Announcement

Collapse
No announcement yet.

Veliki problem s prsima POMOC!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veliki problem s prsima POMOC!!!

    Pozdrav!

    Imam jedan "veliki" problem!!
    Naime u zadnjih 6 mjeseci (znaci od prvog mjeseca) sam skinuo oko 35 kila (imao sam oko 125 a sad imam 88kg), tada sam imao dosta izrazena prsa ,ali se to nije tolko uocavalo zbog sala na osatlom djelu tijela. Kad sam prvi put isao kod endokrinologa(sa jedno 15 godina) frajer mi je rekao da je to sve zbog debljanja i nema problema sa hormonima.
    Sad kad sam smrsavio prsa su i dalje ostala izrazena (ne tolko ko prije ali se vidi) znaci ova desna je koda malo vise izrazena i ispod nje osjecam malo tvrde tkivo dok je ljeva manje izrazena i skroz mekana , kod mene je problem u tome sto je bradavica jako "napuhana".
    Prije mjesec dana isao opet na ultrazvuk i kod endokrinologa koji mi je rekao da ispod desne imam vise tkiva nego pod lijevom ali da se ne zamaram s time jer to nije za Operaciju ,te da ce se to povuci s vremenom jer sam jos u pubertetu (imam 19 godina) i da je to nastalo zbog masnog tkiva koje prelazi u nekakve steroide, uglavnom oni svi u klinici misle da ce se povuci!!

    Sta vi mislite jel to GInekomastija i oce li se to povuci !? Problem je nasta kad sam imao oko 14 godina!

    forum.jpg
    forum1.jpg

  • #2
    Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

    Ovak, to ti se nece povuci. Pa nisi malo dijete, sta je tim doktorima da na dvadesetogodisnjake gledaju kao na djecurliju?! Ne znam otkud si, ali moj savjet ti je da odes kod doktora opce prakse (nadajmo se da je normalan) i trazis ga da ti da uputnicu za pregled kod plasticnog kirurga (najbolje KB Dubrava). Plasticni kirurg ce ti 100% reci da je ovo za operaciju, a operaciju bi trebalo pokrivati dopunsko zdravstveno (trebalo bi, al u zadnje vrijeme jako stede pa je moguce da bi trebao nesto i platiti).
    Originally posted by magarac
    pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
    dzaba mu sve

    Comment


    • #3
      Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

      U tome je problem sta sma ja bio kod doktora opce prakse koji me je poslao kod endokrinologa koji je rekao da ovo nije za operaciju te da ce se povuci , tako da me samim time nije ni htio nuikud drugde slat, a glupo mi se s covijekom svadat tamo!

      Kolko osjetim ova ljeva mi je dosta omeksala pa se nadam da ce proc dok ova desna i dalje je tvrda uglavnom samo da jos malo pojasnim, meni su problem napuhane bradavice a ovo tvrdo tkivo je ispod njih ne u njima ako me kuzite

      Comment


      • #4
        Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

        Ma bas imas peh da si kod doktora idi0ta. Ne znam kak to tocno ide, ali pretpostavljam da na pregled kod plasticnog kirurga mozes doci i bez lijecnicke uputnice, samo ces morati platiti pregled. Odi u KB Dubrava, tamo se naruci za pregled, ako nema guzve (a na odjelu za plasticnu obicno nije navala) mozda te pregledaju odmah i onda ces vidjeti tocno na cemu si. Gle, mozda i oni imaju politiku da ako imas 19 godina to jos ne rade (mada ne vjerujem). Ali nema sanse da ce ti plasticni kirurg tamo bacati krafne u oci i govoriti da ce ti se i ginekomastija i lipomastija (imas oboje kolko mogu zakljuciti) s vremenom povuci. Sigurno ce ti ili odmah dati datum za operaciju ili ce ti barem reci konkretno s koliko godina to operiraju. A kad ti kirurg jednom da povijest bolesti, onda ce ti lijecnik opce prakse morati izdati uputnicu za bolnicko lijecenje.
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment


        • #5
          Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

          to se čini kao neka žestoka ginekomastija ili čak nešto drugo.

