Announcement

Collapse
No announcement yet.

Powerlifting natjecanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Powerlifting natjecanje

    Originally posted by Mir7a
    Originally posted by Dalibor
    Velim vam ovo je teško izvodivo. Jedino ako netko okupi sponzore pa da organiziram nešto konkretno.
    OMG koji k....?!

    teško se SNIMIT dok radiš benč, čučanj i DL? to je teško?
    teško je to onda poslat na internet u posebnu temu na forumu?
    teško je onda izračunat po wilksu ko je najbolji?

    Originally posted by robertost
    A znam šta bi se moglo napravit ,da svako izabere po jednu sliku i stavi i da onda glasujemo....Ali da bude rang ono najbolja mlada nada od 15 do 19 godina ,pa recimo od 19-30,od 30-40 i zadnja kategorija je KELLY-60 ....I tako ćemo dobit mistere foruma.....I da se ne natječu ovi koji koriste nedozvoljena doping sredstva.. Šta kažete na to bila bi baza .....Da se stavi ispod svake slike ocjena od 1 do 10 i sad svako ocijeni i ko skupi najviše bodova the winer,a vi smislite nagradu.....Ili druge kategorije ,najveći napredak i slično da oživimo malo forum...
    http://en.wikipedia.org/wiki/Powerlifting
    Originally posted by DrHouse
    Originally posted by Mir7a
    Originally posted by Dalibor
    Teško izvedivo.
    erm..zašto?
    Joj, pa kak ne kužiš?

    Zato što će oni koji rade po 800 sklekova bit u golemoj prednosti i kasnije nećemo moć izregulirat takvu ne izbalansiranu sliku, na kojoj nadmoć imaju ljudi koji rade po 800 sklekova.
    800 sklekova znači 800 mišića. OSAMSTO. MIŠIĆA.
    jao mirza.Kao prvo to bi trebalo biti natural natjecanje,ajd ti skuzi i dokazi da netko nekoristi steroide.A natječe se sa vama natural,odmah možete zaboravit na pobjedu.Sljedeča stvar vamo je bilo likova koji su stavljali slike drugih ljudi kao svoje (slike članova),i da netko nije primjetio još danas bi mi mislili da su to stvarno oni.Tako isto netko sa foruma snimi druga u teretani kako diže 150kg na benchu i stavi vamo predstavi se kao on.Ima još mnoštvo problema.
    For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

    Comment


    • #17
      Re: Powerlifting natjecanje

      Originally posted by billy748
      A natječe se sa vama natural,odmah možete zaboravit na pobjedu.
      bubub...on koristi sterojide, on nije feeeer...

      to što je netko natural nije izlika da je slab. Ajde malo pogledaj kako su prošli juiceri na natjecanju na forum.teretani.
      Gleda se odnos tjelesne težine i snage, znači ne apsolutni iznosi.
      Steroidi nisu čudotvorne čestice koje dižu težine na vježbama za 40000 posto.

      Originally posted by billy748
      .Tako isto netko sa foruma snimi druga u teretani kako diže 150kg na benchu i stavi vamo predstavi se kao on.Ima još mnoštvo problema.
      pa? i njegov drug je tip neki, ako je neki rendom lik svejedno mi je jel on i njegov frend..tak svejedno. njegov problem ako je retardo.
      ne repam o politici možda bi trebo,
      politika je mala ljadro još je nisam jebo

      Comment


      • #18
        Re: Powerlifting natjecanje

        http://70sbig.com/wp-content/uploads/20 ... 9246_n.jpg
        Menky je napisao...
        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

        Comment


        • #19
          Re: Powerlifting natjecanje

          Jedan od pobjednika do 90 kg ,Larry Pacifico........
          Menky je napisao...
          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

          Comment


          • #20
            Re: Powerlifting natjecanje

            http://www.google.hr/imgres?imgurl=http ... s%3Disch:1
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment


            • #21
              Re: Powerlifting natjecanje

              Žena od 48 kg diže na benchu 131,5 kg ,čučanj 182 nemoš virovat....
              Menky je napisao...
              Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

              Comment


              • #22
                Re: Powerlifting natjecanje

                ma nemam se ja potrebu prepucavat po meni teško je izvedivo.

                I nemoj da kenjkas oko steroida svi dobro znamo šta se može sa njima postic uz poštovanje nekih uvjeta(prehrane,treninga,suplimentacije,odmora).I jesu carobna formula za one koji to poštuju.Drugo su oni koji dodu u teretanu i nakon par mjeseci se piknu,ne jedu ili jedu kad im se sprdne ,trening im se sastoji od šetanja od sprave do sprave i tako.
                For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

                Comment


                • #23
                  Re: Powerlifting natjecanje

                  Originally posted by billy748
                  ma nemam se ja potrebu prepucavat po meni teško je izvedivo.

