Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tvrdoglavi biceps: kako ga ponovo potaknuti na rast?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tvrdoglavi biceps: kako ga ponovo potaknuti na rast?

    pozz ljudi...imam par pitanja...biceps je jednostavno prestao da mi raste...neznam kako ga ponovo potisnuti na rast...slicno je i s tricepsom...ruke mi ne rastu....neznam dali grijesim u treningu...ili ne ulazem dovoljno napora u njih...biceps me uopste ne boli poslje treninga,dok u tricepsu osjecam bolove....eto ako ko zna kakvu taktiku da ponovo pritisnem biceps na rast ne rekne...

  • #2
    Re: tvrdoglavi biceps

    promjeni nacin treninga... ako konstantno radis iste vjezbe, ista ponavljanja, iste tezine - promijeni to. kakva ti je prehrana? moras biti u suficitu kalorija...
    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

    Comment


    • #3
      Re: tvrdoglavi biceps

      a mogo bi pokusat promjenit nacin treninga..a sto se tice prehrane nisam te bas najbolje razumio..ja radim ruke jednom tjedno...nadam se da je to dovoljno

      Comment


      • #4
        Re: tvrdoglavi biceps

        http://www.building-body.com/rjesenje-z ... -ruke.html

        http://www.building-body.com/njemacke_puske.html
        ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

        Comment


        • #5
          Re: tvrdoglavi biceps

          hvala nadam se da ce pomoci...

          Comment


          • #6
            Re: tvrdoglavi biceps

            Originally posted by bodi
            hvala nadam se da ce pomoci...
            oće sigurno,prvo provjeri prehranu i moga si napisat program vježbanja ruku da vidimo ako u čemu grješiš
            ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

            Comment


            • #7
              Re: tvrdoglavi biceps

              Koliko imaš staža u teretani?
              Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
              Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

              Comment


              • #8
                Re: tvrdoglavi biceps

                evo vako.....za biceps radim stojeci pregim sipkom...4 serije...6-8 ponavljanja
                koncentracijski pregib bucicom u pretklonu-4 seije 8-10 ponavljanja
                naizmjenicni pregib bucicama-4 serije-6-8 ponavljanja

                radim sa velikim tezinama

                Comment


                • #9
                  Re: tvrdoglavi biceps

                  neidem u teretanu...treniram kod kuce...imam bench bucice i jos nesto od opreme

                  Comment


                  • #10
                    Re: tvrdoglavi biceps

                    a treniram oko 3 mjeseca

                    Comment


                    • #11
                      Re: tvrdoglavi biceps

                      Originally posted by bodi
                      evo vako.....za biceps radim stojeci pregim sipkom...4 serije...6-8 ponavljanja
                      koncentracijski pregib bucicom u pretklonu-4 seije 8-10 ponavljanja
                      naizmjenicni pregib bucicama-4 serije-6-8 ponavljanja

                      radim sa velikim tezinama
                      Puno ti je to serija, smanji na 5 - 7, u 2 -3 vježbe.
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • #12
                        Re: tvrdoglavi biceps

                        e jbg imaš ti još za čitat da bi zna točno kako šta radit.prehrana ti je broj jedan i program prilagodi.imaš tu na linku od wolfa i imaš na youtubeu od kai-a greena kako radi ruke.evo ti link di ti je opisano kako koja vježba se radi i šta se cilja dok se radi.
                        viewtopic.php?f=21&t=4110
                        ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                        Comment


                        • #13
                          Re: tvrdoglavi biceps

                          Originally posted by bodi
                          neidem u teretanu...treniram kod kuce...imam bench bucice i jos nesto od opreme
                          Originally posted by bodi
                          a treniram oko 3 mjeseca
                          Znao sam...
                          Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
                          Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Tvrdoglavi biceps: kako ga ponovo potaknuti na rast?

                            Pitanje za iskusnije il ne iskusnije ako mogu pomoci !

                            ruka mi je oko 40 cm pijem kreatin i poretin i hocu da mi ruka malo jos porasta al ide jako tesko ,pa imal neko savjet kako da pocne da raste ?

                            radim sa cela za Z sipkom lezeci sa 50kg i osjecam da raste al nista od toga vec duze vrijeme i naravno radim jos vjezbi ali primjesr sam stavio

                            hvala !

                            Comment


                            • #15
                              Re: Tvrdoglavi biceps: kako ga ponovo potaknuti na rast?

                              Originally posted by foco
                              Pitanje za iskusnije il ne iskusnije ako mogu pomoci !

                              ruka mi je oko 40 cm pijem kreatin i poretin i hocu da mi ruka malo jos porasta al ide jako tesko ,pa imal neko savjet kako da pocne da raste ?

                              radim sa cela za Z sipkom lezeci sa 50kg i osjecam da raste al nista od toga vec duze vrijeme i naravno radim jos vjezbi ali primjesr sam stavio

                              hvala !
                              ako mozes malo opisat to sto osjecas kad raste ?
                              Dont drink, dont smoke just eat and work

                              Comment

                              Working...
                              X