Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imam velik triceps, problem što je kratak: Kako ga izdužiti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam velik triceps, problem što je kratak: Kako ga izdužiti?

    Ovako, imam velik triceps, ali je problem sto je stravicno kratak, doslovno mi se pocinje siriti tek na pola nadlaktice, isto kako ima i randy couture ako itko zna..

    E ovako sad me zaima cime kako da razvalim taj doljni dio, tj kako da se izduzi, jer kad imam upalu uvijek je tik ispod ramena, nikad kod lakta, znaci..moze li se ikako na to utjecati ili ne

  • #2
    Re: Kako izduziti triceps

    Zato treba često mjenjati vježbe! Ti si vjerojatno napumpo donju glavu tricepsa ili ovaj dio odma do pazuha! Različiti kutevi i razl. vježbe bi ti trebale isparviti ali možda je riješ i o genetici! Ja za triceps radim samo propadanja i jako sam zadovoljan!
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #3
      Re: Kako izduziti triceps

      Ja radim ono povlacenje uzeta prema dole, i sve vjezbe koje se moze na crossu..dipse nisam dosta vremena, prije su mi bili najdrazi, na klupici,al sad sam u novoj teretani, pa mi jos malo bed navlacit klupe po teretani

      Comment


      • #4
        Re: Kako izduziti triceps



        edit: nadam se da vidis procitat
        panta rei

        Comment


        • #5
          Re: Kako izduziti triceps

          Tnx puno na trudu!
          Meni treba ova izmedu, al nekuzim idalje bas kak ju zjacat

          Comment


          • #6
            Re: Imam velik triceps, problem što je kratak: Kako ga izdužiti?

            genetika vjerovatno ))

            Comment


            • #7
              Re: Imam velik triceps, problem što je kratak: Kako ga izdužiti?

              da,vjerojatno geni...šta'š stari.i ja tako na bicepsu imam..em je tanak(al to se da popravit) ,em su mi tetive duge pa mi biceps ne počinje odmah iz lakta nego 3 cm dalje...e to mrzim

              Comment


              • #8
                Re: Imam velik triceps, problem što je kratak: Kako ga izdužiti?

                E, da..iam i kratak biceps..

                Comment


                • #9
                  Re: Imam velik triceps, problem što je kratak: Kako ga izdužiti?

                  Kratak biceps možeš popraviti tako da radiš vježbe gdje ti je ruka ispred tijela.
                  Osim toga pogledaj moj post o "1+1/4" ponavljanjima.

                  viewtopic.php?f=68&t=1431&start=30

                  Comment

                  Working...
                  X