Announcement

Collapse
No announcement yet.

CHAT

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: CHAT

    eeeee zadavio sam se od smjeha umalo!!!! predobro covjece!!!!
    hahahahahahahaha

    Comment


    • Re: CHAT

      pogledaj slike 25. i 26. hahahahaha

      Comment


      • Re: CHAT

        Originally posted by Mauro9
        http://www.index.hr/xmag/clanak/venice-beach-okupirali-golisavi-bodybuilderi-i-bodybuilderice/510994.aspx

        Što ovaj deda na čini mi se 42. slici ima u gaćama?
        najvjerovatnije ima hidrokelu, bolest u kojoj se nakuplja voda u testisima...
        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

        Comment


        • Re: CHAT

          Skola je pocela, stoga laku noc.
          There is no good, no evil - only decisions and consequences.

          Comment


          • Re: CHAT

            Originally posted by riss
            Originally posted by Mauro9
            http://www.index.hr/xmag/clanak/venice-beach-okupirali-golisavi-bodybuilderi-i-bodybuilderice/510994.aspx

            Što ovaj deda na čini mi se 42. slici ima u gaćama?
            najvjerovatnije ima hidrokelu, bolest u kojoj se nakuplja voda u testisima...
            to su i za mene mislili da imam hidrokelu al jednostavno imam velik alat!!

            Comment


            • Re: CHAT

              Zgažen sam ko govno...
              Originally posted by HeadacheR
              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

              Comment


              • Re: CHAT

                Originally posted by DrHouse
                Zgažen sam ko govno...
                I ja isto.
                Sinoc sam odradio hams i srednje rame.Nakon treninga nisam imao kontrolu nad noznim prstima zbog bolova u hamsima i listovima.Inace me upala uhvati nakon cca 24h, danas od kako sam se probudio me zateze.
                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                Comment


                • Re: CHAT

                  Originally posted by IgyBoy
                  Originally posted by DrHouse
                  Zgažen sam ko govno...
                  I ja isto.
                  Sinoc sam odradio hams i srednje rame.Nakon treninga nisam imao kontrolu nad noznim prstima zbog bolova u hamsima i listovima.Inace me upala uhvati nakon cca 24h, danas od kako sam se probudio me zateze.
                  kako to postižete.. stvarno radim do otkaza, sat vremena poslije boli mišić ko sam vrag.. drugi dan sam ko nov.. boli samo kad malo jače stisnem mišić.. hm hm ?
                  http://www.martinturk.com
                  Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                  Comment


                  • Re: CHAT

                    uu ja bez problema isto, čučanj, prednji čučanj, extenzije ia kvad i zadnju ložu i jos iskorak ako nije dobro i mrtav sam sve po 3-4 serije ovisi kak dobro odradim
                    Dont drink, dont smoke just eat and work

                    Comment


                    • Re: CHAT

                      Originally posted by BlackdoG
                      Originally posted by IgyBoy
                      Originally posted by DrHouse
                      Zgažen sam ko govno...
                      I ja isto.
                      Sinoc sam odradio hams i srednje rame.Nakon treninga nisam imao kontrolu nad noznim prstima zbog bolova u hamsima i listovima.Inace me upala uhvati nakon cca 24h, danas od kako sam se probudio me zateze.
                      kako to postižete.. stvarno radim do otkaza, sat vremena poslije boli mišić ko sam vrag.. drugi dan sam ko nov.. boli samo kad malo jače stisnem mišić.. hm hm ?
                      Heh,od nedavno sam promjenio nacin treniranja,slozio bas trening po svom...2-3 vjezbe max po skupini, po 3-4 serije,mali volumen,visoki intenzitet,kratke pauze...i vjezbam svaki dan osim subote i nedjelje.
                      Upale su postale redovita pojava.Ono,imam zacrtano do 60sec odmora i cak ako se i nisam oporavio opalim sljedecu seriju.Tezine sam smanjio,tako da maximalno kontrolirano izvodim vjezbe i angaziram ciljani misic maximalno.

                      Primjer od jucer,hams:
                      stiff leg DL:
                      10x60kg(pauza: samo dok ne nabacim ploce)
                      10x100kg(pauza 60sec)
                      10x120kg(pauza 60sec)
                      8x140kg(pauza 90sec)
                      5x150kg(pauza 90sec i prelaz na drugu vjezbu)

                      swiss ball leg curl:
                      4 serije vlastitom tezinom. Na kraju te torture sam pokusao obuci papuce i nisam mogao iskontrolirati prste na stopalu.

                      Treniram ovako neka 3tjedna i svaki puta(doslovno) bez iznimke dobijem upalu.
                      Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                      Comment


                      • Re: CHAT

                        Originally posted by IgyBoy
                        Originally posted by DrHouse
                        Zgažen sam ko govno...
                        I ja isto.
                        Sinoc sam odradio hams i srednje rame.Nakon treninga nisam imao kontrolu nad noznim prstima zbog bolova u hamsima i listovima.Inace me upala uhvati nakon cca 24h, danas od kako sam se probudio me zateze.

                        Ja sam mislio na wutru...
                        Originally posted by HeadacheR
                        Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                        Comment


                        • Re: CHAT

                          smradovi

                          http://www.24sata.hr/news/diplomski-...000-kn/190121/

                          http://danas.net.hr/hrvatska/page/20...06.html?pos=n0

                          sva sreća pa imam para na bacanje
                          Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                          Comment


                          • Re: CHAT

                            Originally posted by DrHouse
                            Originally posted by IgyBoy
                            Originally posted by DrHouse
                            Zgažen sam ko govno...
                            I ja isto.
                            Sinoc sam odradio hams i srednje rame.Nakon treninga nisam imao kontrolu nad noznim prstima zbog bolova u hamsima i listovima.Inace me upala uhvati nakon cca 24h, danas od kako sam se probudio me zateze.

                            Ja sam mislio na wutru...
                            Eh,trebao si odmah razjasniti stvari.
                            Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                            Comment


                            • Re: CHAT

                              ja sam razvalio leđa aaaaaaaaaaaaaaaaaa.... neću moć zaspat.. razvalit ću se prije spavanja
                              http://www.martinturk.com
                              Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

                              Comment


                              • Re: CHAT

                                hebemti sve opet me podkoljenica zahebava....a bas sam se veselio jutarnjem cardiu..i nakon 10 min nezamisliva bol..uzas

                                Comment

                                Working...
                                X