          ja sam imao problem s ginekomastijom,ali kako treniram i smanjio BF čini mi se da se to povlači,ili sam možda previše optimističan

          Comment


          • #6
            Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

            Originally posted by Masahiko Kimura View Post
            to se čini kao neka žestoka ginekomastija ili čak nešto drugo.

            ja sam imao problem s ginekomastijom,ali kako treniram i smanjio BF čini mi se da se to povlači,ili sam možda previše optimističan
            Lagana lipomastija (pseudoginekomastija) se doista u odredenoj kolicini moze smanjiti definicijom. Ne u potpunosti, ali moze. Ginekomastija tj. povecanje zlijezdanog tkiva se ne moze rijesiti nikako osim operativno.
            Originally posted by magarac
            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
            dzaba mu sve

            Comment


            • #7
              Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

              Jel se moze to rjesit preko dopunskog ??

              Msm nemora sad bit potpuno besplatno ali barem da nesto oni plate!?

              Comment


              • #8
                Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

                Odi kod doktora ili još bolje u KB Dubrava (ako si u Zg-u) odmah sada. Bolje to nego da tipkaš, odmah ćeš sve znati i bit će ti lakše.
                Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                http://www.facebook.com/adoni.costo
                http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                Comment


                • #9
                  Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

                  Originally posted by TomoR View Post
                  Jel se moze to rjesit preko dopunskog ??

                  Msm nemora sad bit potpuno besplatno ali barem da nesto oni plate!?
                  Nesto, tj. veliku vecinu ce ti oni platiti. Da se kladim bih rekao da ce ti u potpunosti pokriti, ali s obzirom na drzavne ustede u zadnje vrijeme, moguce da ces morati platiti nesto.
                  Originally posted by magarac
                  pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                  dzaba mu sve

                  Comment


                  • #10
                    Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

                    Originally posted by Dida View Post
                    Nesto, tj. veliku vecinu ce ti oni platiti. Da se kladim bih rekao da ce ti u potpunosti pokriti, ali s obzirom na drzavne ustede u zadnje vrijeme, moguce da ces morati platiti nesto.
                    Ma glavno mi je da ne placam sve jer nisam bas pri parama!!


                    samo da jos pitam jer prvo treba narucit ko endokrinologa ili odma kod plasticarra u toj Dubravi??

                    Comment


                    • #11
                      Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

                      Mozes odmah kod plasticara. Opet, ne znam kako gledaju na godine, da imas 14, 15 moguce da bi rekli da to ne rade tako mladima. Al s 19 mislim da ne bi trebao biti problem.
                      Originally posted by magarac
                      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                      dzaba mu sve

                      Comment


                      • #12
                        Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

                        E hvala puno Dida !

                        Daj mi sam jos reci jel znas mozda kolko se ceka na pregled i operaciju ??

                        Ja bi to htio sve rijesit u 3 mjeseca da ne izostanem puno sa faksa , jel moguce u tom vremenu rjesit pregled i operaciju tj jesu liste cekanja duge?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

                          Ja sam isto nesto kemijao oko toga da mi izvuku to sitno sto imam i na pregled sam cekao oko tjedan dana, a datum za operaciju mi je doktor dao za 2 tjedna. Nisam na kraju isao, ali da sam isao, unutar mjesec dana bih sve rijesio.
                          Originally posted by magarac
                          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                          dzaba mu sve

                          Comment


                          • #14
                            Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

                            To si iso u Dubravu kod plasticara ??

                            Ja bi to kreno negde pocetkom 7 mjeseca druge godine jer do tada nista posto krece faks uskoro i moram u njemacku na dva mjeseca!!
                            Vazno mi je samo da se rijesi od 7 do pocetka 10 mjeseca jer sam tada tek slobodan

                            Comment


                            • #15
                              Re: Veliki problem s prsima POMOC!!!

                              Da, u Dubravu sam isao. Ma mozes to unutar ta tri mjeseca tempirat sigurno.
                              Originally posted by magarac
                              pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                              dzaba mu sve

                              Comment

                              Working...
                              X