Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

    uvidjela sam da mi fali živi brzi dijalog s ljudima
    da brže pitam i dobim odgovore
    pa mi je sinulo i čisto da pitam dal ima smisla:

    - pronaći prostor (možemo i sjedit na podu dvorane) - mora bit besplatan!
    - naći LCD projektor, besplatan (za PowerPoint prezentacije) - prezentacije su na zid
    - laptop imamo
    -. 2 X tjedno se nađemo na živom forumu:
    -svaki put jedan znalac održi predavanje: npr. 1. predavanje, Riss o inzulinu i glukagonu, pa tako redom, tko šta zna... 20 min predavanje, i 40 min pitanja i rasprava i tko šta ima dodat
    - svi volontiramo (nema zarade), ja sam organizatorica za početak
    - tek nakon ljeta

    moja pitanja vama:

    1. to bi bilo u Zagrebu, dal ima zainteresiranih? za dijelit znanje i za doć slušat znanje?
    2. dal zna tko besplatan prostor?
    3. kako do LCD projektora, besplatnog? (tko ne zna slagat PowerPoint, pošalje mi u doc. i ja to prebacim)
    5. jel to ok inicijativa i dal vam se čini smislena?

    moji stimulansi su: želja za znanjem, ljubav prema bb-u, i humani moment dijeljenja znanja
    "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

  • #2
    Re: Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

    i sad priznaj da nas zelis vidit uzivo negdje u prostoru gdje nema nikoga osim nas

    salim se...ideja dobra,ali zagreb za nas iz splita ili daljih udaljenosti ne pase...bilo bi super da se nade ekipa sa foruma i uzivo raspravimo o pitanjima,ali opet kazem tesko ostvarivo
    Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

    Comment


    • #3
      Re: Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

      ma želim vas svakako vidit
      nego, zeznula sam gore, mislila sam 2 x mjesečno, il 1 X mj.
      ma palo mi napamet pa impulsivno odmah pitam bez promišljanja
      ide ide
      ne ide ne ide
      "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

      Comment


      • #4
        Re: Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

        cuj,ljudi rade,treniraju neki djecu imaju...da imam vrimena otici 2 puta mjesecno do zagreba,rade bi vodio zenu i djete na piknik,da barem malo slobodnog vrimena sa njima iskoristim, i mislim da ce ti vecina odgovoriti isto...
        Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

        Comment


        • #5
          Re: Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

          znam, možda netko može i hoće tko tu živi u Zg-u, na njih ciljam!
          meni je ova ista stvar već uspjela ali u jednoj drugoj priči, i trajala je godinu dana
          sad pokrećem opet u jednoj trećoj priči (al tamo nema LCD projektora)
          vrijeme predavanja je fleksibilno kolko predavač/ica hoće
          pa vidim iz iskustva da sistem šljaka i ljudi su zadovoljni
          "Čini mi se kao da sam prostor u kojem se nešto zbiva...Svatko od nas je svojevrsno križanje na kojem se nešto zbiva...Nešto se drugo, jednako vrijedno zbiva drugdje. Nema odabira, to je samo pitanje slučajnosti." Claude Lévi-Strauss

          Comment


          • #6
            Re: Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

            Pa nekaj slično je Roni organizirao jednom prilikom u xxl-u pa nije bio neki odziv tak da sumnjam da bi bilo da organizira neki anonimus ali podržavam i svakako ću se odazvat kao suučesnik(ne predavač jer se ne smatram dovoljno kompetentnim za tak nekaj) kad god ću biti u mogučnosti

            Comment


            • #7
              Re: Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

              Originally posted by Vladebisi
              Pa nekaj slično je Roni organizirao jednom prilikom u xxl-u pa nije bio neki odziv tak da sumnjam da bi bilo da organizira neki anonimus ali podržavam i svakako ću se odazvat kao suučesnik(ne predavač jer se ne smatram dovoljno kompetentnim za tak nekaj) kad god ću biti u mogučnosti
              +1
              Doći ću u Zg, ali nažalost nemam ni prostor ni projektor.

              Comment


              • #8
                Re: Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

                ja sam za, samo smatram da imamo premalo ljudi bi mogli predavati... eventualno netko od natjecatelja nasih, ili doktora, to je sve cime raspolazemo... ali ideja je dobra...
                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                Comment


                • #9
                  Re: Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

                  Dobra ideja, ali bilo bi bolje da se udruže svi forumi tj svi koji su iz Zg-a i bave se bb-om!
                  Ineče vas je jako malo!
                  IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                  Comment


                  • #10
                    Re: Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

                    Originally posted by JoggericaLily
                    npr. 1. predavanje, Riss o inzulinu i glukagonu,
                    teško ostvarivo... nisam ti ja baš neki predavać (fali metodike)... ne znam prenjet znanje pa se ne želim ni upuštat u tako što... eventualno nekad kad nađem vremena piskarat malo po forumu i to je to....
                    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

                      a zasto ne bi odrzali webcam predavanje, time sto predavac je na webcamu na konferenciji, a ostali na chatu...
                      za pocetak mi pada na pamet justin.tv, gdje svatko moze postaviti stream web kamere i ima mogucnost chata.
                      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                      Comment


                      • #12
                        Re: Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

                        Originally posted by t111
                        a zasto ne bi odrzali webcam predavanje, time sto predavac je na webcamu na konferenciji, a ostali na chatu...
                        za pocetak mi pada na pamet justin.tv, gdje svatko moze postaviti stream web kamere i ima mogucnost chata.
                        tako nesto bi bilo super
                        nemamo ni svi mogucnost doci do zagreba...

                        Comment


                        • #13
                          Re: Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

                          djelomično riješenje bi bilo da se na chatu od foruma okupe ljudi u određeno vrijeme ili datum po dogovoru,pa tak razmjene informacije,vjerujem da bi se uvjek našo neko ko bi mogo dati dobru i brzu informaciju o bilo čemu...
                          ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

                          Comment


                          • #14
                            Re: Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

                            Neka jedan drži predavanje na msnu i mi ga svi gledamo bitno je samo da on ima kameru ,ostali ne moraju ni imat .........
                            Menky je napisao...
                            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Forum uživo - znanje, iskusvo, snaga !!! jel moguće?

                              To preko chata, msn-a i ostalih stvari onda izgubi cijeli smisao, za to imas ovo.
                              Uzivo ima taj neki "stih", naravno treba organizacija i volja ljudi biti na odredjenom nivou.
                              My Karma ran over your Dogma.

                              Comment

                              Working...
                              X