Announcement

Collapse
No announcement yet.

Temperatura i upala grla - Jel mi pametno otic u teretanu ili da odmorim cijeli tjedan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Temperatura i upala grla - Jel mi pametno otic u teretanu ili da odmorim cijeli tjedan

    Pozdrav,zadnji put sam bio u teretani u subotu,u nedjelju sam dobio laganu temperaturu i laganu upalu grla.Eo 3 dana nakon,temeperature nema a grlo me i dalje lagano pecka..Jel mi pametno sutra otic u teretanu ili da odmorim cijeli tjedan,pa od ponedjeljka da krenem.Strah me da ne izgubim snagu ili ovo malo misicne mase sta sam dobio ://..Pomozite!!

  • #2
    Re: Temperatura i upala grla

    Dok ne ozdraviš ništa!

    Comment


    • #3
      Re: Temperatura i upala grla

      Originally posted by WTF View Post
      Dok ne ozdraviš ništa!
      ni lagani trening?

      Comment


      • #4
        Re: Temperatura i upala grla

        Originally posted by samo hrabro View Post
        ni lagani trening?
        Ti je fino covjek napisao nista, odi tenirati pa ako se nazad razbolis onda ces znati za sljedeci put. Nece propasti svjet za tjedan dana a kamoli tvoji misici.

        Comment


        • #5
          Re: Temperatura i upala grla

          Ma pusti price momak. Ozdravi i onda kreni fino na trening. U 15 dana nitko nije propao pa neces ni ti. Evo ja 2 tjedna nisam u teretani bio cisto da se odmorim psihicki i fizicki i od prehrane i od treninga. Nisam pazio sto jedem i nisam trenirao. Jesam propao? Naprotiv, cak sam si bolji! I danas fino odmoren krecem u novu šestomjesečnu rundu pun gas.
          Odmor je potreban posebno kad si bolestan i kad imunitet padne.

          Comment

          Working...
          X