Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imam lordozu (hiperlordozu): vjezbe za donje trbusnjake...?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imam lordozu (hiperlordozu): vjezbe za donje trbusnjake...?

    imam lordozu(hiperlordozu) kraljeznice pa ste mi preporucili da ojacam donje trbusnjake i sad trazim vjezbe koje moram raditi hvala unaprijed...

  • #2
    Re: vjezbe za donje trbusnjake

    ispricavam se na double postu htio sam pitat koje si po vama najbolje vjezbe za donje trbusne..naso ih malo more ali me zanima koje po vama pogadaju najbolje

    Comment


    • #3
      Re: vjezbe za donje trbusnjake

      ja sam si nasao nakon dugo godina recept, pocetni polozaj, lezis na leđima, noge pod 90 u odnosu na trup i dizes noge u zrak, kao kad bi htio napravit svijecu i pazi da ti noge idu sto okomitije, znaci uvijek da su ti pod 90, sto manji stupanj teze ce ti biti sto je naravno bolje, ali za pocetak probaj tako
      i dobra ti je vjezba koju vec i sigurno radis neko vrijeme, a to je dizanje polusavinutih nogu u koljenu do 90 stupnjeva, to radis na onoj spravi di i propadanja
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • #4
        Re: vjezbe za donje trbusnjake

        Originally posted by hardstyle91
        ja sam si nasao nakon dugo godina recept, pocetni polozaj, lezis na leđima, noge pod 90 u odnosu na trup i dizes noge u zrak, kao kad bi htio napravit svijecu i pazi da ti noge idu sto okomitije, znaci uvijek da su ti pod 90, sto manji stupanj teze ce ti biti sto je naravno bolje, ali za pocetak probaj tako
        i dobra ti je vjezba koju vec i sigurno radis neko vrijeme, a to je dizanje polusavinutih nogu u koljenu do 90 stupnjeva, to radis na onoj spravi di i propadanja
        +1
        na toj spravi za dipseve se uhvati i dolje nogama uhvati bučicu od 5kg recimo i onda diži noge u zrak tako da zatvaraš kut od 90...to je prava stvar
        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

        Comment


        • #5
          Re: vjezbe za donje trbusnjake

          Originally posted by VelikiBlek
          Originally posted by hardstyle91
          ja sam si nasao nakon dugo godina recept, pocetni polozaj, lezis na leđima, noge pod 90 u odnosu na trup i dizes noge u zrak, kao kad bi htio napravit svijecu i pazi da ti noge idu sto okomitije, znaci uvijek da su ti pod 90, sto manji stupanj teze ce ti biti sto je naravno bolje, ali za pocetak probaj tako
          i dobra ti je vjezba koju vec i sigurno radis neko vrijeme, a to je dizanje polusavinutih nogu u koljenu do 90 stupnjeva, to radis na onoj spravi di i propadanja
          +1
          na toj spravi za dipseve se uhvati i dolje nogama uhvati bučicu od 5kg recimo i onda diži noge u zrak tako da zatvaraš kut od 90...to je prava stvar
          sjetio si me, samo drugaciji polozaj tijela, uzmi uteg među stopala, legni na ravnu bench klupu, uhvati se rukama iza za sipke, guzica neka ti pola bude na klupi, a pola slobodno i onda iz polozaja od 90 stupnjeva spustas noge dolje i dizes ponovo do 90 stupnjeva
          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

          Comment


          • #6
            Re: Imam lordozu (hiperlordozu): vjezbe za donje trbusnjake...?

            veliki blek to radim samo bez utega.....
            radim takoder i na spravi onoj kaj sjednes gore...imas pored glave kaj se uhvatis s obje ruke i onda se skvrcis u slovo V.... neznam kak se zove sprava........ i radim isto podizanje nogu na klupi.....

            Comment

            Working...
            X