Announcement

Collapse
No announcement yet.

Alergičan na hranu, nisam smjeo jest 90% hrane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alergičan na hranu, nisam smjeo jest 90% hrane

    Pozdrav,
    Zelio bih nesto pitat ..
    Ovako kad sam imao 2 mjeseca dobio sam brohitis.. i od kad sam ga dobio cijeli ga zivot imam dok nisam otisao na alegrotest . Onda kad smo testirali nasta sam alergičan.. bio sam alergičan na hranu nisam smjeo jest 90 % hrane samo sam jeo pileće meso, svinjetinu, rižu i jogurt i vise nisam nista smio jest.. a od tog kad sam dobio od dugog mjeseca od mog rođenja... poceo sam se debljat al ne bas ono puno nego malo pomalo.. i nesmijem nista jest od ovog sto sam tu rekao.. e sad neznam sta mi je ciniti ovo cijeli zivot jest... i da jos da reknem sad samo ovo jedem a jos imam masnih naslaga na trbuhu nigdje mi se neprima nego samo na trbuhu... pa sad mi molio da mi vi pomognete sta da radim i to :/

  • #2
    Re: Molim vas što mi je raditi

    hmm..zahebana situacija, hrana je vecini gust, ali tako je kako je nezali vec probaj izvuci sve najbolje iz toga. Bavis li se nekim sportom? aj da krenem ovako. zelis li misicnu masu ili jednostavno zelis skinuti salo i imati normalno tjelo? ako zelis misicnu masu naravno da se trebas pozabaviti tegovima.ako zelis samo sal oskinut onda radi kardio,trci,vozi bicikl,brzo hodaj..ima puno tema na forumu koja ce ti objasniti koja vjezba je najbolja za odredeni dio tijela...sto se tice hrane koju smijes jesti piletina je broj 1,odnosno pileca prsa. ako smijes jest rizu onda probaj integralnu a ne poliranu (onu sjajnu).svinjetinu nemoj puno jest a sto se tice jogurta okani se vocnih i jedini samo one sa sto manje masti. jos nisam cuo da je neko alergican na povrce pa se drzi krastavaca,kupusa i brokule.rasporedi si hranu,surfaj po forumu trazeci teme i upamti: vjezbaj i budi strpljiv. 1sat na dan je samo 4% tvog vremena i to bi svakako trebao imati vremena da si poklonis. radi,znoji se i budi trpljiv i obecavam ti rezultat ce doc..
    Pocivao u miru Bozjem

    22.12.1984 - 20.12.2012

    __________________________________________________ ___________________________

    mentor: Sasa Draskovic

    Comment

    Working...
    X