Announcement

Collapse
No announcement yet.

TRGOVAČKI LANCI u UK prodaju filtriranu vodu iz slavine kao flaširanu izvorsku vodu !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TRGOVAČKI LANCI u UK prodaju filtriranu vodu iz slavine kao flaširanu izvorsku vodu !

    Dva velika britanska lanca supermarketa “Tesko” i “Asda” našli su se na udaru optužbi da prodaju običnu vodu iz slavine koju su prethodno filtrirali i flaširali.

    Ove PET boce stoje na njihovim policama pored mineralnih voda poput “Evian” i “Perrier”, od kojih su naravno znatno jeftinije, ali na taj način kupce dovode u zabludu, jer na deklaraciji nema objašnjenja da je u pitanju obična voda iz slavine, tvrdi list “Daily mail”.

    Obje kompanije su demantirale tvrdnje koje su se prvi put pojavile u otočnom tjedniku. Oni poriču da obmanjuju potrošače, jer smatraju da su na deklaracija dobro predstavili šta prodaju.

    Također vjeruju da vodu ne treba nazivati ​​slavinskom budući da je prethodno prošla proces u kojem je uklonjen klor i dodatno je pročišćena.

    “Daily mail” je na sebi svojstven način objavio da vodeći diskontni lanci rade ono što su Del Boy i Rodney pokušali u jednoj od čuvenih epizoda “Mućke” – da postanu milijunaši tako što će flaširati vodu iz slavine i prodavati je kao “vodu sa peckhamskog izvora” .

    ...


    http://www.novi-svjetski-poredak.com...izvorsku-vodu/
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

  • #2
    Re: TRGOVAČKI LANCI u UK prodaju filtriranu vodu iz slavine kao flaširanu izvorsku vo

    HAHAH ovo me podsjeća na del boya i rodnija

    Comment


    • #3
      Re: TRGOVAČKI LANCI u UK prodaju filtriranu vodu iz slavine kao flaširanu izvorsku vo

      Originally posted by m0nstrum View Post
      HAHAH ovo me podsjeća na del boya i rodnija
      Peckham spring, baš sam to htio napisat.
      Originally posted by magarac
      pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
      dzaba mu sve

      Comment

      Working...
      X