Announcement

Collapse
No announcement yet.

www.building-body.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • www.building-body.com

    ovaj portal je sranje bjezite sa njega nista necete naucit ima ih puno boljih,administratori pa glupani jedni napravite nesto da valja do tad mars svi odavde

  • #2
    Re: www.building-body.ba

    A koji je tvoj problem? Ko je tebe uvrijedio? I šta bi trebalo značiti www.building-body.ba ili si mislio www.building-body.com.

    Navedi koji portali su bolji i daj neki argument. I na kraju ovo nije portal već Forum.
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

    Comment


    • #3
      Re: www.building-body.ba

      Imas srece, jedino se na ovom forumu SVE tolerira.
      Ja sam na jednom drugom forumu upitao samo o kvalitetama Whey proizvodjaca
      i odmah dobio upozorenje pred ban. (zato sto se ne smiju spominjati brandovi)
      Ovdje su administratori zakon, sloboda govora je po volji; iako se svakakvih nađemo.
      Cak se nitko ne ljuti kad se otvaraju jedne te iste teme u krivom potforumu
      Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

      Comment


      • #4
        Re: www.building-body.ba

        vrijedao me je slyster u nekoliko navrata,vjerovatno jer sam musliman.A ima ovdje dobrih clanova pa njima se izvinjavam ali administrator slyster je kreten i sad ce mi jos dat ban jer mi se ne svida a prvi me vrijedao.

        Comment


        • #5
          Re: www.building-body.ba

          Pošalji link na post gdje te vrijeđao tj. sve postove koji su tebi bili uvrijedljivi.

          Ali iskreno mislim da nije zbog toga što si musliman.
          The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

          Comment


          • #6
            Re: www.building-body.ba

            uvjek mi je kontrirao sta god bi ja napisi pisao bi da nisam u pravu a znam da jesam,kao sto sam rekao gore ima ovdje dobrih ljudi kao sto si ti al on me otjero

            Comment


            • #7
              Re: www.building-body.ba

              kad sam rekao onome nini da ponovo napise program rada da mu pomognem slyster mi je preko pp napisao "Momak je legitimno postavio pitanje a problem je u tebi jer nemaš dovoljno znanja da razumiješ pitanje,glup si"

              Comment


              • #8
                Re: www.building-body.ba

                Pa vidim ja kako on piše, ali nema on ništa osobno protiv tebe. Forum i je mjesto gdje ljudi raspravljaju bilo da se slažu ili ne. Što se mene tiče nemoj odustati od nas i drmaj svoje. I ne vjerujem da te vrijeđao, možda si nešto krivo shvatio.
                The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                Comment


                • #9
                  Re: www.building-body.ba

                  ono sto sam napisao u prvom postu nije tacno da je ovo bezveze portal odnosno forum i tacno je da nema boljeg ali jednostavno nemogu da trpim da me neko **** u zdrav mozak,dosao sam ne ovaj forum sa bosanskog foruma htio pomoci pocetnicima napisao dosta postova o treniranju i prehrani ali on pretjeruje

                  Comment


                  • #10
                    Re: www.building-body.ba

                    Poslao sam pp u redakciju sa svojim pass-om tako da svi mogu vidjeti što je tko napisao.
                    Muhamed je na temi viewtopic.php?f=21&t=449
                    Uvrijedio tvorca teme i dobio upozorenje na PP.

                    Slyster:"Ne vrijeđaj ljude.Momak je legitimno postavio pitanje a problem je u tebi jer nemaš dovoljno znanja da razumiješ pitanje."

                    re..Muhamed:"u vama je problem jer vam je forum sranje nikad ne bude vise od dva momka na nejmu"

                    Slyster:"U tom slučaju slobodno otiđi."

                    A jesi mali zmazani lažov nema šta

                    Comment


                    • #11
                      Re: www.building-body.com

                      gle muhammed, ne možeš tako govoriti o ljudima, slyster je jedan od onih koji ima nekoliko godina treninga i čovjek je upućen u gotovo sve, čak bi reko u ama baš sve, čini mi se da ima i svoju teretanu; i onda dođete vi, novi članovi s dva, tri, pet mjeseci, nije bitno koliko iskustva i odgovarate na pitanja na koja baš i ne bi trebali. znam da svatko za sebe misli da najviše zna, ali kad jednom pogledaš neke od dvojih postova shvatit ćeš da i nisi u pravu koliko i misliš, ne samo ti već i ostali. ne možeš sve naučit u nekoliko mjeseci, potrebno je jako puno puta pročitati neku informaciju da bi ona i ostala u glavi, a da bi ju kasnije mogao mudro iskoristiti. gotovo svakodnevno prošvrljam po novim postovima i nisam vidio da te igdje itko uvrijedio. tajna velikog sportaša, a i bilo koga u životu je i znati prihvatit kritiku, ako ti netko kaže da ne valja ono što si napiso, a to potvrdi još netko, onda stvarno nisi u pravu.
                      no hard feelings
                      No pain,no gain!

                      Comment


                      • #12
                        Re: www.building-body.com

                        Muhamedu nemam ništa protiv tebe jer si musliman iako mi nisu previše dragi.
                        Ali zanima me kakav ti je ovo avatar? Šta ova slika predstavlja?
                        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                        I know it's hard to keep an open heart
                        When even friends seem out to harm you
                        But if you could heal a broken heart
                        Wouldn't time be out to charm you

                        November Rain, Guns and Roses

                        Comment


                        • #13
                          Re: www.building-body.com

                          Momak je papa sa foruma.Prošlost je kao MC hammer i Vanilla ICE.Trajni ban.

                          Comment


                          • #14
                            Re: www.building-body.com

                            Originally posted by Dalibor
                            Muhamedu nemam ništa protiv tebe jer si musliman iako mi nisu previše dragi.
                            Ali zanima me kakav ti je ovo avatar? Šta ova slika predstavlja?
                            Slika avatara mu predstavlja odraslog covjeka koji nosi zakrvavljeno dijete, po svojoj slobodnoj procjeni, rekao bih da je dijete ranjeno!

                            2 Slyster
                            Trebao si ga izvrjedat
                            ko on nas u prvom postu!

                            Comment


                            • #15
                              Re: www.building-body.com

                              Originally posted by Krga
                              Originally posted by Dalibor
                              Muhamedu nemam ništa protiv tebe jer si musliman iako mi nisu previše dragi.
                              Ali zanima me kakav ti je ovo avatar? Šta ova slika predstavlja?
                              Slika avatara mu predstavlja odraslog covjeka koji nosi zakrvavljeno dijete, po svojoj slobodnoj procjeni, rekao bih da je dijete ranjeno!

                              2 Slyster
                              Trebao si ga izvrjedat
                              ko on nas u prvom postu!
                              Ne bi se složio. Nisu potrebne uvrede, a pogotovo ne od administratora.
                              The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

                              Comment

                              Working...
                              X