Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ramena su mi nagnuta prema naprijed - vježbe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Ramena su mi nagnuta prema naprijed - vježbe?

    di piše da sam bilder....
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

    Comment


    • #17
      Re: Ramena su mi nagnuta prema naprijed - vježbe?

      Originally posted by VelikiBlek
      di piše da sam bilder....
      sorry direktore
      napisao sam to u šali, pretpostavljam da mirza to radi između serija ili nešto slično tome, jer može pomoći kod popravljanja forme kod drugih vježbi, pomoći u boljem ''feelingu'' tokom treninga i slično....
      a i btw primjetim po postovima da si neodgojen dosta
      Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

      Comment


      • #18
        Re: Ramena su mi nagnuta prema naprijed - vježbe?

        Ok. Imponira mi što pratiš moje postove . Ja slučajno znam da si ti proćelav i visok svih 174cm
        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

        Comment


        • #19
          Re: Ramena su mi nagnuta prema naprijed - vježbe?

          Originally posted by VelikiBlek
          Ok. Imponira mi što pratiš moje postove . Ja slučajno znam da si ti proćelav i visok svih 174cm
          ne pratim tvoje postove, inače ako nisi znao možeš i putem pretražnika ili profila vidjeti zadnje postove od korisnika
          i btw odkud ti to za moju visinu i kosu?
          Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

          Comment


          • #20
            Re: Ramena su mi nagnuta prema naprijed - vježbe?

            Razmišljam da ubacim taj face pull (improvizirani) prije treninga prsa - čisto da me zategne u leđima i izbaci prsa prema van.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #21
              Re: Ramena su mi nagnuta prema naprijed - vježbe?

              Originally posted by VelikiBlek
              Mir7a kako to da radiš svaki trening to? Koliko imaš treninga tjedno?
              ta se vježba, uz ostale slične vježbe, provodi kao dio prehab protokola, tj. poželjno je svakodnevno. po meni odličan rekvizit za takvo što je guma, može i stara unutarnja guma od bajsa zbog jačeg otpora.
              https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

              Overload Strength team

              Comment


              • #22
                Re: Ramena su mi nagnuta prema naprijed - vježbe?

                Originally posted by ajojj View Post
                Naime ramena su mi nagnuta prema naprijed.Citao sam o tom problemu i kao uzrok se navodi prednje rame koje je razvijenije od srednjeg i zadnjeg ramena te "naginje" rame prema naprijed.

                Od vjezbi se spominje da bi se trebalo pokusat izjednacit omjer potisaka i vucenja. Dali se taj problem moze ispravit jacanjem srednjeg i zadnjeg ramena ili su tu u igri i neki drugi misici kao romboidni?
                Nemoj vježbat prednje rame dok ti se ne izjednači. Na treningu ramena prvo radi srednje rame, zatim zadnje rame. Prednje rame ti radi kod treninga prsa, zadnje rame kod treninga leđa dok srednje praktički nikad ili vrlo slabo

                Comment

                Working...
                X