Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanje u vezi trbušnjaka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitanje u vezi trbušnjaka

    Pozdrav , novi sam ovdje i zanima me par sitnica vezanih uz moj rad za trbušnjake , odnosno zanima me vaše mišljenje i po koji savjet.
    Znaci , poceo sam se baviti "kostruiranjem" trbušnih mišića prije prije mjesec i tjedan dana (radim vježbe za sve dijelove tjela ali nije važno) .. 4 puta tjedno radim vježbe za trbušne mišiće ali prije svega zagrijavam se 10 minuta na kucnom biciklu (do 7.5 km za 10 min) zatim radim klasicne trbušnjake 30 x 3 , onda vježbu sklopka 20 x 3 , te dizanje nogama u zrak ležeći 20 x 3 , uz sve ovo pijem proteine jos za dobivanje mišićne mase | 1. mene zanima da li se zagrijavanje na biciklu moze usporediti sa trcanjem , da li se moze postici željeni rezultat umjesto trcanja vožnja kucnog bicikla.
    2. na prehranu pazim dosta , da li bi trebalo izbaciti slatkiše iz prehrane npr. cokolade,kolače,itd.. ili bi se trebalo smanjiti , (ne pijem gazirana pića)
    3. mišići se pocinju polako viditi ali jos nije to to posto jos uvijek smatram da bih trebao smanjiti salo koje prekriva mišiće
    4. Zanima me također da li će proteini povecat mišićnu masu trbušnjaka
    Ako tko ima vremena da odgovori i da mi po koji savjet bio bih mu zahvalan

  • #2
    Re: Pitanje u vezi trbušnjaka

    previse je to ponavljanja za trbusne
    do 10 je dovoljno
    i dovoljno ih je radit 2-3 puta tjedno po mom misljenju

    za trbusne je daleko najzaslunija prehrana znaci sav junk je out

    masa trbusnjaka se nece povecat od nikakvog praska vec od pravilne prehrane kombinirane s tim wheyom

    Comment


    • #3
      Re: Pitanje u vezi trbušnjaka

      nevidim razlog zasto toliko vjezbas trbusnjake... dosta ti je dva puta tjedno da ih kvalitetno odradis.
      voznjom bicikla i trcanjem trosis kalorije tako da ti je isto.
      kazes da pazis na prehranu i onda pitas dali moras izbacit iz prehrane slatkise :S naravno da moras !
      aj napisi svoju prehranu .

      i nemoj se fokusirat samo na trbusne misice vjezbaj sve misice !
      Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

      Comment


      • #4
        Re: Pitanje u vezi trbušnjaka

        moras kupit posebne proteine za trbusnjake....

        Comment


        • #5
          Re: Pitanje u vezi trbušnjaka

          Originally posted by ubojit
          nevidim razlog zasto toliko vjezbas trbusnjake... dosta ti je dva puta tjedno da ih kvalitetno odradis.
          voznjom bicikla i trcanjem trosis kalorije tako da ti je isto.
          kazes da pazis na prehranu i onda pitas dali moras izbacit iz prehrane slatkise :S naravno da moras !
          aj napisi svoju prehranu .

          i nemoj se fokusirat samo na trbusne misice vjezbaj sve misice !
          znaci raditi toliko trbušnjaka je previse
          ovako ajmo rec da je moja prehrana ovakva:
          doručak : kajgano jaje ili ponekad sendvic (iako znam da to nije dobro)
          ručak : riba , crveno meso
          večera : opet sendvic sa nekim salamama , ili znam i kajgano za veceru katkad
          ali uvijek se nade međuobrok između svakog
          vježbam ja sve mišiće imam plan treninga ovo sam postavio samo za trbušne jer me oni trenutno zanimaju

          Comment


          • #6
            Re: Pitanje u vezi trbušnjaka

            citaj ti jos forum, ima sve sto te zanima, nemoj bit lijen
            KMG - kilogram mišića godišnje ;/

            Comment


            • #7
              Re: Pitanje u vezi trbušnjaka

              prehrana ti je losa . i nisi nam rekao ni koliko si visok ni koliko kg imas a i najbolje bi bilo kad bi stavio neke slike tako da mozemo vidjet pa da ti mozemo rec sta bi trebao radit .
              u vezi prehrane imas sve tu na forumu tako da si mozes sve sam sredit samo moras citat
              Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

              Comment


              • #8
                Re: Pitanje u vezi trbušnjaka

                Originally posted by ubojit
                prehrana ti je losa . i nisi nam rekao ni koliko si visok ni koliko kg imas a i najbolje bi bilo kad bi stavio neke slike tako da mozemo vidjet pa da ti mozemo rec sta bi trebao radit .
                u vezi prehrane imas sve tu na forumu tako da si mozes sve sam sredit samo moras citat
                Morat cu se potruditi onda popraviti prehranu
                Visok sam 177 cm a težak 68 kg
                evo jedna slika (uzmite u obzir da vježbam tek mjesec i tjedan dana i da prije nisam imao baš ništa )

                Comment


                • #9
                  Re: Pitanje u vezi trbušnjaka

                  ma pusti ti trbusnjake i udri ti na masu . napravi si prehranu uzmi neki program i pusti voznju biciklom i trcanje ...
                  Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pitanje u vezi trbušnjaka

                    pocni se hranit ko covjek

                    Comment

                    Working...
                    X