Announcement

Collapse
No announcement yet.

Budite malo jasniji.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Budite malo jasniji.....

    Htio bi sugerirati adminima da opširne teme nekako limitiraju jer kad dodje do velikog broja odgovora tema izgubi smisao jer je u međuvremenu u nju upakirano sve i svaša te je sve za nekog novog nepregledno.

    Recimo ja bi kod teme trening dopustio da korisnik da primjer samo jednog svog posta u kom će sve navesti kako trenira ili ako je rječ o prehrani taj plan prehrane a poslje da se isljuči mogućnost komentiranja jer sa komentarima uđemo u bezdan.

    Eto toliko od mojih sugestija ako ste skužili što sam htio reći.

    Ovih par tema me je ubilo jer nakon nekog vremena kad sam odlučio pogledati kako ko jede i trenira vidim da moram sat vremena tražiti i preturati po hrpi bezpotrebnih rasprava koje su skrenule totajno s teme.

  • #2
    Re: Budite malo jasniji.....

    pa onda mozda da ima tema jelovnici di se pisu striktno jelovnici, te posebna tema komentiranje jelovnika... nes u tom stilu, jer komentiranja mora bit po meni...
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #3
      Re: Budite malo jasniji.....

      svakako da treba komentirati, zato i jest forum nego sam mislio baš na te teme gdje se piše ko šta recimo jede i kako trenira da se tu nešto poduzme, nemam pojima samo sam moro spomenuti jer meni to bode oči, 400 i nešto postova u jednoj temi, bljak....

      Comment


      • #4
        Re: Budite malo jasniji.....

        slazem se, no nema potrebe za lockanjem, vec kazem, podijelit u 2 teme, plan i komentiranje
        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

        Comment

        Working...
        X