                  I nemoj da kenjkas oko steroida svi dobro znamo šta se može sa njima postic uz poštovanje nekih uvjeta(prehrane,treninga,suplimentacije,odmora).I jesu carobna formula za one koji to poštuju.Drugo su oni koji dodu u teretanu i nakon par mjeseci se piknu,ne jedu ili jedu kad im se sprdne ,trening im se sastoji od šetanja od sprave do sprave i tako.
                  kaj bi svi znali ak nismo svi probali?
                  kaj ti briješ da buš napravio kuru pa će ti liftovi se podići za 100 kila? Gluposti, potpune. No such thing.
                  Natural se i te kako može napredovati po pitanju snage.
                  ne repam o politici možda bi trebo,
                  politika je mala ljadro još je nisam jebo

                  Comment


                  • #24
                    Re: Powerlifting natjecanje

                    Originally posted by billy748
                    Kao prvo to bi trebalo biti natural natjecanje,ajd ti skuzi i dokazi da netko nekoristi steroide.A natječe se sa vama natural,odmah možete zaboravit na pobjedu.
                    Ma nemoj?
                    Originally posted by daedraug
                    Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                    Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                    Comment


                    • #25
                      Re: Powerlifting natjecanje

                      Sever jede za doručak sve koji su na kemiji
                      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                      Comment


                      • #26
                        Re: Powerlifting natjecanje

                        Originally posted by sthooligan
                        Sever jede za doručak sve koji su na kemiji
                        Je, ali moram još s nečim nadopuniti, inače ostanem gladan.
                        Originally posted by daedraug
                        Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
                        Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

                        Comment


                        • #27
                          Re: Powerlifting natjecanje

                          Originally posted by SEVER
                          Originally posted by billy748
                          Kao prvo to bi trebalo biti natural natjecanje,ajd ti skuzi i dokazi da netko nekoristi steroide.A natječe se sa vama natural,odmah možete zaboravit na pobjedu.
                          Ma nemoj?

                          ma nije da možete zaboravit na pobjedu ali ako ste vi svi natural a on kuri to je oblik varanja ima nedvojbenu prednost nad vama .Ali eto svaka vam sreča u organizaciji i provedbi.
                          For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Powerlifting natjecanje

                            i kak ces dokazati da je neko na kuri ???
                            kaj ces ic do njega doma i vaditi mu krv i nek se popisa u casu pa ces ti u laboratoriju provjeriti jel nego cisti ili nije
                            mislim non sense
                            imas doping,uzmi ili ostavi ,ko te pita gdje je granica dozvoljenog ili ne
                            sulude ideje sa doping kontrolama na olimpijadi nemaju veze s vezom ,jer ono malo vise upuceni u to ce znati da ih je 90% na necemu ali je toliko lagano proci doping testiranje da je to jedna obicna farsa i predstava za obican narod koji nema pojma o cemu se tu radi
                            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                            Comment


                            • #29
                              Re: Powerlifting natjecanje

                              Originally posted by mali priest
                              i kak ces dokazati da je neko na kuri ???
                              kaj ces ic do njega doma i vaditi mu krv i nek se popisa u casu pa ces ti u laboratoriju provjeriti jel nego cisti ili nije
                              mislim non sense
                              imas doping,uzmi ili ostavi ,ko te pita gdje je granica dozvoljenog ili ne
                              sulude ideje sa doping kontrolama na olimpijadi nemaju veze s vezom ,jer ono malo vise upuceni u to ce znati da ih je 90% na necemu ali je toliko lagano proci doping testiranje da je to jedna obicna farsa i predstava za obican narod koji nema pojma o cemu se tu radi
                              Slažem se.
                              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                              I know it's hard to keep an open heart
                              When even friends seem out to harm you
                              But if you could heal a broken heart
                              Wouldn't time be out to charm you

                              November Rain, Guns and Roses

                              Comment


                              • #30
                                Re: Powerlifting natjecanje

                                Međutim problem sa organizacijom ovog natjecanja je što su ljudi skloni varanju.
                                Prvo mnogi će lagati svoju kilažu.
                                Drugo sve ploče i šipke ne moraju nužno biti iste težine.
                                http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                                I know it's hard to keep an open heart
                                When even friends seem out to harm you
                                But if you could heal a broken heart
                                Wouldn't time be out to charm you

                                November Rain, Guns and Roses

                                Comment

                                Working...
                                X