ... jezbi.html
            a osim ovih vjezbi mozes i letit

            Comment


            • #7
              Re: vjezbe za sira ramena

              Originally posted by pro_beginer
              dakle zanima me koje bi vjezbe trebo radit da se malo "prosirim" u ramenima tj. da dobijem neki "trokut" .... hvala unaprijed...ja se ispricavam ako je vec negdje bila tema ali nisam naso nis posebno u trazilici...
              Po tko zna koji puta daj procitaj prvo podforum pocetnici pa dodji s konkretnim pitanjima!

              Kad si vec pitao evo odgovora:

              "Prosirenje" ramena - rameni potisci dvorucnih utega i bucicama (moze i girjama), razne verzije odrucenja i predrucenja bucicama/dvorucnim utezima/girjama itd.

              "Trokut" - trokut se dobiva rastom latova (vjezbe: zgibovi, lat masina, veslanja itd.) i samnjenjem struka ("vjezbe": dijeta). Najucinkovitiji nacin dobitka "trokuta" je kombinacija obje navedenog.

              Comment


              • #8
                Re: vjezbe za sira ramena

                hvala ti na odgovoru ali sam vec sve saznal... ispricavam se zbog otvaranja ove teme...

                Comment


                • #9
                  Re: vjezbe za sira ramena

                  pokušaj sa širokim prpoadanjima...
                  IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                  Comment


                  • #10
                    Re: vjezbe za sira ramena

                    Ili jednostavno: http://www.building-body.com/U-8-tjedan ... amena.html

                    Comment


                    • #11
                      Re: vjezbe za sira ramena

                      Za oblikovanje ramena, a i leđa, jer pretpostavljam da ciljaš na onaj trokutast izgled, imaš odlične vježbe ovdje pa si izaberi koje ti odgovaraju. Mislim da je najbolje da radiš military press, vučenje šipke od bedara do brade, zgibove, lat spravu i veslanje šipkom u pretklonu
                      You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                      Comment


                      • #12
                        Re: vjezbe za sira ramena

                        Originally posted by igor
                        pokušaj sa širokim prpoadanjima...
                        kakva su to siroka propadanja..trazio sam na googlu i nisam naso nist

                        Comment


                        • #13
                          Re: vjezbe za sira ramena

                          Originally posted by pro_beginer
                          Originally posted by igor
                          pokušaj sa širokim prpoadanjima...
                          kakva su to siroka propadanja..trazio sam na googlu i nisam naso nist
                          Mislim da su to dipsevi u kojima ne držiš ruke uz tijelo tj. laktove uz tijelo...laktovi su okrenuti prema van...ne znam kako to objasniti -.-''
                          You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                          Comment


                          • #14
                            Re: vjezbe za sira ramena

                            cekamo autora da pojasni kako spada

                            Comment


                            • #15
                              Re: vjezbe za sira ramena

                              decki... zar nije logicno da su siroka propadanja, obicna propadanja samo sa sirim hvatom, tj ruke nisu blize, vec udaljene od tijela... to je cijela filozofija
                              i probajte se malo unaprijed nagnut, ne bit full ravni ko za triceps...
                              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                              Comment

                              Working...
                              X