Announcement

Collapse
No announcement yet.

duga glava triceps

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • duga glava triceps

    Upravo sam procitao onaj clanak na ovom sajtu o tricepsima nadajuci se da cu naci odgovor na pitanje koje predugo trazim, i po internetu i eksperimentiranjem u teretani...
    I u ovom clanku pise kao i u vecini clanaka, koje vjezbe pogadjaju medijalnu i lateralnu glavu, ili sve tri glave...ono sto mene zanima je duga glava tricepsa...
    obimom ruke sam zadovoljan, ali donji zavrsni dio nadlaktice mi jednostavno nedostaje, pa kad se gleda izgleda mi deblja podlaktica od tog djela ruke, ...jebga, nervira me, u majici izgleda kao da mi je pravo jadna ruka upravo zato sto je povecen gore...

    Citao sam jednom kako je najbolji nacin da se aktivira ta duga glava tricepsa..ako su ruke dignute iznad glave, i da je duga glava vezana uz lopaticu i da mi potisci prema dole, kao i uski bench tu nece pomoci..ukoliko laktovi nisu vertikalno na gore. ...Znaci potisak bucicom iznad glave kao i sipkom, bucicom dvorucno(triceps pullover), i ekstenzije iznad glave na cross-u (sipkom, konopcem...) ...

    Koliko istine ima u tome...i da li mi moze neko dati savjet vezan za ovaj problem...

  • #2
    Re: duga glava triceps

    mislim da je za tebe idealna vježba Francuska ekstenzija...to mora popravit triceps, i spuštanje na čelo sa e-z šipkom...manje kilaže i pravilno vježbanje!

    Ja sam spuštanje na čelo radio sa 30kg...ali kad sam počeo pravilno radit pao sam na 16 kg...ogromna razlika...
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

    Comment


    • #3
      Re: duga glava triceps

      heh pa iskreno potisak sa cela najcesce radim (skoro svaki trening ruka), jer osjetim da mi triceps tad gori najvise-al eto jebga ne pomaze. Obicno je i radim kao prvu vjezbu pa mogu i poprilicno da tovarim, i nastojim da zadrzim sto pravilniju formu...

      A za tu drugu vjezbu, nisam siguran jeli znam koja je... ekstenzija sipkom iznad glave na cross-u sa donje koture ? ? ? jel to to, ako jest..tu nepamtim kad sam radio,,..radim konopcem iznad glave dvorucno ...

      Comment


      • #4
        Re: duga glava triceps

        ne nije to ta vježba....Francuska ekstenzija je gotovo ista kao i spuštanje na čelo, samo što se ne radi sa velikom šipkom nego sa bučicama....
        IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

        Comment


        • #5
          Re: duga glava triceps

          http://www.building-body.com/Titanski-triceps.html
          http://www.building-body.com/Stara_skol ... iceps.html
          Dečki,tu sve lepo piše prema tome,udarajte!

          Comment


          • #6
            Re: duga glava triceps

            Ja to radim 20->kg bučicom potiskom iznad glave,
            i red je nekad povećati težinu.
            Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

            Comment


            • #7
              Re: duga glava triceps

              Originally posted by Vendetha
              obimom ruke sam zadovoljan, ali donji zavrsni dio nadlaktice mi jednostavno nedostaje, pa kad se gleda izgleda mi deblja podlaktica od tog djela ruke, ...jebga, nervira me, u majici izgleda kao da mi je pravo jadna ruka upravo zato sto je povecen gore...
              NHF al briješ, sitničarenje oko pogađanja "glava" tricepsa je IMHO *****rija, jer bilokoja vježba za TRICEPS pogađa sve tri glave, kombiniraš 2-3 i pogodio si sve više nego dovoljno
              Duga glava tricepsa je najveća glava, i SVAKA VJEŽBA za triceps ju gađa. jako.

              ovo o čemu ti pričaš je jednostavno genetika, i izgled ruke je jednostavno takav kakav je, triceps ti je visoko, teško da si ti razvio neke glave tricepsa više a neke manje, to su stvarno sitnice koje bi teško uočio, a još teže tako razvio.

              Comment

              Working...
              X